п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Вице-президент “Киевгорстроя” об энергоэффективности стен в современных ЖК

Вице-президент “Киевгорстроя” об энергоэффективности стен в современных ЖК

Строительство — одна из самых конкурентных отраслей, а современные технологии и инновации дают преимущества в борьбе за покупателя. Портал о недвижимости ABCnews поинтересовался, из чего строят стены в современных украинских новостройках. Как показал опрос, традиционные материалы психологически ближе украинским застройщикам.

Об этом KV стало известно из сообщения на сайте ХК "Киевгорстрой".

Вице-президент "Киевгорстроя" Эдуард Шевчук рассказал, что стены современных домов возводят из разных материалов, а вот требования к основным физическим параметрам материалов для стен продиктованы несколькими факторами. Во-первых, это физическая прочность материала. Во-вторых, существует ДБН, согласно которому ужесточились требования теплоотдачи ограждающих конструкций (то есть внешних стен). В этом нормативе прописан коэффициент сопротивления теплопередачи, который должен обеспечивать внешние стены. Чтоб его достичь, чаще всего соединяют стеновой материал с минеральной ватой (утеплителем). Такое совмещение позволяет достичь необходимого уровня энергоеффективности.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Во-вторых, важную роль играет вес материала. Чем он тяжелее, тем больше требуется арматуры для каркаса и, соответственно, фундамент. В третьих, важна возможность последующего монтажа к стеновому материалу конструкций фасада и заполнения проемов" - отметил Эдуард Шевчук.

По его словам, так как мы говорим об объектах жилой недвижимости, а значит инвестиционной привлекательности, еще один фактор это комфортность пребывания человека. На первом месте идет глина, из которой может быть изготовлен кирпич или блок. Потом газоблок, он вообще считается оптимальным вариантом, потому что и тепло держит хорошо, именно его мы в основном и используем. На третьем месте – бетон. Силикатный кирпич вообще не применяем. Он неэффективный для высотного строительства: тяжелый и легко отдает тепло. Железобетон используется только в сборных домах, так называемых панельках.

Эдуард Шевчук отметил, что на сегодняшний день "Киевгорстрой", как один из ведущих застройщиков, практически отошел от использования железобетона. Это связано с тем, что монолито-каркасная технология строительства позволяет гибко использовать пространство и создавать помещения любых пропорций. На такие объекты всегда больший спрос, который и рождает предложение.

Больше мнений застройщиков читайте по ссылке: Из чего строят стены в современных украинских новостройках.

Читайте: В "Киевгорстрое" работают только высококвалифицированные кадры

Фото: сайт "Киевгорстроя"

KиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новости киева, новости компаний, киевгорстрой, энергоэффективность, экологичный материалы, эдуард шевчук

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.