понедельник, 19 апреля 2021 г.

Василь Володін: завдяки децентралізації Київщина, як і вся Україна, отримала унікальний шанс на розвиток

Василь Володін: завдяки децентралізації Київщина, як і вся Україна, отримала унікальний шанс на розвиток

Сьогодні в межах Всеукраїнського форуму “Україна 30” відбулося засідання Ради розвитку громад та територій в якому взяв участь Президент України Володимир Зеленський. Глава держави наголосив, що децентралізація нарешті не імітується, а реально втілюється у життя. Він зазначив, що рівень життя, безпеки, здоров’я, освіти, комфорту й добробуту українців залежить від рівня взаємодії між органами влади.

Про це KV стало відомо із повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Ми зробили все, щоб створити спроможні громади, які зможуть вирішувати більшість питань свого сьогодення і нашого з вами майбутнього”, – сказав Президент.

Володимир Зеленський нагадав, що вже запроваджено нову систему районів, впорядковано розподіл повноважень між районами та громадами – громади отримали кошти, повноваження та ресурси, зокрема земельні. Водночас центральна влада продовжує масштабну програму “Велике будівництво”, щоб створити в кожній області України сучасну інфраструктуру – дорожню, освітню, медичну, спортивну, культурну, туристичну тощо.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Наш рух продовжується, бо остаточно децентралізацію ще не завершено, і цьогоріч ми маємо вирішити декілька дуже важливих, пріоритетних завдань. Перше – ухвалити зміни до Конституції України щодо відносин між центральними та місцевими органами влади. Йдеться, зокрема, про інститут префектів та ліквідацію місцевих адміністрацій”, – розповів Глава держави.

У зв’язку з тим, що у голови Київської ОДА Василя Володіна діагностували COVID-19 і він знаходиться на самоізоляції, Київщину на засіданні Ради розвитку громад та територій представляв перший заступник голови ОДА Дмитро Назаренко.

Нагадаємо, що завдяки реформі децентралізації на Київщині сформовано 69 об’єднаних територіальних громад та після впровадження нової системи районування створено 7 районів замість 25.

“Завдяки децентралізації Київщина, як і вся Україна отримала унікальний шанс на розвиток. Нарешті громади можуть стати дійсно заможними. Та багато чого залежить саме від ефективної взаємодії між органами влади. Так наприклад, питання передачі важливих соціальних об’єктів до громад є дуже важливим на заключному етапі реформи. Зокрема йдеться про дитсадки, школи та лікарні. Маємо спільно забезпечити безперебійне надання якісних послуг жителям нашої області. Від цього залежить рівень життя, безпеки, освіти й комфорту”, – наголошує голова ОДА Василь Володін.

Читайте: Президент: Для остаточного завершення децентралізації маємо вирішити кілька важливих завдань

Фото: КОДА

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, позиція, кода, президент, василь володін, децентралізація, новини україни, володимир зеленський

понедельник, 19 апреля 2021 г.
13:46
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
19:22
Геннадия Плиса переназначили главой Госаудитслужбы
19:04
В эти выходные в столице закрыли 5 заведений общественного питания за нарушение карантинных ограничений - Николай Поворозник
18:41
“Велике будівництво”: У Чорнобильській зоні оновлюють 40 км доріг
18:29
В ЖК “Радужный” заканчивают кладку и проводят сантехнические работы
18:12
Сегодня в столице начались прививки вакциной Pfizer обитателей и сотрудников интернатов для пожилых людей - Валентина Гинзбург (фото)
18:01
“Слуги народа” предлагают Раде введение свободного трудового договора для малого и среднего бизнеса
17:52
В аэропорту “Борисполь” собираются построить автостанцию в футуристическом стиле (фото)
17:35
Валентин Мондриевский: пробное ВНО-2021 в столице состоится 15 мая
17:26
Департамент соцполитики КГГА изучает возможность выплатить 5 600 киевлянам разовую матпомощь
17:02
Опыт развития smart city Эстонии можно воспроизвести в Украине, - Юрий Назаров
16:45
Кличко распорядился до конца июня рекламировать службу в Нацгвардии
16:24
Status Group возводит начальную школу на Осокорках
16:07
Почти 50 тысяч киевлян получат материальную помощь по случаю 35-й годовщины Чернобыльской катастрофы
15:42
Нардеп Качура просит Киевводоканал разъяснить причину закупку услуги у КК “ЦКС” на более чем 60 млн грн по переговорной процедуре
15:24
Власти Славутича решили завершить отопительный сезон с 21 апреля
Календарь событий