п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Вадим Иванченко пожаловался, что КП “Киевпастранс” ухудшило жизнь жителям Голосеево

Вадим Иванченко пожаловался, что КП “Киевпастранс” ухудшило жизнь жителям Голосеево

Жители Киева от метро ”Выставочный центр” до ул. “Национальный музей архитектуры и быта Украины” могут добраться только троллейбусом № 11. А так как его маршрут продлили до ул. Маршальской, людям приходится дожидаться муниципального транспорта на остановках по часу и более или добираться двумя маршрутками. Депутат Киевсовета Вадим Иванченко решил помочь жителям столицы решить вопрос улучшения транспортного обслуживания на этом участке.

Об этом идет речь в материале KV Дорога через лес. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (22-26 мая 2017 года).

Вадим Иванченко (фракция “Единство”) обратился к главе КГГА Виталию Кличко с информацией о том, что к нему за помощью обратились сотрудники Института микробиологии и вирусологии НАН Украины и жители улиц Академика Заболотного и Лебедева Голосеевского района столицы по вопросу урегулирования пассажирских перевозок по маршруту м.”Выставочный центр” - ул. “Национальный музей архитектуры и быта Украины”. По данному направлению курсирует только один троллейбус №11, маршрут которого, решением “Киевпастранса”, продлен до улицы Маршальской.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Изменения в маршруте привели к значительным интервалам движения, и люди испытываю большие неудобства, особенно в час пик, и вынуждены ждать троллейбуса час и больше”, — подчеркивает депутат. Жители жалуются, что добираются до работы и дома двумя маршрутками, тратя на это значительную сумму денег, что неприемлемо для пенсионеров и владельцев месячных проездных на троллейбус.

Читайте: В Киеве до конца августа троллейбусы № 7 и 93Н будут курсировать по измененному маршруту (схема)

В то же время в связи с отменой маршрута №3 (172) людям стало проблематично попасть на Левый берег столицы.

Читайте: В Киеве изменят маршруты трех автобусов из-за фестиваля и цветного забега (схема)

С целью недопущения социального напряжения Вадим Иванченко просит Виталия Кличко рассмотреть вопрос улучшения маршрутов транспортного сообщения и интервалов движения с учетом нужд жителей.

Читайте: Кличко в 2017 году накупит электротранспорта на 521 млн гривен

Фото: Чесно

КиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, кличко, депутат, обращение, голосеевский район, вднх, пирогово, иванченко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.