середа, 25 травня 2022 г.

В затоке Волковатая в Киеве начали строить культовое сооружение

В затоке Волковатая в Киеве начали строить культовое сооружение

В соответствии с ДПТ в границах улиц Вербовой, Куреневской, Богатырской, Московского проспекта, Набережно-Рыболовной и железнодорожных путей в Оболонском районе Киева началось строительство культового сооружения в районе затоки Волковатая. Однако в проекте этого ДПТ, который был дан для ознакомления местной общине, какое-либо строительство в районе затоки Волковатая предусмотрено не было.

Об этом речь идет  материале KV “Градостроительные шалости. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (28 августа - 1 сентября 2017 года)”.

Депутат Киевсовета Константин Богатов (фракция “Самопомощь”) попросил директора Департамента градостроительства и архитектуры КГГА Александра Свистунова объяснить появление несогласованного объекта в Детальном плане территории (ДПТ).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Депутат отметил, что 14 июля 2016 года Киевсоветом было принято решение №727/727 “Об утверждении детального плана территории в границах улиц Вербовой, Куреневской, Богатырской, Московского проспекта, Набережно-Рыболовной и железнодорожных путей в Оболонском районе Киева”.

В соответствии с этим ДПТ, предусмотрено строительство культового сооружения в районе затоки Волковатая. Однако Богатов утверждает, что проектным планом, который был дан для ознакомления местной общине во время проведения общественных слушаний ДПТ в период с 26 октября по 25 ноября 2015 года, строительство этого и любого другого сооружения в районе затоки Волковатая предусмотрено не было.

Получается, акцентирует депутат, что во время проведения общественных слушаний местные жители были уверены, что затока останется свободной от любых застроек, а после слушаний в проект этого ДПТ были внесены изменения, из-за которых в затоке и началось строительство. А между тем, после проведения слушаний от местной общины не поступало каких-либо соответствующих предложений, поэтому вполне логичным является вопрос: каким образом в зеленой зоне появилось культовое сооружение?

Константин Богатов попросил Александра Свистунова ответить, каким образом в проектный план указанного ДПТ были внесены изменения и кто был их инициатором, а также предоставить копию соответствующего предложения о внесении изменений.

Читайте: ДПТ Оболонского района в пределах отдельных улиц готово к реализации

Фото: ТЕДО

КиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, строительство, александр свистунов, константин богатов, детальный план территории, затока вовкувата, волковатая

вівторок, 24 травня 2022 г.
22:43
Понад 2,2 млн українців повернулись додому з початку війни
22:25
Через ракетний обстріл пошкоджено інфраструктуру залізничних станцій в двух районах Дніпропетровщині
22:03
Україна після “Рамштайн-2” отримає більше зброї, на росію чекають неприємні сюрпризи, - Резніков
21:44
ЗСУ залишили Світлодарськ та селище Миронівський на Донеччині, щоб уникнути оточення, - МВС
21:25
У столиці після відновлення оплати за проїзд провалідували майже 1,8 мільйона е-квитків
21:02
Завтра, 25 квітня, Угорщина перейде у режим надзвичайного стану через війну в Україні
20:44
“Укравтодор” продасть на благодійному аукціоні дорожній знак з “напрямком руху” для окупантів
20:22
У Києві затримали чоловіка, який обіцяв евакуювати людей з Маріуполя, але просто вкрав гроші
20:05
Завдяки співпраці Києва та Варшави більше 4,5 тис. мешканців столиці знайшли безпечний прихисток у польських містах
19:45
В Україні розпочнеться будівництво європейських колій задля з'єднання із залізницями ЄС, - Шмигаль
19:23
Прокуратура повідомила про підозру киянину, який закликав розстрілювати полонених українців
19:01
На Київщині виявили більш як 10 масових поховань мирних жителів, 8 з них у Бучі
18:45
Рашисти формують на території Криму резервні підрозділи, - Генштаб ЗСУ
18:17
В Україні зміниться механізм підготовки та перепідготовки водіїв, - МВС
18:01
“Укрзалізниця” прискорить поїзд Київ – Варшава на дві години
17:43
У Броварах взялися дерусифікувати центральний парк
Календар подій
З київської громади знов намагаються стягнути 671,5 млн. гривень за “примарну” реконструкцію Харківської площі
24 травня 2022 г. 09:00
З київської громади знов намагаються стягнути 671,5 млн. гривень за “примарну” реконструкцію Харківської площі
В суді по другому колу починається розгляд справи про стягнення з бюджету Києва 24,46 млн доларів США (671,5 млн. гривень) на користь екс-інвестора реконструкції Харківської площі. Мова йде про ТОВ “Київ Термінал” (компанія відомого грузинсько-російського бізнесмена Тамаза Сомхішвілі), яке не встигло приступити до реконструкції: підписаний в 2007 році інвестдоговір було розірвано в 2013 році, але фірма начебто понесла значні збитки. Черговий раунд судових розглядів може бути поганим знаком для столичної громади: у “Київ терміналі” за невідомих обставин погодились зменшити розмір своїх претензій та не побоялись заплатити солідний судовий збір. На думку фахівців, це може свідчити про певні домовленості на “найвищому рівні”. При цьому, для громадськості можуть ускладнити участь у судовому процесі через воєнний стан.
Військовий начальник - усім голова: вступив у силу закон про ВА та ОМС під час воєнного стану
20 травня 2022 г. 13:55
Військовий начальник - усім голова: вступив у силу закон про ВА та ОМС під час воєнного стану
Державна служба та органи місцевого самоврядування (ОМС) відтепер ще більше залежатимуть від начальників військових адміністрацій (ВА), утворених в умовах воєнного стану. В деяких випадках ВА перебирають на себе повноваження обласних та районних рад. Там, де ВА в силу тих чи інших причин немає, на час війни підсилюються повноваження голів громад – якщо на то є підстави воєнного характеру, голови будуть керувати одноосібно, без виконкомів та депутатів, але знов-таки під чуйним керівництвом начальників обласних ВА. Ба більше, закон, що взагалі-то стосується ВА та ОМС, розширює повноваження… президента і Верховної Ради (ВР), даючи їм право робити кадрові перестановки, оминаючи обов’язкові процедури мирного часу.