воскресенье, 17 октября 2021 г.

В Українці на Київщині за 20,48 млн гривень реконструюють дитсадок-школу

В Українці на Київщині за 20,48 млн гривень реконструюють дитсадок-школу

До кінця 2022 року в місті Українка Київської області планують реконструювати будівлю дитячого садочку-початкової школи по вул. Юності, 3. Роботи за 20,48 млн гривень повинно виконати столичне ТОВ "ФПК-Портал-Буд". Після реконструкції дитсадок зможе прийняти 165 дошкільнят.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 4 серпня 2021 року виконавчий комітет Української міської ради уклав з ТОВ "ФПК-Портал-Буд" (*) договір на проведення реконструкції будівлі дитячого садочку-початкової школи по вул. Юності, 3 в місті Українка Обухівського району. Ціна договору склала 20,48 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"ФПК-Портал-Буд" до кінця 2022 року повинно виконати демонтажні роботи, замінити вікна, двері та сантехніку, відремонтувати покриття стін та підлоги, оновити системи водопостачання, каналізації, опалення, електропостачання, вентиляції та пожежної сигналізації, утеплити фасади, облаштувати блискавкозахист та встановити тіньові навіси.

Конкуренцію ТОВ "ФПК-Портал-Буд" в тендері склало ТОВ “Промпостачбуд”, пропозиція якого була вигідніша по ціні, однак її відхилили через невідповідність вимогам тендерної документації.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Нагадаємо, розробку проектної документації по реконструкції будівлі дитячого садочку-початкової школи по вул. Юності, 3 виконавчий комітет Української міськради за 55 тис. гривень замовив у ТОВ “Інжинірингова компанія ТВК" ще 23 листопада 2017 року. Документацію підрядник повинен був підготовувати до кінця 2017 року. Станом на 13 серпня 2021 року звіт про виконання договору в системі ProZorro не опублікований. 

Реконструкція вказаного навчального закладу проводиться в рамках програми Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) Мінрегіону. Як вказано в картці проекту, загальна кошторисна вартість реконструкції становить 21,67 млн гривень, з яких 19,5 млн гривень будуть профінансовані з ДФРР, а 2,16 млн гривень – з міського бюджету.

За інформацією Мінрегіону, після реконструкції будівлі дитячий садок-початкова школа по вул. Юності, 3 в місті Українка зможе прийняти 165 дошкільнят (9 груп). 

Читайте: В Українці капітально відремонтують палац культури “Енергетик”

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "ФПК-Портал-Буд" зареєстровано в 2004 році в Києві. Статутний капітал – 20,5 тис. гривень. Директор і засновник – Федір Клюйко.

За даними Clarity Project, у результаті участі у публічних закупівлях ТОВ "ФПК-Портал-Буд" уклало 33 договори на 159,02 млн гривень. Один з найбільших замовників – виконавчий комітет Української міської ради.

Голова Української міськради – Олександр Туренко.

* ТОВ "ФПК-Портал-Буд" (код ЄДРПОУ: 32771651)

Фото: pon.org.ua

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, детсад, новини київщини, новини київської області, закупки, реконструкция, школа, Обуховский район, украинка, закупівлі, реконструкція, александр туренко, Обухівський район, дитсадок, українка, улица юности, олександр туренко

воскресенье, 17 октября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 18 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:02
В Броварах начало отопительного сезона перенесли на 18 октября
16:06
Экологическая комиссия Киевсовета хочет получить от Управления экологии КГГА отчет по затратам на реку Лыбедь
15:03
Члены Общественной бюджетной комиссии жалуются на нарушения порядка определения проектов-победителей Общественного бюджета Киева
14:02
С завтрашнего дня в ЦПАУ Соломенского района заработает Центр массовой вакцинации
13:06
Киевские власти передали земельный участок на Печерске Медицинскому центру ГСЧС
12:01
За останню добу на коронавірус захворіли 334 жителів Київщини
11:05
Водителя грузовика, сбившего пешеходов в Оболонском районе Киева, арестовали без права внесения залога
10:04
Местные жители обеспокоены судьбой земли под школьным стадионом на улице Княжий Затон в Киеве
09:02
За минувшие сутки в Украине зафиксировано более 11 тысяч новых случаев COVID-19
07:15
Сегодня, 17 октября, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 октября 2021 года
суббота, 16 октября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:52
Умер исследователь и коллекционер культуры Триполья Александр Полищук
17:09
На Голосеевский коллектор в Киеве хотят потратить 23 млн гривен
16:05
Кличко просят тщательно планировать ремонты столичных мостов и дорог
Календарь событий
Як парламент вміє створювати для українців проблеми, а потім героїчно їх вирішувати
13 октября 2021 г. 11:45
За політичним популізмом і прагненням робити все необдумано, депутати запустили механізм здорожчання послуг для кожного українця. На превеликий жаль, частина рішень українських парламентарів спрямована не на захист громадян та їхніх прав, а на створення додаткових проблем і перепон. У минулому році Верховна Рада схвалила закон про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, який одразу викликав неоднозначну реакцію в суспільстві.