понеділок, 1 липня 2024 г.

В столице убирать сосульки будут не только коммунальщики, но и балансодержатели зданий (видео)

В столице убирать сосульки будут не только коммунальщики, но и балансодержатели зданий (видео)

Из-за резкого потепления в столице участились случаи падения сосулек. Чтобы уберечь людей и их имущество последствия непогоды устраняют по пять-шесть бригад в каждом районе, а инспекторы благоустройства  составляют административные протоколы и штрафуют балансодержателей зданий, которые не следят за состоянием крыш.

Об этом KV стало известно из сюжета телеканала “Киев ТВ”, который был размещен на сервисе YouTube 30 января 2019 года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщают журналисты “Киев ТВ”, из-за резкого потепления с крыш столичных домов падают сосульки и сползает снег. Чтобы уберечь людей и их имущество, в каждом районе созданы по 5-6 бригад, которые оснащены соответствующей техникой для очистки крыш. К ним может обратиться любой балансодержатель для ликвидации сосулек и льда на крыше, а за не убранные с крыши сосульки балансодержателя здания ждет штраф до 1700 гривен

“У нас сейчас работает инспекция по благоустройству, у них за каждым инспектором закреплен так называемый сектор. В случае выявления сосулек, а тем более мы видим, идет оттепель, они должны принимать меры. Они вручают предписание и составляют административные протоколы, если балансодержатель не содержит их (крыши - KV) в надлежащем состоянии”, - рассказал первый заместитель директора Департамента - начальник управления контроля за благоустройством Департамента городского благоустройства Киевской городской государственной администрации (КГГА) Тарас Панчий (на фото).

Как сообщил чиновник на своей странице в Facebook, на рассмотрении в комитетах Верховной Рады уже находятся изменения в Кодекс Украины об административных правонарушениях (КУоАП), которые “упростят составление инспекторами благоустройства административных протоколов и увеличат суммы штрафов до 40 000 гривен”.


Как сообщала ранее KV, в Киеве спасатели коммунальной аварийно-спасательной службы “Киевская служба спасения” проводят работы по сбиванию сосулек с крыш школ и в местах массового скопления людей. Киевлян призвали быть внимательными, передвигаясь по городу в периоды оттепели.

Читайте: Киевлян предупреждают об опасности падения сосулек

Фото: KV

KиевVласть

Константин Гродзинский

Теги: новости киева, новости киевской области, кгга, департамент городского благоустройства, Тарас Панчий, сосульки

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.