четвер, 18 липня 2024 г.

В список столичных долгостроев вошли 66 объектов (инфографика)

В список столичных долгостроев вошли 66 объектов (инфографика)

Список из расположенных в Киеве 66 объектов с признаками долгостроя или недостроя, был составлен на основе открытых данных и информации от Ассоциации помощи пострадавшим инвесторам. При этом в 30% таких объектов до сих пор ведутся продажи квартир.

Об этом KV стало известно из сообщения компании DC Evolution.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Цивилизованный и чистый рынок – залог успеха застройщиков и спокойствия покупателей. Мы проанализировали жилые комплексы столицы, чтобы получить понимание, на каком этапе развития находится наш рынок и какие опасности в виде остановки проектов и кризиса доверия его подстерегают. Пользуясь открытыми данными и информацией Ассоциации помощи пострадавшим инвесторам, мы выделили 66 объектов, подпадающих под признаки долгостроя или недостроя. Несмотря на то, что с каждым годом замедляется динамика появления новых недостроев и, казалось бы, в сети уже немало информации по этой теме, в 30% таких объектов до сих пор ведутся продажи квартир”, – рассказывает Александра Глуздовська, Head of Data Science компании DC Evolution.

Отмечается, что анализ рынка позволяет выделить ряд признаков, которые часто встречаются среди недостроев, а потому покупателю квартиры стоит сосредоточить свое внимание на этих деталях:

  • в 60% случаев строительство останавливается по юридическим причинам – так при выборе будущей квартиры обязательно необходимо проверить наличие всей необходимой разрешительной документации,
  • низкая цена, продажа недвижимости по значительно ниже рыночной стоимости может свидетельствовать о вероятности аферы,
  • если объект менял название в течение жизненного цикла один или более раз, он потенциально может оказаться недостроем.

Справка: Президент девелоперской компании DС Evolution Игорь Мельник приобрел долю в уставном капитале "Украинской торговой гильдии" (UTG, Киев), а также вошел в правление компании в должности вице-президента в 2016 году. UTG (Киев) создана в 2001 году. Специализируется на комплексном сопровождении девелоперских проектов. Согласно данным Единого госреестра юрлиц и физлиц-предпринимателей, по состоянию на 1 апреля 2019 года доля 30% в уставном капитале ООО "Ю.Ти.Джи." (Киев) принадлежит Игорю Мельнику, 65% – Вадиму Непоседову, 5% – Артему Непоседову.

Напомним, что по состоянию на февраль 2019 года в Киевской горгосадминистрации сообщали, что в перечне долгостроев числится как минимум 55 адресов.

Читайте: КГГА обнародовала список 42 жилых комплексов Киева, законность которых вызывает большие сомнения (список)

Ранее KV сообщала, что наследие скандального застройщика Анатолия Войцеховского в виде более, чем 40 жилых комплексов в Киеве, которые не сданы или недостроены, может стать настоящей миной под бюджетом Киева. Тем более, что предыдущий уполномоченный власти  помочь обманутым инвесторам – заместитель главы КГГА Александр Спасибко – сделал все возможное, чтобы усложнить эту задачу, поставив своих людей, которые выманили у инвесторов дополнительные десятки, если не сотни миллионов гривен. 

Читайте: Артем Багиров: “Спасибко создал незаконную схему по решению проблем на объектах Войцеховского”

Фото: Google Maps

КиевVласть

Ольга Марийко

Теги: новости киева, купить квартиру, список, долгострой, недострой, dc evolution

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.