четверг, 23 сентября 2021 г.

В селі Шпитьки на Київщині за 56 млн гривень реконструюють споруди для очистки стоків

В селі Шпитьки на Київщині за 56 млн гривень реконструюють споруди для очистки стоків

До кінця 2021 року на території Шпитьківської сільради на Київщині збираються реконструювати з добудовою очисні споруди. Сьогодні через їх зношеність каналізаційні стоки села майже не очищаються і забруднють прилеглі водойми. Реконструкція повинна не тільки виправити цю ситуацію, а й збільшить потужності очистних споруд так, щоб вони могли очищати стоки з чотирьох найближчих сіл Києво-Святошинського району.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 13 липня 2020 року Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської облдержадміністрації (КОДА) уклав договір з ТОВ "Енергозберігаючі технології" (*) на проведення реконструкції з добудовою очисних споруд на території Шпитьківської сільської ради Києво-Святошинського району. Ціна договору склала 56,18 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ "Енергозберігаючі технології" до кінця грудня 2021 року повинно виконати підготовчі роботи, реконструювати виробничо-допоміжну будівлю, блок біологічної очистки, мулові майданчики, блок обліку привізних стоків, а також зовнішні мережі водопроводу, електропостачання, самопливної та напірної каналізації, а також забезпечити благоустрій території.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За інформацією КОДА, реконструкцію з добудовою очисних споруд на території Шпитьківської сільської ради реалізують у рамках Програми “Питна вода Київщини на 2017-2020 роки” за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевого. Загальна вартість реалізації проєкту становить 60,7 млн гривень.

В КОДА відмітили, що через зношеність діючих очисних споруд КП “Добробут” Шпитьківської сільської ради побутові каналізаційні стоки майже не проходять очистку. Це призводить до забруднення водоносних горизонтів та водних об’єктів, що розташовані неподалік. Дана реконструкція передбачає не тільки виправлення цієї ситуації, а й збільшіть потужності очисних споруд так, щоб вони могли очищати стоки з найближчих сіл Києво-Святошинського району – Горбовичі, Личанка, Лісове та Мрія.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "Енергозберігаючі технології" зареєстровано у 2002 році. Директор – Євген Юхновський, засновник – Ольга Торубара. Статутний фонд – 14 тис. гривень. Основний вид діяльності – Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

За інформацією Zакупівлі, ТОВ "Енергозберігаючі технології" уклало 405 договорів на загальну суму 462,8 млн гривень. Найбільший замовник – Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА, з яким укладено договора на 65 млн гривень, і Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА, з яким укладено договора на 33 млн гривень.

Раніше KV повідомляла, що обласна програма "Питна вода Київщини" спрямована на забезпечення області водою і центральним водопостачанням, а також доведенням таких за рівнем і якістю до державних стандартів. До кінця 2020 року в Славутичі Київської області повинні реконструювати каналізаційні очисні споруди. Виконувати ці роботи на замовлення місцевої міськради доручили ТОВ "Буденергомонтаж". За 57 млн гривень компанія, крім реконструкції споруд, повинна буде оновити зовнішнє освітлення на об'єкті і відремонтувати під'їзні дороги.

Читайте: В Славутиче за 57 млн гривен собираются реконструировать сооружения для очистки сточных вод

Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності КОДА керує Галина Король. Голова Шпитьківської сільської ради – Надія Грищенко.

* ТОВ "Енергозберігаючі технології" (Код ЄДРПОУ:31862999)

Фото: watercolor

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, закупки, ООО, кода, кода, киево-святошинский район, закупівлі, тов, києво-святошинський район, очистные сооружения, Галина Король, Галина Король, шпитьки, шпитьки, энергосберегающие технологии, надежда грищенко, очисні споруди, надія грищенко, енергозберігаючі технології

четверг, 23 сентября 2021 г.
20:26
Аэропорт “Борисполь” занял четвертое место в Европе по эффективности в своей категории
20:02
Стипендии Киевсовета получат 100 одаренных столичных детей
19:50
Подольское управление образования и Киевское строительное училище подвергнут аудиту
19:37
Киевсовет снова отказался объявлять озеро Вырлица ландшафтным заказником
19:24
На Киевской таможне обнаружили в конструкторе каннабис стоимостью более 200 тысяч гривен (фото)
19:03
Столичные спецдома для ветеранов собрались реорганизовать
18:55
“Укрзализныця” назначила на выходные дополнительный рейс Интерсити+ во Львов
18:42
В Киеве создадут Карту доступности
18:29
На внеочередную сессию ВР, созванную спикером Разумковым почти никто не пришел
18:15
В Киеве откорректируют проект реконструкции трамвайных путей по улице Дмитриевской
18:01
Святошинскую РГА попросили отремонтировать школу-сад “Интел”
17:47
В Киеве полиция “закрыла” интернет-магазин по продаже наркотиков, конфискован “товар” на 700 тысяч гривен (фото, видео)
17:28
Понад 300 дітей в Обухові навчатимуться в сучасному дитсадку завдяки “Великому будівництву”
17:05
“Новостройки” о ЖК “Милос”: совершенствование Троещины
16:48
К 80-й годовщине трагедии Бабьего Яра во всех школах страны пройдет урок памяти
16:34
Київщина друга після столиці за відсотком вакцинованих жителів
Календарь событий
Дело о светильниках: руководство “Киевского метрополитена” может избежать ответственности за 12-миллионные убытки
23 сентября 2021 г. 15:00
Дело о светильниках: руководство “Киевского метрополитена” может избежать ответственности за 12-миллионные убытки
Действия должностных лиц КП “Киевский метрополитен” при проведении капремонта сетей освещения на объектах подземки после практически двухлетнего расследования, похоже, уже не вызывают вопросов у правоохранительных органов. По данным Нацполиции, руководство столичного метро не знало о том, что один из руководителей его подрядчика – ООО “КБ “Теплоэнергоавтоматика” – ориентировочно на 12,69 млн гривен завысил стоимость светодиодных светильников. Причем сделал это для получения неправомерной выгоды исключительно для себя. В связи с этим в рамках соответствующего дела официальное подозрение получил только замдиректора указанной компании. При этом ему инкриминируют не “суровое” присвоение бюджетных средств, а более “мягкое” злоупотребление служебным положением. Также интересный факт, что в рамках этого производства уже не фигурируют подрядчики, через которые, как считало следствие на первоначальном этапе, деньги столичной общины выводились в теневой оборот.