среда, 12 мая 2021 г.

В селі Шпитьки на Київщині за 56 млн гривень реконструюють споруди для очистки стоків

В селі Шпитьки на Київщині за 56 млн гривень реконструюють споруди для очистки стоків

До кінця 2021 року на території Шпитьківської сільради на Київщині збираються реконструювати з добудовою очисні споруди. Сьогодні через їх зношеність каналізаційні стоки села майже не очищаються і забруднють прилеглі водойми. Реконструкція повинна не тільки виправити цю ситуацію, а й збільшить потужності очистних споруд так, щоб вони могли очищати стоки з чотирьох найближчих сіл Києво-Святошинського району.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 13 липня 2020 року Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської облдержадміністрації (КОДА) уклав договір з ТОВ "Енергозберігаючі технології" (*) на проведення реконструкції з добудовою очисних споруд на території Шпитьківської сільської ради Києво-Святошинського району. Ціна договору склала 56,18 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ "Енергозберігаючі технології" до кінця грудня 2021 року повинно виконати підготовчі роботи, реконструювати виробничо-допоміжну будівлю, блок біологічної очистки, мулові майданчики, блок обліку привізних стоків, а також зовнішні мережі водопроводу, електропостачання, самопливної та напірної каналізації, а також забезпечити благоустрій території.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За інформацією КОДА, реконструкцію з добудовою очисних споруд на території Шпитьківської сільської ради реалізують у рамках Програми “Питна вода Київщини на 2017-2020 роки” за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевого. Загальна вартість реалізації проєкту становить 60,7 млн гривень.

В КОДА відмітили, що через зношеність діючих очисних споруд КП “Добробут” Шпитьківської сільської ради побутові каналізаційні стоки майже не проходять очистку. Це призводить до забруднення водоносних горизонтів та водних об’єктів, що розташовані неподалік. Дана реконструкція передбачає не тільки виправлення цієї ситуації, а й збільшіть потужності очисних споруд так, щоб вони могли очищати стоки з найближчих сіл Києво-Святошинського району – Горбовичі, Личанка, Лісове та Мрія.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "Енергозберігаючі технології" зареєстровано у 2002 році. Директор – Євген Юхновський, засновник – Ольга Торубара. Статутний фонд – 14 тис. гривень. Основний вид діяльності – Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

За інформацією Zакупівлі, ТОВ "Енергозберігаючі технології" уклало 405 договорів на загальну суму 462,8 млн гривень. Найбільший замовник – Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА, з яким укладено договора на 65 млн гривень, і Управління капітального будівництва Миколаївської ОДА, з яким укладено договора на 33 млн гривень.

Раніше KV повідомляла, що обласна програма "Питна вода Київщини" спрямована на забезпечення області водою і центральним водопостачанням, а також доведенням таких за рівнем і якістю до державних стандартів. До кінця 2020 року в Славутичі Київської області повинні реконструювати каналізаційні очисні споруди. Виконувати ці роботи на замовлення місцевої міськради доручили ТОВ "Буденергомонтаж". За 57 млн гривень компанія, крім реконструкції споруд, повинна буде оновити зовнішнє освітлення на об'єкті і відремонтувати під'їзні дороги.

Читайте: В Славутиче за 57 млн гривен собираются реконструировать сооружения для очистки сточных вод

Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності КОДА керує Галина Король. Голова Шпитьківської сільської ради – Надія Грищенко.

* ТОВ "Енергозберігаючі технології" (Код ЄДРПОУ:31862999)

Фото: watercolor

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, закупки, новини київщини, новини київської області, ООО, кода, кода, киево-святошинский район, закупівлі, тов, києво-святошинський район, очистные сооружения, Галина Король, Галина Король, шпитьки, шпитьки, энергосберегающие технологии, надежда грищенко, очисні споруди, надія грищенко, енергозберігаючі технології

среда, 12 мая 2021 г.
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 12 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 12 мая 2021 года
вторник, 11 мая 2021 г.
10:53
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В среду, 12 мая, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:24
Река Лыбедь в Киеве пожелтела (видео)
20:12
Завтра, 12 мая, возможны ограничения движения в центре Киева из-за визита главы Сейма Литовской Республики
19:53
В ЖК “Лесной квартал” введен в эксплуатацию дом №8
19:37
Прокуратура проводит обыски в “Киевзеленстрое”
19:30
Лауреаты Общенациональной программы “Человек года - 2020” в номинации “Мэр города (малых городов)”
19:15
Кабмин обязал АЗС заблаговременно извещать Госпродпотребслужбу о повышении цен
19:03
Завтра, 12 мая, на десять дней ограничат движение по путепроводу на улице Бойчука (схема)
18:46
Пожар на свалке в Киевской области ликвидировали около 6 часов
18:27
Зеленский назначил главой Деснянской РГА Дмитрия Ратникова
18:13
Стартовали продажи квартир в жилом комплексе “Лукьяновский каскад”
18:01
Тимошенко: Співпраця з органами самоврядування дуже змінилась після місцевих виборів
17:44
Венецианская комиссия одобрила усиление наказаний за ложь в декларациях
Календарь событий
“Киевский метрополитен” в 2021 году станет в три раза убыточнее
11 мая 2021 г. 15:00
“Киевский метрополитен” в 2021 году станет в три раза убыточнее
По итогам 2021 года КП “Киевский метрополитен” собирается “наработать” убыток в размере 3,42 млрд гривен. Это в 2,9 раз больше, чем в 2020 году. Предприятие рассчитывает заработать на перевозке 238,5 миллионов платных пассажиров 1,6 млрд гривен, а также получить из столичного бюджета 591,76 млн гривен (на 62% больше, чем в 2020 году) как компенсацию за проезд льготников и 723,05 млн гривен дотаций на выплату зарплат сотрудникам и процентов по кредиту Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР). Кроме этого, еще 2,75 млрд бюджетных гривен “Киевскому метрополитену” собрались в текущем году подкинуть на строительство метро на Виноградарь и Троещину, выплату тела кредита ЕБРР, реконструкцию системы автоматической сигнализации и выхода со станции “Выставочный центр”.