среда, 19 января 2022 г.

В селі Ревне на Київщині побудують централізовану каналізацію

В селі Ревне на Київщині побудують централізовану каналізацію

До кінця 2021 року у селі Ревне на Бориспільщині повинні побудувати напірний трубопровід господарсько-побутової каналізації. Він буде пролягати від місцевої каналізаційної насосної станції до точки скиду біля села Мартусівка. Виконувати роботи буде ТОВ “Імпреза Девелопмент”, якому заплатять майже 5,5 млн гривень.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 24 листопада 2021 року Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської облдержадміністрації (КОДА) уклав з ТОВ “Імпреза Девелопмент” (*) договір на будівництво напірного трубопроводу господарсько-побутової каналізації від КНС в селі Ревне до точки скиду біля села Мартусівка Гірської ОТГ Бориспільського району. Ціна договору – 5,46 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До 31 грудня 2021 року “Імпреза Девелопмент” повинно виконати земляні роботи, прокласти трубопроводи, влаштувати залізобетонні колодязі, змонтувати запірну арматуру та відновити дорожнє покриття.

Карта-схема будівництва напірного трубопроводу в селі Ревне

Проектно-кошторисну документацію для будівництва цього трубопроводу за замовленням Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради (ціна договору – 257,85 млн гривень) виконувало ТОВ “Проектводсервіс”. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з опублікованим на сайті Гірської селищної ради експертним звітом, загальна кошторисна вартість будівництва складає 5,8 млн гривень.

У 2019 році активісти села Ревне збиралися біля сільської ради, оскільки фекалії затопили поле, було знищено трав’яний покрив, деревну рослинність, забруднено ґрунти, сморід поширювався на житлові квартали.

Гірський сільський голова Роман Дмитрів літом 2021 року повідомляв, що у селі Ревне взагалі немає ніяких очисних споруд, каналізація зливається прямо в поле, тому було запропоновано під’єднати їх до Бориспільських полів фільтрації.

Нагадаємо, 8 листопада 2021 року Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності КОДА за 31,99 млн гривень замовив у ТОВ “Енергозберігаючі технології” будівництво каналізаційної насосної станції та напірних трубопроводів каналізаційних мереж по вул. Лесі Українки в селі Гора. Роботи мають завершити до кінця 2022 року.

Читайте: В селі Гора на Київщині побудують каналізаційну насосну станцію

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Імпреза Девелопмент” зареєстровано в 2018 році. Розмір статутного капіталу – 5 млн гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник Юрій Левченко. Директор – Богдан Кийов.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Імпреза Девелопмент” уклало 5 договорів на 6,69 млн гривень. Найбільший замовник – Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності КОДА з нинішнім договором на будівництво напірного трубопроводу господарсько-побутової каналізації від КНС в селі Ревне.

Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності КОДА очолює Галина Король. Сільський голова Ревного – Тарас Зубань.

Село Ревне входить до складу Гірської ОТГ з центром в селі Гора. Також до цієї ОТГ включено села Затишне та Мартусівка.

* ТОВ “Імпреза Девелопмент” (Код ЄДРПОУ:42243553)

Фото: Це Бориспіль

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, строительство, новини київщини, новини київської області, закупки, закупівлі, будівництво, трубопровод, Галина Король, ревное, канализационная насосная станция, тарас зубань, каналізаційна насосна станція, імпреза девелопмент, импреза девелопмент, трубопровід, ревне

среда, 19 января 2022 г.
16:10
Для столичных ЖК KAN Development закупили уборочную технику
16:02
С 24 января вакцинированные украинцы 60 лет и старше смогут получить “Вовину тысячу”, чтобы потратить ее на лекарства
15:46
В прошлом году в Киеве появилось 9 новых площадок для выгула и дрессировки животных (адреса, фото)
15:36
Киевские таможенники выявили в посылке из Стамбула медпрепараты на 700 тысяч гривен
15:24
Кабмин ограничил торговые наценки на пшеничный хлеб
15:01
В декабре Киевская таможня направила в госбюджет рекордные сумму таможенных платежей
14:40
Депутат Киевсовета Трубицын просит главу столичной полиции установить виновников пожара в яхт-клубе в Гидропарке
14:33
Личное обязательство: суд избрал самую мягкую меру пресечения для Порошенко
14:26
У Білій Церкві за 26 млн гривень замовили будівництво нової амбулаторії
14:22
Верховный суд признал законным решение о признании договора субаренды земли в Протасовом Яру недействительным
14:04
США передали Украине еще около 1 млн доз вакцин Pfizer
13:41
В Киеве под Печерским судом, где избирают меру пресечения Порошенко, произошли столкновения (видео)
13:24
“Укрзализныця” реконструировала столичный спорткомплекс “Локомотив” (фото)
13:03
СК “КРОНА” надала страховий захист майну ДП “ЛУГАНСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”
12:56
СБУ раскрыла схему вымогательства взяток с медперсонала детского медицинского центра (фото)
12:46
Тимошенко была бы лучшим премьером, Зеленский просто побоится назначить ее, - политолог
Календарь событий