понеділок, 22 липня 2024 г.

В отсутствии горячей воды оппозиция обвинила разборки Азарова, Ахметова и Попова

Отсутствие горячей воды в домах киевлян произошло вследствие потери общиной контроля за компанией “Киевэнерго” и, как следствие, - всей системой жизнеобеспечения столицы.

“Именно от решений монополиста, компании “Киевэнерго”, зависит, будет ли свет, тепло, горячая вода во всех без исключения квартирах и домах, в школах, больницах, детских садах и административных учреждениях Киева. Поэтому, какие бы аргументы ни приводила власть по целесообразности продажи этой компании, сосредоточения контрольного пакета акций в руках фактически одного человека является преступлением против киевлян”, - цитирует заместителя председателя депутатской фракции “УДАР” в Киевсовете Наталию Новак пресс-служба партии.

“Киевляне всегда были добросовестными плательщиками коммунальных услуг, 98% жителей столицы вовремя оплачивают счета, - считает Новак. - Это один из самых высоких показателей в стране. Именно поэтому предприятия жилищно-коммунального хозяйства столицы были и остаются прибыльными. В частности, и финансовые показатели “Киевэнерго” в предыдущие годы впечатляющие - более миллиарда гривен чистого дохода”.

По официальным сообщениям, причиной ограничения поставок горячей воды стал долг государства перед компанией из-за разницы между себестоимостью услуг и тарифами.

“Но это вопрос внутренних “разборок” в Партии регионов - между ее председателем Николаем Азаровым, ключевым спонсором и фактическим владельцем “Киевэнерго” Ринатом Ахметовым и их наместником в Киеве Александром Поповым. Киевляне к этому не имеют никакого отношения. Свои обязательства они выполнили, вовремя рассчитавшись за коммунальные услуги”, - говорит депутат.

Партия “УДАР” неоднократно заявляла о необходимости пересмотра всех решений по приватизации стратегических коммунальных предприятий столицы: “Мы всегда выступали за увеличение эффективности управления коммунальным хозяйством столицы, но лишь при условии, что оно происходит в интересах киевлян. Именно поэтому одним из первых наших шагов в парламенте будет разработка и внедрение действенного механизма жестокого контроля за ценами монополистов, в частности, и на коммунальные услуги”, акцентирует пресс-служба “УДАРа”.

Напомним, 11 сентября компания “Киевтрансгаз” по поручению НАК “Нафтогаз Украины” полностью ограничила поставки газа на ТЭЦ-6 “Киевэнерго”. К концу дня без горячего водоснабжения остались жители Деснянского, Оболонского, части Днепровского и Подольского районов.

 

 

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.