середа, 17 липня 2024 г.

В Мамаевой слободе встретили Троицу за 300 тыс. грн. ФОТО

Trouytsa_11

В воскресенье в парке-музее Мамаева слобода встретили Троицу.

 

Для организации праздника, по словам организаторов, было привлечено около 200 человек обслуживающего персонала, 20 артистов и фольклорных коллективов, а также сотрудники самой Мамаевой слободы.

 

Официальная цель мероприятия – собрать средства на создание иконы в церкви села Субботов.

 

По словам директора Клуба успешных женщин, директора ювелирного дома “Zarina” Натальи Нетовкиной, оригинальная стоимость этой иконы составляет 50 тыс. американских долларов, однако Клубу удалось договориться с автором произведения о меньшей сумме.

 

Клуб успешных женщин уверяет, что  к торжеству готовились целый год. По словам директора ювелирного дома, мероприятие обошлось организаторам в 300 тыс. грн.

 

При этом деньги, собранные с посетителей за вход (50 грн. в вышиванке, 100 грн – без оной) и все проданные сувениры вряд ли покроют эти расходы...

 

Trouytsa_1

На ярмарочной площади продавались вышиванки тем, кто еще не успел приобрести, всяческие сладости, а действиями присутствующих координировал ведущий.

 

Trouytsa_2

На подворье титаря расположилась детская площадка. Здесь целый день проходили игры и соревнования для малышей.

 

Trouytsa_3

В усадьбе гончара – “VIP-клуня”. Сюда вход лишь для звезд и по специальным приглашениям.

 

Trouytsa_4

На видном месте – стенды ювелирного дома “Zarina”.

 

Trouytsa_5

Деньги, собранные с продажи сувениров организаторы обещали отдать на создание иконы в церковь села Субботов, детский дом и одно из отделений детской больницы “ОХМАДЕТ”.

 

Trouytsa_6

Волонтеры работали на празднике от 4-х до 9-ти часов. Организаторы уверяли, что для них были предусмотрены все необходимые условия, обед и вода. Сами волонтеры в этом как-то не были уверены. Сказали, что им разрешено угощаться лишь березовым соком со стола VIP-персон…

 

Trouytsa_7

На поле возле трактира “Коса над чаркою” - основное место действия. Здесь выступают народные фольклорные коллективы и артисты: певица Татьяна Пискарева, Млада, дует “Vroda”, баян драйв-группа “Рвані міхи”, Тоня Матвиенко, Наталья Шелепницкая, ансамбль “Берегиня” и др.

 

Trouytsa_8

 

Trouytsa_9 

Желающие также могли поучиться чему-то полезному. На территории слободы можно было найти мастерскую гончара, кузнеца, посетить мастер-класс по плетению венков или проехаться на лошади в сопровождении настоящего козака.

 

Эмма Солдатова

Теги: Киевские новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.