четвер, 18 липня 2024 г.

В Киевсовете решили создать детский сад на улице Каменской в Дарницком районе

В Киевсовете решили создать детский сад на улице Каменской в Дарницком районе

Вчера, 17 февраля, на пленарном заседании II сессии Киевского городского совета IX созыва депутаты приняли решение о создании коммунального учреждения дошкольного образования №331 на улице Каменской, 110, в Дарницком районе столицы. Такое решение поддержали 98 депутатов.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевского городского совета.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По словам заместителя председателя Киевской горгосадминистрации (КГГА), депутата Киевского городского совета Валентина Мондриевского, городская власть продолжает обеспечивать дополнительные места для детей дошкольного возраста.

“Необходимо создать современное коммунальное дошкольное учреждение и обеспечить комфортные условия для дошкольников. В помещении заведения запланировано провести капитальный ремонт, детский сад будет рассчитан на 110 мест. Мы работаем над улучшением уровня предоставления образовательных услуг в столице. Каждый ребенок должен получать дошкольное образование и общаться со сверстниками вблизи места жительства”, – заявил Валентин Мондриевский

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Он также рассказал, что учреждение дошкольного образования будет размещено в здании, которое принято из государственной в коммунальную собственность территориальной общи ны Киева и передано в сферу управления Дарницкой райгосадминистрации (РГА).

Отметим, Киевский городской совет на протяжении нескольких лет пытался добиться передачи городу здания детского сада по улице Каменской, которое находилось на балансе государственного предприятия “Радиоизмеритель”, входящего в состав госконцерна “Укроборонпром”. 

Напомним, в Государственном управлении делами (ГУД) рассматривают вопрос о передаче детского сада №628 в коммунальною собственность территориальной общины Киева. 

Читайте: Госуправление делами подумывает о передаче Киеву своего детсада на Никольской слободке (документ)

Фото: KV

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, киевсовет, детсад, детский сад, укроборонпром, радиоизмеритель, каменская

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.