неділя, 23 червня 2024 г.

В Киевсовете хотят создать комиссию по изучению причин задержки строительства метро на Виноградарь

В Киевсовете хотят создать комиссию по изучению причин задержки строительства метро на Виноградарь

Постоянная комиссия Киевсовета по вопросам транспорта, связи и рекламы поддержала проект решения Киевсовета о создании временной комиссии по изучению обоснованности и причин переносов сроков строительства метро на Виноградарь.

Об этом KV стало известно из письма №08/289-202 от 17 ноября 2021 года постоянной комиссии Киевсовета по вопросам транспорта, связи и рекламы директору Департамента транспортной инфраструктуры Киевской горгосадминистрации (КГГА) Руслану Кандибору.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Письмом главе транспортного департамента столичной администрации было направлено извлечение из протокола №12/13 от 3 ноября 2021 года заседания постоянной комиссии Киевсовета по вопросам транспорта, связи и рекламы.

Согласно документу, на заседании комиссии рассматривался вопрос о ходе строительства метро на Виноградарь. Комиссия решила запросить у Департамента транспортной инфраструктуры КГГА отчетность об использовании авансовых средств, информацию об объемах выполненных работ и о календарном плане выполнения и финансирования работ по строительству метро.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Также на заседании комиссии был рассмотрен проект решения Киевсовета “О создании Временной контрольной комиссии Киевского городского совета по вопросам проверки обоснованности и причин изменения сроков строительства участка Сырецко-Печерской линии метрополитена на жилищный массив Виноградарь”.

Из шести присутствующих на заседании членов комиссии за поддержку такого решения проголосовали пятеро, еще один член комиссии не голосовал.

Напомним, АО "Киевметробуд" подало иск в Хозяйственный суд Киева к КП "Киевский метрополитен" о внесении изменений в договор о строительстве метро от станции "Сырец" на жилмассив Виноградарь. Метростроевцы хотят перенести сроки ввода объекта в эксплуатацию на 2023 год.

Читайте: “Киевметрострой” хочет через суд перенести сдачу метро на Виноградарь на 2023 год

В бюджетной комиссии Киевсовета обеспокоились срывом сроков строительства первой очереди метро на Виноградарь. Некоторые из ее членов предложили расторгнуть договор с нынешним подрядчиком – АО “Киевметрострой” – и найти новую компанию, которая будет в состоянии реализовать данный проект. Хотя, похоже, такие и прочие предложения еще будут изучаться – в ближайшее время может быть создана временная контрольная комиссия (ВКК) для анализа проблем этой многомиллиардной стройки. 

Подробнее: В Киевсовете обеспокоились срывом сроков строительства метро на Виноградарь

Фото: lb.ua

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, киевсовет, метро, киевский метрополитен, метрополитен, проект решения, комиссия, виноградарь, метро на виноградарь, контрольная комиссия, строительство метрополитена, создание комиссии, киевметробуд

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.