субота, 20 липня 2024 г.

В киевском аэропорту строят “секретный” VIP-терминал за 40 млн грн

В аэропорту “Киев” (“Жуляны”) началось строительство нового бизнес-терминала. Обещают отделку из дорогого камня, аквариумы, а главное — инкогнито для клиентов.

 

Никто из них не должен случайно столкнуться с кем-то носом в здании терминала, где, кстати, даже обещают устраивать тайные переговоры, пишет “Сегодня”.

КЛИЕНТЫ. Сейчас “Жуляны” — это, в первую очередь, площадка для небольших самолетов как авиакомпаний, так и частных. У последних здесь стоянка. Источники в авиакругах говорят, что частый клиент аэропорта в Жулянах — министр экономического развития и торговли Петр Порошенко. “У него частный самолет, и он достаточно часто летает из Жулян. Также свой самолет у почетного президента ФФУ Григория Суркиса. Кстати, его дети часто заказывают чартеры. Раньше в “Жулянах” оставлял свой самолет Леонид Черновецкий, но что-то в последнее время его не видно (напомним, в последней декларации летающие средства передвижения у экс-мэра уже не значились)”, — говорит источник.

Впрочем, ни у Порошенко, ни у Суркиса нам не захотели отвечать на вопрос о самолетах. Интересно, что месяц парковки самолета без ангара под открытым небом обходится в 12 тысяч гривен, а наземное обслуживание (прием самолета, буксировка на стоянку, уборка, разгрузка багажа, обработка антиобледенителем, подготовка к вылету) — 1500 грн за один раз.

ПРОЕКТ. Строительство терминала уже началось. “В июне терминал уже примет первых пассажиров, — говорит замдиректора аэропорта по строительству Серей Спатарь. — Хотим сделать так, чтобы зашел сюда арабский шейх и ахнул от удивления”. Золота в отделке не будет, но стены и пол собираются украшать дорогим камнем, возможно, полудрагоценным камнем. Для успокоения клиентов хотят установить аквариумы с рыбками и повесить огромные картины. “Сам терминал будет небольшим — 2600 кв. м, но главное, чтобы он был комфортным, а клиенты не пересекались и не видели друг друга”, — говорит Спатарь.

В терминале будет несколько комнат для переговоров — так что бизнесмены могут прилететь, тут же подписать документы и улететь, даже не выходя с аэропорта. Чтобы никто не видел друг друга, гостей будут встречать сотрудники и провожать либо в переговорные, либо в самолет, либо в холл для ожидания. На втором этаже расположатся офисы чартерных компаний и номера для экипажей — с душем, кухней и кроватью.

Обойдется вип-терминал в 40 млн грн, но строят его за счет инвестора.

Напомним, ранее сообщалось, что Аэропорт “Киев” думал построить обычный пассажирский терминал, отказавшись от идеи “пропускных ворот” класса “люкс”.

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.