п'ятниця, 2 серпня 2024 г.

В Киеве в целях экономии продают “бракованные” проездные

На май вместо привычных проездных, напечатанных на плотном картоне, киевлянам продавали пластиковые карточки. Они, безусловно, долговечней и качественней, но, как оказалось, с подвохом, который может обернуться для пассажиров изрядной нервотрепкой.

- Наша организация закупает проездные на все виды транспорта. Мне выдали один из них. На внешний вид я сразу внимания не обратил. В метро через турникет прохожу спокойно. А тут понадобилось проехать на троллейбусе №18. В него зашли контролеры, - рассказал киевлянин Максим. - Как только один из них увидел мой проездной, аж засиял от радости и начал нести какую-то ерунду: мол, проездной непонятно за какой год, и вообще он фальшивый, так что я не только штраф в 320 гривен заплачу, но еще и в милицию попаду за подделку документов. В общем, сопроводили меня до Куреневского троллейбусного депо и там мариновали целый час.

Как оказалось в итоге, проездной у Максима был настоящий, ведь в метро сработал, но на нем вместо надписи “травень 2011 р.” стояло “грудень 2008-лютий 2009 р.”, и цена - 530 гривен, хотя сейчас месячный проездной стоит 230 гривен, пишет ВГороде.

- В каком-то кабинете депо мне около часа человек шесть грозили милицией. Потом зашел еще один мужчина, все удалились, а буквально через минуту мне вручили новенький проездной. Старый, подотчетный, не вернули, - продолжил Максим.

Проездные продаются десятками тысяч, а значит, многие киевляне могут попасть в подобную ситуацию. В отделе по продаже проездных КП “Киевский метрополитен” сообщили, что для урегулирования всех проблем нужно подъехать к ним на станцию метро “Политехнический институт”, комната № 113. При себе нужно иметь проездной и чек.

- Если через турникет при помощи проездного проходите, то с нашей стороны к вам никаких претензий не будет. Скорее всего, проблема в полиграфии - стерлась замазка старых дат, - пояснила нам оператор. - Ну а в “Киевпастрансе” наверняка не весь персонал в курсе, что проездные могут быть с браком.

В “Киевпастрансе" посоветовали при покупке проездного внимательно смотреть на дату. Старые данные, как в случае с нашим читателем, должны быть закрашены черной краской, а ниже нанесены новые - в данном случае “травень 2011 р.”, тогда проездной действителен.

Получается, все ссылаются на полиграфический брак и невнимательность покупателей. Но, наверное, продавая совсем не дешевые проездные, можно было позаботиться о том, чтобы бракованные экземпляры не попадали к людям.

Как оказалось, перевозчики имеют право перепечатывать старые проездные, затирая предыдущие даты и ставя новые. Сама карта перепрограммируется.

- Мы имеем право переделывать старые карточки. Страшного ничего нет, они настоящие. Это в целях экономии, - пояснил замдиректора КП “Киевпастранс” Сергей Литвинов.

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.