субота, 25 травня 2024 г.

В Киеве начат сбор предложений по полномочиям будущих районных в городе Киеве советов

В Киеве начат сбор предложений по полномочиям будущих районных в городе Киеве советов

В Киевском городском совете сегодня, 22 февраля, состоялось первое заседание подготовительной группы по определению численности и полномочий районных в городе Киеве советов.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевсовета. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Председателем подготовительной группы был избран заместитель городского головы – секретарь Киевского городского совета Владимир Бондаренко. В состав подготовительной группы вошли заместители главы Киевской городской государственной администрации, главы и представители всех депутатских фракций Киевского городского совета, а также профессиональные эксперты и представители общественности.

Как отметил Владимир Бондаренко, подготовительная группа на заседаниях будет прорабатывать предложения, которые поступят от членов подготовительной группы и общественности с целью определить объем полномочий районных в Киеве советов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“До 1 марта участники подготовительной группы и все желающие киевляне могут предоставлять свои предложения в перечень полномочий будущих районных в Киеве советов. Впоследствии будет сформирована сравнительная таблица с учетом всех полученных предложений. На следующем заседании подготовительной группы они будут профессионально проработаны. Мы рассмотрим все предложения, которые поступят от депутатов, служащих, экспертов и представителей общества по созданию эффективных органов местного самоуправления в районах. Необходимо совместными усилиями наладить эффективную работу с целью завершения децентрализации в столице и создания органов местного самоуправления в районах. По предварительному таймингу осенью 2022 года должны состояться демократические выборы в районные в Киеве советы с соблюдением основных принципов Европейской хартии местного самоуправления”, – отметил Владимир Бондаренко.

Киевляне могут предоставлять свои предложения по полномочиям будущих районных в Киеве советов до 1 марта 2022 года по электронному адресу: [email protected].

Следующее заседание подготовительной группы по вопросам определения численности и полномочий районных в городе Киеве советов состоится 10 марта текущего года.

Напомним, депутатский корпус на пленарном заседании Киевского городского совета поддержал решение о создании подготовительной группы по определению численности и полномочий районных в городе Киеве советов и утвердил ее персональный состав.

Читайте: От продажи земли в бюджет Киева поступит более 188 млн гривен, часть из которых направят на финансирование городской целевой программы “Защитник Киева”

Фото: пресс-служба Киевсовета

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новости киева, киевсовет, мнение, владимир бондаренко, райсовет, полномочия, подготовительная группа

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.