середа, 24 липня 2024 г.

В Белой Церкви может подорожать проезд в транспорте (видео)

В Белой Церкви может подорожать проезд в транспорте (видео)

Исполнительный комитет Белоцерковского городского совета (Белая Церковь, Киевская обл.) провел заседание “круглого стола” по изменениям тарифов на пассажирские на перевозки в городе. В двух предложениях из трех, которые будут в дальнейшем вынесены на рассмотрение исполкома, предлагается повысить цену проезда в автобусах до 7 гривен.

Об этом KV стало известно из сюжета, который был размещен на YouTube-канале горсовета Белой Церкви  24 декабря 2018 года.

Как заявили представители белоцерковских перевозчиков, на данный момент экономически обоснованный тариф на проезд в автобусах и маршрутках составляет 8-9 гривен.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Чтобы я мог обеспечить их (водителей - KV) своевременной зарплатой, пенсионеров - пенсией, вовремя выполнить свои инвестобязательства и купить автобусы, тариф на сегодня должен быть 9 гривен”, - подчеркнул директор ООО “Транссити” (*) Юрий Нестерчук.

В свою очередь начальник КП БМС “Троллейбусное управление” (**) Владимир Вахний вынес на рассмотрение громады цены на проезд в электрическом транспорте “ у водителя - 5 гривен, в стационарной кассе - 4 гривны, пенсионеров мы возим бесплатно”.

В исполкоме обоснованием для повышения цен на проезд стали результаты мониторинга, в ходе которого выяснилось, что “в основных городах тариф уже подняли - 7 гривен, города поменьше - там 6”.

По результатам “круглого стола” были озвучены три предложения, которые позже будут рассмотрены исполнительным комитетом Белоцерковского горсовета.

“Первое предложение - для переоборудованных транспортных средств (“Мерседесов”, “ГАЗелей”) оставить (тариф - ) 5 гривен, автобусам марки “Богдан”, Ataman, ”Рута”, Neoplan, MAN установить стоимость 6 гривен Второе предложение - все эти “Мерседесы”, “ГАЗели” действительно поставили GPS, если мы даем им 6 гривен, то эти категории (“Богданы”, “Руты” и т. д.), я считаю, должны иметь 7 гривен, если они вложили эти средства. Третье предложение - не выделять никого и поставить 7 гривен”, - резюмировал заместитель белоцерковского городского головы Александр Поляруш (на фото).


Напомним, перевозчики города Белая Церковь обратились в исполком Белоцерковского горсовета с ходатайством о пересмотре тарифов на проезд в первой половине ноября. Тогда решение рассмотреть регуляторный акт о повышении стоимости проезда в маршрутках было поддержано. Вынести вопрос на рассмотрение исполнительного комитета пообещали только после предоставления перевозчиками документов по экономическому обоснованию повышения тарифов, а также проведения круглых столов.

Читайте: Рост тарифов на проезд в Киеве - результат жадности и лжи

*ТОВ “Транссіті” (код ЄДРПОУ: 32161270)

**КП БМР “Тролейбусне управління” (код ЄДРПОУ: 13705191)

Фото: скриншот с видео

KиевVласть

Катерина Борисенко

Теги: новости киева, новости киевщины, белая церковь, проезд, маршрутки, перевозчики, александр поляруш, ооо транссити, повышение цен на проезд, цены на проезд, кп троллейбусное управление

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.