субота, 25 травня 2024 г.

В “Альянс Новобуд” рассказали, кто сможет получить кредит под 0% на жилье в Броварах

В “Альянс Новобуд” рассказали, кто сможет получить кредит под 0% на жилье в Броварах

Броварской горсовет совместно с "Глобус Банк" стартовали уникальную программу "Доступная ипотека-Бровары" под 0%. Эксперты компании-застройщика "Альянс Новобуд" рассказали, как купить в броварских ЖК жилье в кредит до 20 лет с собственным взносом от 15 %.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы строительной компании "Альянс Новобуд".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Мы рады сообщить вам, что теперь действуют специальные условия, предполагающие кредитование покупки жилья сроком до 20 лет с собственным взносом от 15%. Фактически вы получаете беспроцентный кредит на 20 лет!", – рассказали в пресс-службе.

Кроме того, в компании отметили, что программа распространяется не только на готовое жилье, но и на строящиеся дома.

"Собственное комфортабельное жилье бизнес-класса от надежного застройщика – это мечта многих людей. “Альянс Новобуд” идет навстречу будущим жителям и стремится, чтобы как можно больше семей имели возможность осуществить свои заветные желания. Это ваша новая возможность!", – добавили в "Альянс Новобуд".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Отмечается, что кредит на жилье под 0% смогут получить: многодетные семьи, работники заведений здравоохранения коммунальной собственности, работники коммунальных учебных заведений, граждане на учете в исполнительном комитете Броварского городского совета, нуждающиеся в улучшении жилищных условий.

Напомним, что ЖК Madison Gardens 12 января получил сертификат ДИАМ о вводе в эксплуатацию дома №1. Застройщиком жилого комплекса выступила компания “Альянс Новобуд”. А 13 января сертификат ДИАМ о вводе в эксплуатацию получил дом №4 (1.2) ЖК “КРОНА ПАРК 2”

Читайте также: В ЖК Madison Gardens введен в эксплуатацию дом №1, – “Альянс Новобуд”

Фото: официальный сайт компании "Альянс Новобуд".

КиевVласть

Владислава Олейник

Теги: новости компаний, реклама, Альянс Новобуд, доступная ипотека, купить квартиру в броварах, броварской городской совет, жилье в кредит, глобус банк

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.