п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

“Укрбуд” передал землю со стройкой на Никольской Слободке в залог под кредит

Земельный участок под строительство жилого комплекса “Солнечная Ривьера” на Никольской Слободке находится в залоге “Ощадбанка” под гарантию возврата кредита. ЖК “Солнечная Ривьера” на Никольской Слободке – проект Максима Микитася (на фото), застройщика, бывшего депутата Киевсовета.

Об этом KV стало известно из статьи “Экономических известий” “Максим Микитась: король недостроев. Аферы и скандалы “Укрбуд”.

Согласно статье, имущественные права на жилье на этом участке оформлены не на государственный “Укрбуд”, а на “Укрбуд Девелопмент”, основателем которого, по данным Единого государственного реестра юридических лиц является оффшорный “Верис Инвестмент ЛТД”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

В то же время, сам земельный участок, отведенный под строительство жилого комплекса, находится в залоге “Ощадбанкка” - под гарантию возврата кредита в 170 млн грн, выданных банком “Укрбуду” еще в 2010 году. То есть, земельный участок фактически принадлежит государственному “Ощадбанк”, который отсуживает свое право на него.

Кроме земельного участка, в июне 2014 года “Укрбуд Девелопмент” заложил недостроенную “Солнечную Ривьеру” в ипотеку фирме ООО “ФК “Житло-Капитал”. Таким образом, исходя из публикации, окончательного законного владельца земли и, соответственно, недвижимости, нет.

В первую очередь, от этой ситуации пострадают покупатели квартир. Жилье не будет принадлежать им на 100%, так как оно заложено под кредит ООО “ФК “Житло-Капитал”. Точно так же невозможна приватизация недвижимости, поскольку земля под домом находится в собственности “Ощадбанка”.

Читайте: Микитась нанял ботов, агитирующих за застройку Никольской Слободки

Журналисты уже назвали стройку на Никольской Слободке вторым “Элита-центром”, а руководителя “Укрбуда” Максима Микитася - королем недостроев. По данным издания, “Укрбуд” ведет еще две скандальные застройки, одна из которых также связана с земельными скандалами.

В частности строительство ведется по ул. Крамского, 10, где раньше находился санаторий “Победа”. Примечательно, что разрешения на ведение этих строек, базируется на решениях Хозяйственного суда Севастополя, принятых уже после аннексии Крыма.

Подробнее: Суды аннексированного Крыма помогают Микитасю застраивать Киев (+фото, +видео, +документы)

КиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: Новости, киев, застройщик, укрбуд, залог, никольская слободка, ощадбанк, микитась, солнечная ривьера, элита центр, Житло капитал

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.