субота, 2 грудня 2023 г.

Учасникам ОЗГ, які налагадоли наркотрафік до Київського СІЗО, повідомили нові підозри

Учасникам ОЗГ, які налагадоли наркотрафік до Київського СІЗО, повідомили нові підозри

Столичні правоохоронці повідомили нові підозри учасникам злочинної групи (ОЗГ), які збували метадон та канабіс на території ДУ “Київський слідчий ізолятор”. Організатору наркотрафіку в СІЗО, так званому “смотрящему”, та іншим учасникам схеми інкриміновано ще кілька статей Кримінального кодексу. Наразі зловмисникам загрожує покарання до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, санкція попердньо оголошеної статті передбачала  до 10 років ув’язнення.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Так, раніше судимий організатор злочинного угруповання, перебуваючи у статусі “смотрящего” за камерним приміщенням слідчого ізолятора, спільно з іншим ув’язненим та ще двома учасниками злочинної групи, які перебували на волі, налагодили канал постачання наркотичних засобів іншим ув’язненим шляхом перекидання пакунків через паркан”, – нагадали правоохоронці.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що частина коштів, отриманих від реалізації наркотиків, використовувалася “смотрящим” для поповнення так званого “общака”.

Раніше дії підозрюваних були кваліфіковані як постачання та збут наркотичні засоби та психотропні речовини (ч. 2 ст. 307 КК України).

Як повідомили в прокуратурі, у ході розслідування та з урахуванням зібраних доказів організатору злочинного угруповання – так званому “смотрящему” повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 255-1 (встановлення та поширення злочинного впливу, вчинені в слідчих ізоляторах), ч. 3 ст. 307 (постачання та збут наркотичних засобів, вчиненні організованою групою), ч. 4 ст. 321 (збут сильнодіючих лікарських засобів, вчинені організованою групою) КК України, іншим учасникам організованої групи за ч. 3 ст. 307 та ч. 4 ст. 321 КК України.

Наразі стороні захисту оголошено про завершення досудового розслідування та надано доступ до матеріалів досудового розслідування. Санкція статей передбачає покарання до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як інформувала KВ, злочинне угруповання, яке діяло на території Київського слідчого ізолятора викрили у травні 2023 року. Правоохоронці встановили, що з жовтня 2022 року киянин, відбуваючи покарання за низку майнових злочинів, організував наркотрафік до СІЗО. Метадон та канабіс в пакетах перекидали через паркан ізолятора, а отримувачі “товару” розповсюджували їх серед затриманих. Одного з постачальників затримали після перекидання на територію СІЗО чергового пакунку. Всіх фігурантів затримали та повідомили про підозру. Санкція інкримінованої статті передбачала 10 років ув’язнення.

Водночас у поліції зауважили, що в ході досудового розслідування можлива додаткова кваліфікація дій зловмисників. 

Читайте: У Київському СІЗО викрили злочинне угруповання, яке займалося постачанням наркотиків (фото, відео)

Фото: Київська міська прокуратура

КиївВлада

Олександр Попов

Теги: новини києва, наркотики, правоохоронці, наркоторгівля, смотрящий, київське сізо, слідчий ізолятор, наркотрафік, нові підозри

субота, 2 грудня 2023 г.
17:22
Мав зустрітися з Орбаном: в СБУ пояснили, чому Порошенка не випустили з України
17:02
“Київпастранс” замовив ремонт коліс столичного фунікулера
16:03
На Київщині спецкомісія вже перевірила відбудову 31 об’єкта
15:02
Винуватця “п’яної” ДТП на Печерську, у якій загинули дві людини, затримали (фото)
14:03
Апартаменти з басейном та підігрівом: фламінго Київського зоопарку перебралися до зимового будиночку (фото, відео)
13:01
У Києві на вулиці Івана Франка розбирають будинок XIX століття, активісти викликали поліцію
12:02
За добу ворог втратив 1070 осіб та 10 артсистем, - Генштаб ЗСУ
11:01
У Києві на Печерську внаслідок зіткнення автомобілів загинули дві людини
10:02
У суботу, 2 грудня, вісім районів Києва проводять ярмарки (адреси)
09:26
На столичному проспекті Бажана через пошкодження водогону без води залишилась низка будинків
09:01
Сили оборони відбили атаки ворога на шести напрямках, за добу на фронті 84 бойових зіткнення, - Генштаб ЗСУ
п'ятниця, 1 грудня 2023 г.
20:45
Через аварію на водопроводі скасовано запланований на 2 грудня ярмарок на вулиці Ревуцького
20:22
Сили оборони відбили 18 ворожих атак на Бахмутському та 16 на Авдіївському напрямках,- Генштаб ЗСУ
20:06
За ремонт однієї з келій Флорівського монастиря збираються сплатити 9 млн гривень
19:45
Кабмін призначив головою Держспецзв’язку Юрія Мироненка
19:24
У Києві 2 та 3 грудня ярмарки змінять рух шести автобусних і тролейбусного маршрутів (схеми)
Календар подій