среда, 1 декабря 2021 г.

У Вишневому побудують резервуар для води та зовнішні мережі водопроводу і каналізації

У Вишневому побудують резервуар для води та зовнішні мережі водопроводу і каналізації

В місті Вишневе на Київщині планують побудувати резервуар для води та зовнішні мережі водопроводу і каналізації по вулиці Європейська, 45. Ці роботи КП “Вишнівськводоканал” довірив ТОВ “Девелопмент-Лайн” за 18 млн гривень. Підрядник повинен виконати замовлення до кінця 2020 року.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 30 червня 2020 року КП “Вишнівськводоканал” (*) уклало договір з ТОВ “Девелопмент-Лайн” (**) на будівництво підземного резервуару для води та зовнішніх мереж водопроводу та каналізації об’ємом 3000 куб.м по вулиці Європейська (колишня Жовтнева), 45 у Вишневому. Ціна договору склала 18,04 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ “Девелопмент-Лайн” до кінця грудня 2020 року повинно виконати підготовчі роботи, демонтувати фундамент недобудованої будівлі, винести існуючий водопровід та електромережі з-під плями забудови, демонтувати старий резервуар на 500 куб.м, влаштувати новий резервуар, внутрішньомайданчикові мережі водопроводу та дощової каналізації, водопровідні та каналізаційні колодязі, змонтувати трубопроводи водопровідного майданчику в резервуарі та забезпечити диспетчеризацію інженерного обладнання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Конкуренцію ТОВ “Девелопмент-Лайн” в тендері склали ТОВ “Проектно-будівельний альянс” (***), ПП “Ремводпласт Плюс” (****) та ТОВ “Векторно-інжинірингова компанія” (*****). Найвигідніші за ціною пропозиції були у ТОВ “Проектно-будівельний альянс” і ПП “Ремводпласт Плюс”, але їх відхилили. Пропозицію ТОВ “Проектно-будівельний альянс” відхилено через надання недостовірної інформації в документації, відсутність забезпечення тендерної пропозиції, ненадання обгрунтування “аномально” низької ціни, а ПП “Ремводпласт Плюс” – через невідповідність вимогам та умовам технічної специфікації.

Державна аудиторська служба України провела моніторинг даної закупівлі. Порушення виявлені не були.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Девелопмент-Лайн” зареєстроване у 2014 році. Директор – Олександр Рибак. Засновники – Дмитро Доброловський (50%) та Михайло Іванов (50%). Статутний фонд – 168,5 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель.

За інформацією Zакупівлі, в результаті участі у публічних закупках ТОВ “Девелопмент-Лайн” уклало 2 договори на 1,4 млн гривень (без урахування нинішнього).

Нагадаємо, КП “Житлово-комунальний комбінат “Щасливський” в травні 2020 року вдруге замовило реконструкцію магістральної системи каналізації в селі Щасливе на Київщині. В листопаді минулого року ці роботи довірили ТОВ “Будмир”, яке фігурує в декількох кримінальних провадженнях, але співпрацю розірвали. Новий договір підписали з ПрАТ “Аскольд”, яке повинно провести реконструкцію до вересня 2020 року.

Читайте: В Щасливому за 26 млн гривень з другої спроби повинні реконструювати магістральну систему каналізації

До кінця 2020 року в місті Славутичі Київської області повинні реконструювати каналізаційні очисні споруди. Виконувати ці роботи на замовлення місцевої міськради доручили ТОВ "Буденергомонтаж".

Читайте: В Славутиче за 57 млн гривен собираются реконструировать сооружения для очистки сточных вод

КП “Вишнівськводоканал засновано в 1995 році Вишневською міськрадою. Директор - Ігор Галаєв. Міський голова Вишневого – Ілля Диков.

* КП “Вишнівськводоканал” (Код ЄДРПОУ: 20593491)

** ТОВ “Девелопмент-Лайн” (Код ЄДРПОУ: 39502952)

*** ТОВ “Проектно-будівельний альянс” (Код ЄДРПОУ: 41242014)

**** ПП “Ремводпласт Плюс” (Код ЄДРПОУ: 34456142)

***** ТОВ “Векторно-інжинірингова компанія” (Код ЄДРПОУ: 41149498)

Фото: nin-gen.livejournal

КиевVласть

Инна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, закупки, ООО, водоснабжение, вишневое, закупівлі, канализация, тов, пп, пп, илья диков, вишневе, ремводпласт плюс, ремводпласт плюс, проектно-строительный альянс, каналізація, водопостачання, девелопмент-лайн, девелопмент-лайн, проектно-будівельний альянс, векторно-інжинірингова компанія, ілля диков, векторно-инжиниринговая компания

среда, 1 декабря 2021 г.
16:45
С улиц Киева уберут 59 МАФов (адреса)
16:23
Журналисты сравнили первый и второй ЖК “Итальянский квартал” (фото)
16:03
На Белоцерковщине полиция задержала водителя, который сбил трех человек и скрылся с места ДТП (фото)
15:44
В Киеве ищут место для разбивки “Канадского сквера”
15:21
На Печерске открыли обновленную музыкальную школу им. Д. Шостаковича, - Шлапак
15:01
На Київщині через коротке замикання евакуювали дитсадок
14:40
Власти Киева готовятся к борьбе с гриппом
14:26
Суд виніс вирок жителю Київщини за вчинення умисного вбивства
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 29 человек
13:57
Рада предварительно поддержала передачу пожарных частей в коммунальную собственность
13:53
ЦИК “завернул” несколько инициатив по проведению референдума
13:44
Правоохранители задержали мужчину, который “заминировал” АЗС на Подоле
13:33
Кабмин увеличил доходы и расходы в проекте госбюджета-22 ко второму чтению
13:26
Возле Офиса президента в Киеве устанавливают каток
13:03
В Киеве правоохранители обезвредили ботоферму, которая работала на расшатывание протестный настроений
12:44
В Киеве предприниматели протестуют под Верховной Радой
Календарь событий