вторник, 11 мая 2021 г.

У Вишневому побудують резервуар для води та зовнішні мережі водопроводу і каналізації

У Вишневому побудують резервуар для води та зовнішні мережі водопроводу і каналізації

В місті Вишневе на Київщині планують побудувати резервуар для води та зовнішні мережі водопроводу і каналізації по вулиці Європейська, 45. Ці роботи КП “Вишнівськводоканал” довірив ТОВ “Девелопмент-Лайн” за 18 млн гривень. Підрядник повинен виконати замовлення до кінця 2020 року.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 30 червня 2020 року КП “Вишнівськводоканал” (*) уклало договір з ТОВ “Девелопмент-Лайн” (**) на будівництво підземного резервуару для води та зовнішніх мереж водопроводу та каналізації об’ємом 3000 куб.м по вулиці Європейська (колишня Жовтнева), 45 у Вишневому. Ціна договору склала 18,04 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ “Девелопмент-Лайн” до кінця грудня 2020 року повинно виконати підготовчі роботи, демонтувати фундамент недобудованої будівлі, винести існуючий водопровід та електромережі з-під плями забудови, демонтувати старий резервуар на 500 куб.м, влаштувати новий резервуар, внутрішньомайданчикові мережі водопроводу та дощової каналізації, водопровідні та каналізаційні колодязі, змонтувати трубопроводи водопровідного майданчику в резервуарі та забезпечити диспетчеризацію інженерного обладнання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Конкуренцію ТОВ “Девелопмент-Лайн” в тендері склали ТОВ “Проектно-будівельний альянс” (***), ПП “Ремводпласт Плюс” (****) та ТОВ “Векторно-інжинірингова компанія” (*****). Найвигідніші за ціною пропозиції були у ТОВ “Проектно-будівельний альянс” і ПП “Ремводпласт Плюс”, але їх відхилили. Пропозицію ТОВ “Проектно-будівельний альянс” відхилено через надання недостовірної інформації в документації, відсутність забезпечення тендерної пропозиції, ненадання обгрунтування “аномально” низької ціни, а ПП “Ремводпласт Плюс” – через невідповідність вимогам та умовам технічної специфікації.

Державна аудиторська служба України провела моніторинг даної закупівлі. Порушення виявлені не були.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Девелопмент-Лайн” зареєстроване у 2014 році. Директор – Олександр Рибак. Засновники – Дмитро Доброловський (50%) та Михайло Іванов (50%). Статутний фонд – 168,5 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель.

За інформацією Zакупівлі, в результаті участі у публічних закупках ТОВ “Девелопмент-Лайн” уклало 2 договори на 1,4 млн гривень (без урахування нинішнього).

Нагадаємо, КП “Житлово-комунальний комбінат “Щасливський” в травні 2020 року вдруге замовило реконструкцію магістральної системи каналізації в селі Щасливе на Київщині. В листопаді минулого року ці роботи довірили ТОВ “Будмир”, яке фігурує в декількох кримінальних провадженнях, але співпрацю розірвали. Новий договір підписали з ПрАТ “Аскольд”, яке повинно провести реконструкцію до вересня 2020 року.

Читайте: В Щасливому за 26 млн гривень з другої спроби повинні реконструювати магістральну систему каналізації

До кінця 2020 року в місті Славутичі Київської області повинні реконструювати каналізаційні очисні споруди. Виконувати ці роботи на замовлення місцевої міськради доручили ТОВ "Буденергомонтаж".

Читайте: В Славутиче за 57 млн гривен собираются реконструировать сооружения для очистки сточных вод

КП “Вишнівськводоканал засновано в 1995 році Вишневською міськрадою. Директор - Ігор Галаєв. Міський голова Вишневого – Ілля Диков.

* КП “Вишнівськводоканал” (Код ЄДРПОУ: 20593491)

** ТОВ “Девелопмент-Лайн” (Код ЄДРПОУ: 39502952)

*** ТОВ “Проектно-будівельний альянс” (Код ЄДРПОУ: 41242014)

**** ПП “Ремводпласт Плюс” (Код ЄДРПОУ: 34456142)

***** ТОВ “Векторно-інжинірингова компанія” (Код ЄДРПОУ: 41149498)

Фото: nin-gen.livejournal

КиевVласть

Инна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, закупки, новини київщини, новини київської області, ООО, водоснабжение, вишневое, канализация, закупівлі, тов, пп, пп, илья диков, вишневе, ремводпласт плюс, ремводпласт плюс, проектно-строительный альянс, каналізація, водопостачання, девелопмент-лайн, девелопмент-лайн, проектно-будівельний альянс, векторно-інжинірингова компанія, ілля диков, векторно-инжиниринговая компания

вторник, 11 мая 2021 г.
09:22
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
09:23
В Киеве из-за ссоры с женой мужчина “заминировал” дом
09:02
За сутки в Украине выявили около 2 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 11 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 11 мая 2021 года
понедельник, 10 мая 2021 г.
18:05
В Киеве возле станции метро “Бориспольская” заметили потерявшегося олененка (видео)
17:04
Столичные правоохранители сообщили о подозрении 55-летнему хулигану “заминировавшему” Верховную Раду
16:04
В столице за сутки выявили сотню новых носителей коронавируса
15:05
Журналисты подсчитали во сколько бюджетных средств обойдется столице реконструкция Труханова острова
14:04
За останню добу на коронавірус захворіло 184 жителів Київщини
13:03
Кличко просят восстановить благоустройство в межквартальных проездах в Подольском районе
12:02
Украина получила еще полмиллиона доз вакцины CoronaVac (фото)
11:03
ТРЦ Gulliver открывает сезон экскурсий на крыше
10:04
За сутки в Украине выявили около 3 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
09:04
В Киеве результате пожара в многоэтажном доме погибла женщина
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 10 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
30 апреля 2021 г. 09:30
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
В августе 2021 года Высший антикоррупционный суд (ВАКС) может закрыть уголовное производство, в рамках которого расследуется причастность руководства КП “Информатика” к крупной растрате бюджетных средств. Речь идет о закупке этим коммунальным предприятием в 2016-2017 годах систем видеонаблюдения у ООО “Каргон” и ООО “Интелекшуал Констракшн”. Сотрудничество указанного КП с этими компаниями, по информации аудиторов Киевской горгосадминистрации (КГГА), привело к потере городским бюджетом около 30 млн гривен. Именно аудиторский отчет лег в основу уголовного производства, открытого Национальным антикоррупционным бюро (НАБУ) в сентябре 2019 года. Но детективы этого бюро, по мнению судей ВАКС,  явно затягивают не самое сложное дело: провалили проведение судебно-товароведческой экспертизы, фактически ничего не делали по этому делу с августа 2020 года. 
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
29 апреля 2021 г. 12:00
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
В Киеве бюджетные средства вливаются в обустройство очередного парка в отсутствии оформленной для этого земли. На сей раз речь идет о заливе Берковщина, где на берегу Днепра Ян Табачник и Иосиф Кобзон с санкции Киевсовета ранее планировали построить высотный многофункциональный комплекс. Теперь “Киевзеленстрой” там обещает построить парк “Прибрежный” (по документам работы значатся как “капремонт благоустройство парка”). Подрядчик  – ООО “Евротехнологии групп” – в минувшем году получил за соответствующие работы 6,8 млн гривен, сейчас подписан договор еще на 33,7 млн гривен. В учредителях этой компании ранее значился замначальника управления  капвложений “Киевзеленстроя” Тарас Бойправ. Наверное, не удивительно, что указанное ООО сделали генподрядчиком создания парка еще до его победы в первом тендере.