субота, 4 травня 2024 г.

У Вишгородському районі провели третє виїзне засідання групи “Прозорість та підзвітність”, - Руслан Кравченко

У Вишгородському районі провели третє виїзне засідання групи “Прозорість та підзвітність”, - Руслан Кравченко

У Вишгородському районі пройшло третє виїзне засідання групи “Прозорість та підзвітність”. Засідання відбулося за участю начальника Київської ОВА Руслана Кравченка, першого заступника голови КОДА Миколи Бойка, начальника Вишгородської РВА Олексія Данчина, голів громад та представників правоохоронних органів, народного депутата Ольги Василевської-Смаглюк. Були розглянуті закупівлі громад Вишгородського району, щодо яких отримано сигнали від громадських організацій та мешканців, а також проблемні питання, які виникають під час відбудови.

Про це KВ стало відомо з допису начальника Київської ОВА Руслана Кравченка на сторінці в соцмережі Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

"Працювали у Вишгородському районі. Разом із представниками правоохоронних органів, антикорупційних інституцій, керівництвом територіальних громад та місцевих військових адміністрацій перевіряємо тендерні закупівлі. Вдячний народній депутатці Ольга Василевська-Смаглюк – Округ 96, що також долучилася до наради. Це вперше, але ми відкриті для всіх парламентарів", – повідомив Кравченко.

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко нагадав, що доручив структурним підрозділам КОВА та районним адміністраціям надавати всі необхідні документи за запитом правоохоронних органів, навіть без ухвали суду.

"Неодноразово наголошував, що громади так само мають бути прозорими та підзвітними. Усі чутливі питання маємо закривати одразу. Інакше буде чимало припущень та звинувачень у корупції. На нараді завдяки правоохоронцям зʼясував, що посадові особи Вишгородської міськради ігнорують такі запити. Не надали інформацію щодо закупівель на облаштування одного з укриттів, а також придбання солі. Тому одразу ж на засіданні відправив посадовця міськради шукати необхідні документи. Добре, що хоч мій приїзд до району змотивував надати інформацію", – повідомив Кравченко.

Возможно, это изображение 5 человек и текст

Кравченко зазначив, що прозорість та підзвітність має бути реальною, а не на папері. Правоохоронці не мають втрачати місяці в очікуванні інформації. Так само і суспільство має бути проінформоване.

"Додатково акцентував увагу району і громад на новому інструменті в системі “Прозорро” щодо обґрунтування потреб. Краще одразу аргументувати доцільність закупівлі, щоб потім не виправдовуватися перед громадськістю і правоохоронцями", – повідомив Кравченко.

Під час наради також обговорили низку питань:

  • затягування підрядниками відбудови пошкоджених об'єктів
  • низьку якість проєктно-кошторисної документації при відбудові
  • оплата підрядних робіт
  • якість відбудови.
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

"Одне з украй важливих питань – відновлення будинку у Вишгороді за адресою: вул. Грушевського, 1. Отримав не одну скаргу від мешканців цього будинку, який був зруйнований під час російської ракетної атаки минулого року. Скаржаться як на якість робіт, так і на проєктно-кошторисну документацію. До речі, звернувся до правоохоронців вивчити й це питання. Крім того, ОМС варто розпочати процес коригування проєкту, щоб виправити всі недоліки. Одразу зазначу, що замовник робіт із відновлення – не Київська ОВА. Це об'єкт Агентства з питань відновлення. Але зроблю все, щоб ми разом з Агентством знайшли можливості завершити відновлення будинку та якнайшвидше повернути людей додому", – повідомив Кравченко.

Виїзні наради групи “Прозорість та підзвітність” продовжують свою роботу в усіх районах. Уже проведена така нарада в Бучанському та Бориспільському районах.

Нагадаємо, спецкомісія Київської обласної військової адміністрації (КОВА) вже перевірила 31 об'єкт, що відбудовують в області коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та UNITED24. Частину об’єктів здадуть цього року, ще частину – наступного. Також окрему увагу було виділено облаштуванню укриттів. КОВА є замовником робіт по облаштуванню 22 укриттів коштом Фонду, роботи ведуться і за іншими проєктами. 

Читайте: КОДА невдоволена закупівлями громад Бориспільського району, – Кравченко

Фото: сторінка у ФБ Руслана Кравченко

КиївВлада

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, війна, позиція, агресія рф, кова, руслан кравченко, відбудова, комісія, перевірки

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.