середа, 24 липня 2024 г.

У справі продажу неякісних запчастин для “Укрзалізниці” на 1,5 млн гривень оголосили підозру постачальнику

У справі продажу неякісних запчастин для “Укрзалізниці” на 1,5 млн гривень оголосили підозру постачальнику

У Києві повідомлено про підозру директору товариства за фактом заволодіння грошовими коштами АТ “Укрзалізниця”. Правоохоронці встановили, що  підприємство фігуранта поставило частину запчастин для тепловозів, що вже були у використанні. Суму збитків слідство визначило у  майже 1,5 млн гривень.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури та інформації ГУ Нацполіції в Києві.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Слідством встановлено, що між товариством та АТ “Укрзалізниця” у 2022 році було укладено договір щодо поставки запасних частин до дизельних двигунів тепловозів, а саме 98 нових кришок до циліндрів, вартість яких становить 93,6 тис. гривень за одну одиницю”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначили у поліції, директор ТОВ, 36-річний мешканець Запоріжжя, поставив частину товару, який має ознаки попереднього використання та не відповідає технічним вимогам. Відтак, на рахунки фірми постачальника було безпідставно перераховано грошові кошти. Збитки становлять понад 1.4 млн гривень. 

За процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури Києва повідомлено про підозру директору товариства за фактом заволодіння грошовими коштами АТ “Укрзалізниця” в особливо великих розмірах, вчиненого шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України).  За вчинене підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі.

Слідство триває. У межах досудового розслідування буде надано правову оцінку діям посадових осіб АТ “Укрзалізниця”.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці викрили начальника відділу Південно-західної залізниці АТ “Укрзалізниця” на вимаганні та отриманні хабара. Посадовець вимагав 3,5 тис. доларів за підключення гаражного кооперативу до електромереж згадуваної компанії. Затримали залізничника під час передачі йому “обумовлених” коштів.

Читайте: До України екстрадовано підозрюваного на заволодіння 5 млн гривень “Укрзалізниці” під час закупівлі ПЛР-тестів

Фото:  Київська міська прокуратура

КиївВлада

Олександр Попов

Теги: новини києва, правоохоронці, підозра, Укрзалізниця, розкрадання, запчастини, постачальник

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.