пятница, 24 сентября 2021 г.

У Славутичі за 41 млн гривень реконструюють критий басейн

У Славутичі за 41 млн гривень реконструюють критий басейн

В місті Славутич на Київщині в рамках програми “Велике будівництво” реконструюють критий басейн по вулиці Київський квартал, 16. Роботи за замовленням Київської держобладміністрації (КОДА) виконає місцеве ТОВ “Буденергомонтаж”. Реконструкція обійдеться в 41,37 млн гривень, а її завершення плануються в кінці 2022 року. 

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 13 квітня 2021 року Департамент регіонального розвитку КОДА уклав договір з ТОВ “Буденергомонтаж” на проведення реконструкції будівлі критого басейну по вул. Київський квартал, 16 в місті Славутич. Ціна договору склала 41,37 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ “Буденергомонтаж” до кінця 2022 року повинно виконати реконструкцію будівлі басейну, відремонтувати дві його ванни (25х8,5 м і 10х6 м), оновити системи водопостачання, опалення, вентиляції, електропостачання, протипожежного захисту, сигналізації, а також виконати пусконалагоджувальні роботи.

Ця реконструкція проходитиме в рамках державної програми “Велике будівництво”. Її особливістю буде те, що оздоровчими послугами оновленого басейну зможуть користуватися у тому числі особи з особливими потребами.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“У місті Славутич, яке є пілотним в Україні зі створення безбар’єрного простору, буде відновлено басейн. Він забезпечить високий рівень надання оздоровчих послуг населенню міста та прилеглих територій, у тому числі для маломобільних груп населення” – розповідав в кінці березня 2021 року голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Читайте: “Велике будівництво”: в Славутичі зведуть басейн з урахуванням принципів безбар‘єрності

На сайті Міністерства розвитку громад та територій повідомляється, що закінчити всі роботи з реконструкції будівлі басейну в Славутичі планують до кінця 2022 року, загальна кошторисна вартість робіт – 43,38 млн гривень. За даними відомства, актуальність реконструкції зумовлена необхідністю розширення оздоровчої інфраструктури регіону та задоволення потреб жителів міста і сусідніх об'єднаних територіальних громад (Любецька, Михайло-Коцюбинська тощо) щодо розвитку школярів, студентів та населення інших вікових категорій.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Буденергомонтаж” зареєстровано в 2002 році в Славутичі. Статутний фонд – 15 тис. гривень. Власники – Дмитро Галенко (директор) та Катерина Івасенко.

За даними Zакупівлі, у результаті участі у публічних закупівлях ТОВ“Буденергомонтаж” уклало 82 договори на 258,1 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільший замовник – управління інфраструктури та капітального будівництва Славутицької міськради.

Головою Славутицької міської ради виступає Юрій Фомічов. Обов`язки керівника Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА виконує Алла Бондар.

* ТОВ  “Буденергомонтаж” (Код ЄДРПОУ: 31966754)

Фото: Событие

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, новини київщини, новини київської області, закупки, спорт, славутич, закупівлі, бассейн, юрий фомичев, департамент регионального развития кога, басейн, алла бондар, департамент регіонального розвитку кога, юрій фомічов, бем, бэм

пятница, 24 сентября 2021 г.
12:43
В Киеве за сутки от коронавируса умерли 7 человек
12:26
Балансовая принадлежность индивидуальных теплопунктов стала проблемой для жителей домов на проспекте Героев Сталинграда
12:02
Суд обязал сельский комбинат на Киевщине выплатить 224 тысяч гривен за самовольный забор воды из артезианских скважин
11:43
Полицейские станции заработали в Кожанской, Калиновской и Гатненской территориальных общинах (фото)
11:25
COVID-19 діагностували у 409 жителів Київщини
11:03
В Киево-Могилянской академии не смогли выбрать президента
10:46
На Київщині 100% профтехзакладів і 79% шкіл забезпечили роботу в оффлайн-режимі
10:23
Кличко попросили наладить систему оформления спецпропусков на общественный транспорт на случай локдауна
10:01
Суд вернул общине землю в парке “Нивки”, которую Киевсовет отдал под застройку
09:44
Курс валют в Киеве: 24 сентября 2021 года
09:22
В Голосеевском районе 46 соток земли вернут общине Киева
09:04
За минувшие сутки в Украине зафиксировано более девяти тысяч новых случаев COVID-19
07:15
Сегодня, 24 сентября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 сентября 2021 года
четверг, 23 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Аэропорт “Борисполь” занял четвертое место в Европе по эффективности в своей категории
Календарь событий