понеділок, 15 серпня 2022 г.

У предпринимателя отобрали помещение столовой Дымерской гимназии, обустроенное им под магазин

У предпринимателя отобрали помещение столовой Дымерской гимназии, обустроенное им под магазин

Решением суда признан недействительным договор купли-продажи помещения столовой Дымерской гимназии, которую предприниматель незаконно использовал под магазин бытовой техники и строительных материалов. Больше десяти лет школьники были фактически лишены места для питания.

Об этом KV стало известно з сообщения прокуратуры Киевской области.

В 2006 году должностными лицами исполкома Дымерского поселкового совета предоставлено разрешение на продажу помещения столовой Дымерской гимназии площадью 88 кв. м. В дальнейшем, Фондом коммунального имущества Вышгородского района указанное помещение было отчуждено физическому лицу-предпринимателю, который разместил там магазин для продажи бытовой техники и стройматериалов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Прокуратурой Киевской области было предъявлено исковое заявление о признании незаконными и отмене решений, признании недействительным договора купли-продажи и возврата помещения столовой в коммунальную собственность.

Прокуратурой Киевской области установлено, что в настоящее время ученики Дымерской гимназии вообще лишены помещения, которое бы обеспечивало их питанием, к тому же помещение гимназии рассчитано на 280 учеников, а сейчас в ней учится 360 учеников.

Верховным судом поддержано правовую позицию прокуратуры Киевщины о незаконности приватизации недвижимого имущества учебного заведения. В коммунальную собственность возвращены помещения столовой, отныне ученики гимназии смогут полноценно питаться.

Читайте: В собственность Киева вернули здание стоимостью 12 млн гривен

Фото: Телеканал "Академия"

KиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киевской области, прокуратура, магазин, собственность, дымер, дымерская гимназия

понеділок, 15 серпня 2022 г.
16:33
У столиці сьогодні і завтра очікуються грози – Укргідрометцентр
16:01
З фасаду КНУ ім. Шевченка зняли меморіальну дошку російському письменнику Булгакову
15:43
Верховна Рада продовжила воєнний стан в Україні
15:26
Родини захисників України з Макарівщини отримають матеріальну допомогу, - голова Макарівської громади
15:02
У КМДА відзвітували про закінчення капітального ремонту вулиці Івана Франка (фото)
14:44
Зеленський звільнив начальників управлінь СБУ у трьох областях та призначив нового очільника в Києві та Київській області
14:28
На Київщині 439 випускників отримали найвищі бали у складанні мультитест
14:07
“Київміськбуд” повідомив, що Фінансова компанія “Житло-Капітал” з лютого не перераховує кошти на добудову об’єктів “Укрбуду”
13:50
“Разом переможемо!”, - Залужний та Резников привітали Польщу з Днем збройних сил (відео)
13:04
СБУ викрила кримінальників з рф, які намагалися вступити до добробатів Києва
12:45
“За ЗСУ та проти знищення малого бізнесу”: столичні підприємці організували автопробіг
12:25
З 16 серпня на станції метро “Тараса Шевченка” будуть міняти турнікети
12:04
ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на грошову допомогу вимушеним переселенцям
11:44
Від сьогодні в Києві та області заборонений вилов раків
11:21
Здавав місцевих окупантам: на Київщині засудили зрадника із села Перемога
11:03
Ізраїльська компанія готова інвестувати у завод з переробки будівельного сміття на Київщині
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.