пятница, 15 января 2021 г.

У новому будинку для мешканців “дому-вбивці” на Мілютенка почали встановлювати вікна

У новому будинку для мешканців “дому-вбивці” на Мілютенка почали встановлювати вікна

Забудовник – КП “Спецжитлофонд” – веде будівництво житлового будинку на перетині вулиць Мілютенка та Шолом-Алейхема у Деснянському районі Києва згідно передбаченого плану. На сьогодні у першій секції будинку проводяться роботи зі скління вікон, виконується прокладання зовнішніх мереж та найближчими днями планується їх підключення до існуючих комунікацій.

Про це KV повідомили у КП “Спецжитлофонд”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Будівництво нового житлового будинку для мешканців “дому-вбивці” на Мілютенка ведуться згідно передбаченого плану”, – зазначили у КП “Спецжитлофонд” і детально розповіли про виконані роботи.

По інформації КП, на початок жовтня у першій секції цього будинку повністю виконано роботи по монолітному каркасу та улаштуванню кладки з газобетонних блоків, проводяться роботи зі скління вікон на 2-4 поверхах. У другій секції виконано роботи по монолітному каркасу 19 поверхів та улаштуванню кладки з газобетонних блоків 2-9 поверхів. У третій секції виконано роботи по монолітному каркасу 22 поверхів та улаштуванню кладки з газобетонних блоків до 7 поверху. У четвертій секції завершено роботи по монолітному каркасу 20 поверхів, виконано улаштування кладки з газобетонних блоків до 7 поверху.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм


“Наразі виконується прокладання зовнішніх мереж по території будівельного майданчика, завершений винос тепломережі з під плями забудови. Найближчими днями планується підключення нової мережі до існуючих комунікацій з урахуванням потреб нового будинку”, – розказали KV у КП “Спецжитлофонд”.

Нагадаємо, будівництво житлового будинку на перетині вулиць Мілютенка та Шолом-Алейхема ведеться, зокрема, для того, щоб переселити в нього більш ніж 350 мешканців гуртожитку на вул. Мілютенка, 23а відомого як “будинок-вбивця”. Будівля гуртожитку була визнана такою, що не відповідає санітарним нормам ще у 2005 році, але тільки у 2016 році міською владою було знайдено рішення – будівництво нового дому, квартири в якому будуть надані мешканцям гуртожитку. 

Незабаром “будинок-вбивцю” буде знесено, а на його місці зведено новий сучасний житловий комплекс, в який буде переселено мешканців інших аварійних будинків району. Для того, щоб це будівництво було проведено за законом, Київрада затвердила відповідний Детальний план території. А забудовник – КП “Спецжитлофонд” – робить все, щоб звести новий дім і якнайшвидше переселити у нього мешканців з будинку по вул. Мілютенко, 23а.

Читайте: Заказчиками достройки двух “домов Войцеховского” в Киеве попросили назначить КП “Житлоинвест-УКБ” и “Спецжилфонд”

КП "Спецжитлофонд" – надійний столичний забудовник, який реалізував вже більше 50 проектів в столиці. Серед проектів КП як будівництво нових житлових будинків, так і реконструкції будівель, що знаходилися в аварійному стані. Нові комфортні житлові будинки зведені “Спецжитлофондом” вирізняються сучасним ергономічним плануванням, якість якого високо оцінили їх мешканці, у тому числі кияни, які перебували на квартирному обліку. “Спецжитлофонд” вважається одним з кращих у місті за якістю споруджуваних об'єктів і дотримання термінів будівництва.

Читайте: За дорученням Віталія Кличко “Спецжитлофонд” активно будує житловий будинок для учасників АТО

Фото: КП “Спецжитлофонд”

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новини києва, жк, спецжилфонд, будівництво, спецжитлофонд, милютенко 23а, житловий комплекс, гуртожиток, будинок з грибком, мілютенко 23а, новий будинок, переселення

пятница, 15 января 2021 г.
18:23
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:26
Госпродпотребслужба Киевщины обнаружила бактерии сальмонеллы в польских куриных крылышках
20:05
Госэкоинспекция выявила загрязнение территории киевского крематория
19:46
КП “Городской магазин” сократило взносы для владельцев площадок питания и средств передвижной мелкорозничной торговли на 50% на период карантина
19:25
Кабмин не планирует продлевать локдаун после 24 января
19:18
Цифровизация процессов государственного управления - это тренд будущего, - Юрий Назаров
19:03
Прокуратура через суд требует вернуть общине Киева земельный участок стоимостью 111 млн гривен
18:46
Продолжаются работы по строительству нового ЖК “Урловский-1” в Дарницком районе Киева (видео)
18:22
Кличко распорядился до 2026 года реконструировать киевскую ливневку
18:04
Министр здравоохранения заявил, что украинцы будут получать паспорта вакцинации от COVID-19
17:45
Общий товарооборот в зоне деятельности Киевской таможни в минувшем году составил более 747 миллиардов гривен
17:32
У Петра Оленича признались, что в 2021 году закончат инвентаризацию не более трети столичных земель
17:21
Введен в эксплуатацию дом № 1 ЖК Krona Park в Броварах
17:01
“Укрэнерго” не планирует аварийных отключений из-за похолодания 16-20 января
16:45
Более 3,1 тысячи мест для больных коронавирусом в Киеве оборудованы подачей кислорода
16:21
За прошедшие сутки полиция Киева получила почти 250 сообщений о ДТП
Календарь событий