У Маріуполі окупанти відкрили “дитячий центр” у напівзруйнованому приміщенні без води та світла
![У Маріуполі окупанти відкрили “дитячий центр” у напівзруйнованому приміщенні без води та світла](/project/resources/2022/05/resized/two_column_kEwtZXxU.jpg)
У приміщенні напівзруйнованій будівлі дитячого садка №104 у Маріуполі окупанти відкрили “дитячий центр”. в будівлі немає світла та води, а їжу готують на вогні у дворі.
Про це KВ стало відомо з повідомлення уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.
"Задля створення “картинки” для ворожої пропаганди, загарбники нехтують елементарними правилами безпеки дітей та їх базовими потребами", – йдеться у повідомленні.
Крім того, дітей у закладі планують вчити за російськомовним підручником самопроголошеного псевдодержавного утворення в ОРДО “Азбука Донбасса”, де є вірші із такими рядками як “Донбасс – русская земля” та “родина наша россия”.
Фото: Людмили Денісової