субота, 10 серпня 2024 г.

У команды Попова привычки поскромнее, нежели у людей Черновецкого

Команда первого заместителя председателя КГГА Александра Попова существенно отличается своими привычками от старой команды мэра Киева и в первую очередь большей скромностью по сравнению с людьми Черновецкого.

Поэтому с приходом в администрацию регионала Попова привычная жизнь рядовых чиновников тоже изменилась: работают, как “жаворонки” (чем пораньше в офис, тем лучше), кушают в обычной мэрской столовой, одеваются в отечественных дизайнеров.

“Теперь приходим на работу раньше, стараемся не опаздывать, ведь Александр Павлович в 9 уже всегда у себя, а то и раньше. Вдруг вызовет! Черновецкий ведь раньше двух не объявлялся, да и его частенько не было на работе в принципе”, — рассказали в одном из главков КГГА.

Теперь во внутреннем дворе, где стоят обычно машины чиновников, стало посвободнее. Поскольку люди Черновецкого, которые сейчас уже в мэрии не работают, приезжали с охраной, кроме того, на дорогих авто ездили их многочисленные помощники. В команде Попова охрана только у него, и появилась всего две недели назад. Да и помощников у его замов поменьше.

“Молодая, амбициозная” команда Черновецкого внесла в мэрию новый стиль: одеваться от кутюр, принимать пищу только в брендовых ресторанах. У Попова все наоборот. Как рассказали нам его помощники, он носит костюмы от “Воронина”, а в верхней одежде предпочитает удлиненные куртки или полупальто, потому что он сам часто ездит за рулем. “Что касается часов, то у него обычные часы украинской марки. Но они ему очень дороги, потому что эта вещь связана с памятным событием в его жизни. Каким, он не говорит”, — рассказала пресс-секретарь 1 заммэра Зинаида Куценко.

По слухам, у Попова наградные часы со времен работы в КГБ.

Неприхотлив Попов и в еде. Как рассказывают в мэрии, обедает он и его замы в большинстве случаев в столовой КГГА или заказывают обед к себе в кабинет из той же столовой.

Кстати, сидит Попов в бывшем кабинете Александра Омельченко на первом этаже, который раньше, по слухам, занимал зять мэра Вячеслав Супруненко. Если Черновецкий, придя в мэрию, взламывал замки, менял ночью таблички и завозил новую мебель, то Попов ничего подобного не предпринимал. Более того, первое время у всех его замов не было кабинетов, а потому они работали вместе в одной большой комнате.

Сегодня

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.