неділя, 30 червня 2024 г.

У Києві викрили схему заволодіння нерухомістю на майже 13 млн гривень

У Києві викрили схему заволодіння нерухомістю на майже 13 млн гривень

У столиці правоохоронці викрили шахрайську схему заволодіння об’єктами нерухомості. Три особи, використовуючи підроблені документи, організували ланцюжок заволодіння нерухомістю столичної громади вартістю понад 8,7 млн гривень та будівлею вартістю понад 4,1 млн грн, що належить фізичній особі.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Офісу генерального прокурора.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Зазначається, що у 2015 році зловмисники підробили офіційні документи про начебто придбання, за результатами проведення прилюдних торгів, об’єктів нерухомості. Використовуючи підроблені документи, вони зареєстрували право власності на ці об’єкти, а надалі створили суб’єкт господарювання та внесли їх до його статутного фонду.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“З метою маскування своїх дій вони декілька разів переоформили корпоративні права на товариство та стали використовувати як власність підприємства будівлі, що належать іншим власникам та зареєстровані за іншими адресами, видаючи їх за об’єкти нерухомості, що належать товариству”, – йдеться в повідомленні.

У Генпрокуратурі зауважили, що таким чином шахраї заволоділи об’єктами нерухомості, які належать на праві комунальної власності територіальній громаді Києва вартістю понад 8,7 млн гривень. Також вони привласнили будівлю вартістю понад 4,1 млн гривень, що належить фізичній особі.

Трьом особам повідомлено про підозру за фактами шахрайства, підроблення офіційних документів та їх використання (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 190, ч. ч. 3, 4 ст. 358 КК України).

Наразі досудове розслідування триває. Встановлюються інші, причетні до скоєння злочинів особи.

Нагадаємо, у Київській області правоохоронці затримали чоловіка, який розробив шахрайську схему заволодіння коштами військовослужбовців Збройних Сил України. Встановлено, що зловмисник оформив  кредитів на понад 2 млн гривень на зниклих безвісти військовослужбовців.

Читайте: У Києві підприємиця намагалася збагатитися за рахунок молодих українських атлетів

Фото:відкриті джерела

КиївВлада

Олександр Попов

Теги: новини києва, правоохоронці, підозра, офіс генпрокурора, шахрайство, нерухомість, шахрайська схема

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.