У громадах Київщини понад 23 тисячі школярів вже взяли участь у другому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч (фото)
![У громадах Київщини понад 23 тисячі школярів вже взяли участь у другому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч (фото)](/project/resources/2024/03/resized/two_column_t7lb8bo5.jpg)
Громади Київщини продовжують визначатися з командами-представниками у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Понад 23 тис. школярів в області вже взяли участь у другому етапі змагань.
Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні начальника Київської ОВА (ОДА) Руслана Кравченка.
Руслан Кравченко зазначив, що на рівні громад вже завершили змагання:
-
437 команд – з футзалу
-
635 команд – з волейболу
-
142 команди – з черліденгу
-
467 команд – з баскетболу
-
117 – зі спортивного орієнтування
Також цими вихідними у Білогородській громаді визначали команди представників з футзалу та черліденгу у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Загалом в цій громаді до участі у змаганнях зареєстровано 78 команд з чотирьох видів спорту: волейбол, баскетбол, футзал і черліденг.
Крім того, впродовж минулого тижня в рамках другого етапу шкільних ліг визначили переможців з баскетболу – у 6 громадах; з волейболу – у 7; з футзалу – у 11; з черліденгу – у 7; зі спортивного орієнтування – у 3 територіальних громадах.
Як повідомив Руслан Кравченко, на наступному тижні заплановано завершити змагання з футзалу у Циблівській, Дмитрівській, Васильківській громадах; волейболу – у Фурсівській, Макарівській; черліденгу – в Ірпінській, Фастівській; баскетболу – Фурсівській, Бориспільській; зі спортивного орієнтування – Білоцерківській, Рокитнянській, Ставищенській та Переяславській територіальних громадах.
Нагадаємо, у січні 2024 року на Київщині стартували Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч. Це унікальні спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Основна мета змагань - залучити до спорту якомога більше школярів та сформувати у них лідерські якості. У лютому закінчився перший етап, який проходив на рівні шкіл. Тепер команди змагаються на рівні громад.
Фото: Facebook Руслана Кравченка