среда, 23 июня 2021 г.

У Бучі майже за 140 млн гривень реконструюють першу школу

У Бучі майже за 140 млн гривень реконструюють першу школу

На замовлення Бучанської міської ради проведуть реконструкцію школи №1 по вул. Малиновського, 74. Роботи майже за 140 млн гривень буде виконувати пов'язане с тестем колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова ТОВ “Альтіс-Констракшн”.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 14 вересня 2020 року відділ освіти Бучанської міської ради уклав договір з ТОВ “Альтіс-Констракшн” (*) на реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи №1 на вул. Малиновського, 74 в місті Буча Київської області. Ціна договору склала 138,9 млн гривень. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Альтіс-Констракшн” до кінця березня 2021 року повинно виконати підготовчі, загальнобудівельні та електромонтажні роботи, облаштувати системи водопроводу, водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, пожежної сигналізації, провести роботи з благоустрою території.

В ході проведення тендеру 4 вересня 2021 року Державна аудиторська служба України розпочала моніторинг даної закупівлі. Станом на 22 вересня 2020 року його результати в системі ProZorro не опубліковані.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Вказану закупівлю вдалося провести з третього разу. Перший раз аналогічний тендер оголошували 29 січня 2020 року, другий - 24 червня 2020 року. Проте тендери відмінили через відсутність у технічному завданні деяких розділів.

Згідно з рішенням виконавчого комітету Бучанської міськради від 16 квітня 2016 року №181, загальна кошторисна вартість реконструкції становить 126,32 млн гривень.

За даними порталу Tarasovsky Bucha, в школі №1 передбачається реконструкція будівлі з добудовою нових блоків, щоб після її проведення заклад зміг прийняти до 990 учнів.

На сьогодні, за інформацією видання, в Бучі працює 7 комунальних загальноосвітніх навчальних закладів. В них навчається понад 5 тисяч дітей. У трьох школах навчання проводиться в дві зміни, а в деяких класах кількість учнів досягає 40 дітей.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Альтіс-Констракшн” зареєстровано в 2010 році. Статутний капітал – 350 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновники – Гаріхан Інвестментс Лімітед (Кіпр) та компанія з обмеженою відповідальністю “Альтіс Холдинг Лімітед” (Кіпр). Директор – Максим Забігайло.

Компанія входить в групу “Альтіс-Холдинг”, ключовою особою якої є Олександр Глімбовський – тесть Романа Насірова, який з травня 2015 року по березень 2017 года керував Державною фіскальною службою України.

В результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “Альтіс-Констракшн” отримало 47 підрядів на 4,07 млрд гривень. Найбільший замовник – ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” та КП “Міжнародний аеропорт “Запоріжжя” (дані Zaкупівлі).

Як повідомляла KV, у липні 2020 року відділ освіти Бучанської міської ради за 32 млн гривень замовив будівництво спортивного блоку в комплексі з будівлями школи №2. Роботи до кінця 2020 року буде виконувати ТОВ “АМК Рем-Буд”.

Читайте: В бучанській школі №2 за 32 млн гривень побудують спортивний блок

Відділом освіти Бучанської міської ради керує Олег Цимбал. Бучанський міський голова - Анатолій Федорук.

* ТОВ “Альтіс-Констракшн” (код ЄДРПОУ: 37394854)

Фото: foursquare

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, закупки, новини київщини, новини київської області, реконструкция, ООО, школа, школа, образование, буча, анатолий федорук, закупівлі, тов, освіта, реконструкція, анатолій федорук, олег цимбал, олег цимбал, альтис-констракшн, бор, альтіс-констракшн

среда, 23 июня 2021 г.
11:47
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
17:22
Столичный хозсуд вернул кинотеатр “Киев” предыдущим арендаторам
17:03
В Киеве проверяют сообщения о минировании нескольких ТРЦ, отелей и центрального ж/д вокзала
16:55
В Раде зарегистрирован закон о санкциях, вводимых через СНБО
16:46
В Белой Церкви завтра, 24 июня, из-за дорожных работ изменится работа общественного транспорта
16:24
В этом году девять киевских пляжей отмечены международной экологической наградой “Голубой флаг”
16:05
В Украине стартовал 4-й этап вакцинации от COVID-19
16:03
Активісти звинуватили секретаря РНБО Данілова в посібництві Кремлю (фото, відео)
15:42
У рамках програми “Велике будівництво” на Київщині термомодернізують ще одну сільську школу
15:21
Кабмин назначил Александра Гомона главой Обуховской РГА
15:04
При поиске погибших на воде Киевского водохранилища бойцы ГСЧС спасли трех человек (видео)
14:51
Кадры Кабмина: правительственные назначения 23 июня 2021 года
14:31
Марианна Буданова стала советником Кличко по противодействию коррупции в сфере молодежной политики и спорта
14:21
Экс-депутат Васильковского горсовета Алексанян и еще 11 участников “списка воров в законе” судятся с президентом Зеленским
14:02
Путепровод через железнодорожные пути станции “Заводская” в Киеве вот-вот может рухнуть
13:47
Вимагаємо від правоохоронців розібратися з корупцією Кличка, Поворозника та Густєлєва у Києві, - “Стоп Свавіллю”
Календарь событий