вівторок, 19 березня 2024 г.

Торгово-промислова палата України запрошує вітчизняні підприємства до участі в Міжнародному експортному форумі 2021

Торгово-промислова палата України запрошує вітчизняні підприємства до участі в Міжнародному експортному форумі 2021

Торгово-промислова палата України (ТППУ) запрошує вітчизняні експортоорієнтовані підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об'єднання, представників регіональної та місцевої влади взяти участь в Міжнародному експортному форумі 2021, який відбудеться 16 грудня 2021 року в онлайн-режимі.

Про це KV стало відомо з релізу ТППУ.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Форум вже по праву вважається сталою платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади. Зважаючи на зміни в веденні бізнесу, моделі організації перемовин між національними та міжнародними компаніями, які відбуваються внаслідок пандемії COVID-19, цьогорічний захід буде присвячено обговоренню та презентації діджитал-механізмів підтримки експорту та новим змінам в тенденціях ведення експортних операцій”, – повідомили в ТППУ..

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Організатори цьогорічного заходу – ТППУ за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, GIZ Ukraine, Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес і Дія.Бізнес.Експорт та Офісу з розвитку підприємництва та експорту.

ОНЛАЙН.

Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/oE89sSVgddRjBUe79

Детальніше: https://ucci.org.ua/u/577a3818

УЧАСТЬ В ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/BCjLtZsheDZa4kw28. Реєстрація відкрита до 15.12.2021 року (включно). Програма форуму буде доступна найближчим часом.

Акредитація ЗМІ: [email protected] / [email protected]

Додаткова інформація за тел.: +38 (044) 461 98 17, Координаційний Центр Підтримки Експорту.

Захід організований Торгово-промисловою палатою України в рамках проєкту “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства (Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні), зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності.

У 2019 році Європейський Союз в межах ініціативи EU4Business підтримав 4 279 підприємців, які підвищили свій дохід на 406 мільйонів євро, створили 50 799 нових робочих місць, збільшили прибуток на 24,7% і експорт на 5%.

Детальніше за посиланням та хештегами: www.eu4business.org.ua

#eu4business,#MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #GIZ_Trade_EU_UA_Association

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (#CompetititveEconomyUA) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Фото: надане ТППУ

КиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новости киева, новости украины, евросоюз, торгово-промышленная палата украины, конкурентоспособная экономика украины, преодоление последствий covid 19, EU4Business, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GIZ GmbH

вівторок, 19 березня 2024 г.
09:01
Протягом минулої доби відбулося 61 бойове зіткнення, - Генштаб ЗСУ
понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
20:34
Кличко попросив журналістів Bihus.info передати правоохоронцям інформацію щодо розслідування по заробіткам оточення Брагінського на контрактах з “Київським метрополітеном"
20:23
На Новопавлівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
20:02
В Ірпені відкрили денний центр підтримки дітей та сімей
19:43
Зеленський зустрівся із членом Сенату Конгресу США Гремом
19:22
“Муніципальна Охорона” провели навчання з відпрацювання дій у разі позаштатної ситуації в столичних закладах освіти
19:05
Ірпінь відвідали представники міжнародної організації ЮНІДО
18:46
9 років тюрми отримав самопроголошений голова Димерської тергромади, який співпрацював з окупантами
18:26
На озері Богатирському було виявлено перевищення норми нафтопродуктів у 3,6 рази, - “Плесо”
18:03
На Київщині пройде лекція-презентація “Історія дайвінгу у Світі та Україні”
17:46
Чеська залізниця запускає новий поїзд до України
17:27
Столичні правоохоронці повідомили про підозру організаторам черговой схеми незаконного виїзду за кордон (фото)
17:05
У Києві спростять порядок встановлення меморіальних дощок
16:45
У Деснянському районі п’яний водій вчинив потрійну ДТП, постраждали двоє водіїв
16:25
Міноборони у лютому заблокувало постачання 264 т неякісних продуктів до військових частин
Календар подій
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
19 березня 2024 г. 09:00
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
Офіс Генерального прокурора вже більше року працює над тим, щоб у судовому порядку заборонити КП “Плесо” встановлювати прибережні захисні смуги на Венеціанському і Трухановому островах у Києві. На переконання прокурорів, в цих рекреаційних зонах і без того апріорі “лімітована” будь-яка господарська діяльність, а тому оголошення там захисних смуг може створити хибне уявлення про відсутність відповідних обмежень на цих та інших островах Дніпра. Наразі Генпрокуратура має успіхи у цій справі – вона виграла вже дві інстанції, але КП “Плесо” ще може скористатися своїм правом на касаційне оскарження. Враховуючи відсутність затверджених Київрадою ДПТ островів, навіть найбільшого Труханового, наразі загроза їх забудови виглядає досить суттєво.
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.