понеділок, 5 серпня 2024 г.

Территорию сквера им. Стуса предлагают увеличить

 

Депутат Киевсовета Александр Бригинец предлагает рассмотреть вопрос о присоединении к территории сквера имени Василия Стуса в Святошинском районе зеленой зоны, которая находится рядом, и которую местные жители и природоохранные активисты уже давно считают сквером Стуса.

Об этом сообщила пресс-служба председателя комиссии по вопросам культуры и туризма Александра Бригинца, ссылаясь на его депутатский запрос.

Депутат сообщил, что насколько ему известно, вырубка деревьев на проспекте Победы, 119, которую широко обсуждались в СМИ, происходит не на территории сквера имени Василия Стуса, а на зеленой зоне возле него. Но учитывая то, что общественность отстаивает эту территорию как сквер, Бригинец обратился с депутатским запросом к секретарю Киевсовета Галине Гереге с просьбой рассмотреть вопрос о возможности присоединения этой территории к скверу Василия Стуса на углу проспекта Академика Паладина и проспекта Победы.

“Почти ежедневно мы слышим сводки о “боевых действиях” киевлян против застройщика сквера, который называют сквером Василия Стуса. На самом деле, Киевсовет предоставил имя Василия Стуса не всей зеленой зоне, которая находится в этом регионе, а только одной части - территории в 1,06 га. Но и ту часть, которая получила имя Стуса, и ту, что находится неподалеку справедливо было бы объединить в одну территорию сквера с именем Василия Стуса ”, - отметил А. Бригинец.

Бригинец рассказал, что 26 февраля 2012 года Киевсовет принял решение “О присвоении скверу имени Василия Стуса”, согласно которому установлены границы земельного участка площадью 1,06 га.

Учитывая обеспокоенность киевлян относительно вырубки деревьев на соседней территории, депутат также обратился к председателю КГГА Александру Попову с просьбой принять неотложные меры для сохранения сквера имени Василия Стуса и недопущения обострения социальной напряженности в городе.

“Хуже то, что на самой территории сквера, даже на той, которая определена Киевсоветом, не происходит никаких действий для обустройства зеленой зоны под сквер. Поэтому я и обратился к Попову с требованием принять все меры для обустройства территории под сквер”, - подчеркнул Бригинец.

Напомним, на проспекте Победы, 119 сотрудниками частного предприятия “Енергоинкам Украина” без разрешительных документов было вырублено 84 дерева на 0,4 га земли, это вызвало широкий общественный резонанс и возмущение жителей.

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.