п'ятниця, 3 травня 2024 г.

“Свободовцу” Мирошниченко не дает покоя надстройка над гостиницей “Санкт-Петербург”

“Свободовцу” Мирошниченко не дает покоя надстройка над гостиницей “Санкт-Петербург”

В центре Киева, по бульвару Шевченко, 4, ведется реконструкция гостинично-ресторанного комплекса “Санкт-Петербург”. Здание-памятник архитектуры надстраивают двумя этажами. Депутат Игорь Мирошниченко от “Свободы” выразил возмущение по этому поводу, и просит проверить законность надстройки.

Об этом идет речь в материале KVРассадник бомжей. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (3-7 октября 2016 года)”.

Игорь Мирошниченко (фракция ВО “Свобода”) обратился в столичную Государственную архитектурно-строительную инспекцию (ГАСИ), к прокурору Киева и еще в ряд инстанций по поводу реконструкции гостинично-ресторанного комплекса “Санкт-Петербург”, который расположен на бульваре Шевченко, 4.

“Здание гостинично-ресторанного комплекса “Санкт-Петербург” - это высокохудожественное архитектурное строение, созданное в прошлые исторические периоды, а посему являющееся памятником архитектурного и культурного наследия”, - отметил депутат.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Мирошниченко решил узнать, насколько законно проводится надстройка над гостиницей еще двух этажей. Он попросил проверить, согласовывалась ли проектная документация, и, в случае отсутствия всех необходимых разрешений, потребовал остановить строительство и вернуть зданию первоначальный вид.

Напомним, за последние годы имели место два случая демонтажа незаконно возведенных этажей в центральной части Киева. Так, в 2015 году речь шла о здании по адресу: Десятинный переулок, 3-5, возведение которого вызвало большие протесты среди киевской общественности. Здание, которое возводила Украинская православная церковь Киевского патриархата, возводилось на месте снесенных домов конца XIX-начала ХХ века, в пределах архитектурного заповедника “Древний Киев”, охранной зоны ЮНЕСКО и в десятках метров от фундаментов Десятинной церкви. По высоте новостройка превысила соседние здания и отличалась от первоначального проекта. В начале июня 2015 года верхние этажи здания были демонтированы.

Читайте: В Киеве начали демонтаж верхних этажей здания в Десятинном переулке, 3-5 (видео)

А в марте 2016 года КГГА выиграла судебное дело о незаконной надстройке над Домом профсоюзов на Майдане Независимости. Высший хозсуд признал незаконной надстройку и обязал снести ее. Снос состоялся в июле.

Читайте: Снос "лишних" этажей с Дома профсоюзов в Киеве обойдется в круглую сумму

КиевVласть

Павел Царев

Теги: новости киева, демонтаж, игорь мирошниченко, снос, гостиница санкт петербург

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.