понеділок, 8 серпня 2022 г.

Суд узаконил скандальную вертолетную площадку Януковича

Суд узаконил скандальную вертолетную площадку Януковича

Суд признал постройку конгрессно-выставочного центра “Парковый” с вертолетной площадкой на киевских склонах Днепра, которая по мнению киевлян их сильно изуродовала, законной.

Так, в конце ноября, Окружной административный суд Киева признал законной всю разрешительную документацию на объекты комплекса, полученную во времена президентства Виктора Януковича.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Тяжбу начала прокуратура Киева в августе этого года. В иске к Госинспекции архитектурно-строительного контроля (ГАСК) первый заместитель прокурора столицы требовал признать незаконной выдачу компании “Амадеус Ко” разрешительной документации на строительство и ввод в эксплуатацию объектов инженерной и транспортной инфраструктуры в районе Парковой дороги в 2012 году. Прокуратура просила отменить выданные разрешения на строительные работы, сертификаты соответствия проектной документации законченных объектов, а также отменить декларации о начале строительных работ.

ГАСК решил не спорить с прокуратурой, оставив все на усмотрение суда, а “Амадеус Ко” выступал в споре третьей стороной, но именно его позиция стала определяющей при вынесении вердикта. Компания просила оставить иск без рассмотрения, поскольку прокуратура пропустила сроки обращения в суд.

При этом в суде бизнесмены не отвергали нарушения, о которых заявляли в прокуратуре. Юристы компании выбрали другую линию защиты, утверждая, что прокуратура знала о нарушениях еще три года назад, но не использовала информацию для обжалования в отведенный законодательством срок.

Прокуратура же доказывала обратное – о нарушении закона узнали постфактум, в конце апреля 2014 года, когда была инициирована проверка. Однако, суд, судя по всему, не поверил.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: суд, гаск, вертолетная площадка, амадеус ко

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Містобудівні порушення і російський слід: ДІАМ ввела в експлуатацію скандальний довгобуд у столичному Соцмістечку
5 серпня 2022 г. 09:00
Містобудівні порушення і російський слід: ДІАМ ввела в експлуатацію скандальний довгобуд у столичному Соцмістечку
Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ) ввела в експлуатацію скандально відомий довгобуд – житловий комплекс (ЖК) “Будинок на Будівельників” (вул. Будівельників, 30, Дніпровський район Києва). Окремі народні депутати називають цю подію ледве не історичною, адже таким чином 130 інвесторів зможуть заселитися у свої квартири. Проте, окремі експерти вказують на те, що громада Соцмістечка, де знаходиться даний ЖК, активно виступала проти зведення цих багатоповерхівок, Верховна рада дозволяла використовувати свій “бренд” для заманювання інвесторів (генпідрядником було підпорядковане парламенту підприємство), а столична і державна влада зробили все для легалізації порушень, які допустили забудовники. Не менш цікавим є той факт, що офіційний ексвласник ТОВ “Юга-Групп” (орендар землі під цим комплексом) В'ячеслав Юткін довгий час працював у структурах російського олігарха Олександра Лебедєва.
Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Макарівській громаді
4 серпня 2022 г. 09:00
Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Макарівській громаді
Водночас з поточними ремонтами житла в Макарові, яке зазнало пошкоджень від рук росіян, такі ж роботи проходять в селах однойменної громади – Андріївці та Ситняках. В обласній владі вирішили не вигадувати велосипед та довірили роботи підрядникам, з якими давно тісно співпрацюють. Так, в Андріївці житлові будинки відновлює ТОВ “Тетрастрой”, яке також ремонтує біля сорока будівель в Макарові. Поточними ремонтами в оселях мешканців Ситняків займається ТОВ "Київдортехнологія". Останнє до війни отримало від влади столичного регіону 7 дорожніх підрядів, які тепер слідчі СБУ вивчають в рамках кримінального провадження за підозрою в розкраданні державних коштів. Історія з понівеченої Макарівської громади – дев'ята частина циклу КиївВлади “Поранена Київщина”.