п'ятниця, 19 липня 2024 г.

Столичные лесники под видом борьбы с короедами ведут коммерческую заготовку деревьев для продажи (фото)

Столичные лесники под видом борьбы с короедами ведут коммерческую заготовку деревьев для продажи (фото)

Лесники Дарницкого лесопаркового хозяйства под видом борьбы с короедами и высыханием сосен ведут коммерческую заготовку здоровых деревьев для продажи. Экологи утверждают, что за 15 лет в лесах Киева ими уничтожено 2300 га леса или 1 млн живых здоровых деревьев.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевского эколого-культурного центра (КЭКЦ) на странице в Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“В киевских лесах Дарницкого лесопаркового хозяйства завелись удивительные короеды, которые выжирают лес квадратами и прямоугольниками. Так же тут растут удивительные сосны, которые научились тоже сохнуть квадратами и прямоугольниками. Поглядите на первый снимок, он недавно сделан Киевским эколого-культурным центром с самолета. На фото-леса Дарницкого лесопаркового хозяйства, на которых с высоты птичьего полета прекрасно видны вырубки прямоугольной и квадратной формы. Лесники постоянно заявляют, что они борются с короедами и усыхающими соснами при помощи вырубки деревьев. Таким образом, если верить лесникам, получается, что сосны и короеды знают геометрию, иначе чем же объяснить ровные геометрические фигуры вырубок в виде квадратов и прямоугольников?”, - пишут в сообщении.

Экологи утверждают, что на самом же деле лесники, под видом борьбы с короедами и высыханием сосен ведут обыкновенную коммерческую заготовку здоровых деревьев для продажи. За 15 лет в лесах Киеве ими уничтожено 2300 га леса или 1 млн живых здоровых деревьев.


Как сообщала KV, Национальный университет биоресурсов и природопользования раскритиковал решение Киевсовета о запрете проводить сплошные рубки всех видов в столичных лесных хозяйствах, а также потребовал, чтобы городской голова Киева Виталий Кличко наложил на это решение вето. Столичные же депутаты убеждены, что запрет следует оставить в силе, чтобы остановить уничтожение лесов и исключить уменьшение зеленых зон в Киеве.

Подробнее: Виталия Кличко просят не отменять запрет на сплошную вырубку деревьев в лесах Киева

Отметим, что 10 июля этого года на пленарном заседании Киевсовета были внесены изменения в решение Киевсовета №547/574 от 7 июля 2016 года “О введении моратория (запрета) на сплошную вырубку зеленых насаждений в пределах объектов природно-заповедного фонда и в лесах Киева”. И соответственно было запрещено проводить сплошные рубки всех видов в столичных лесных хозяйствах - ЛПХ “Дарницкое”, “Святошинское” и “Конча-Заспа”.

Читайте: Киевсовет запретил сплошную вырубку столичных лесов

Фото: КЭКЦ

KиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, киевсовет, кличко, депутат, мэр, киевский эколого-культурный центр, кэкц, запрет на сплошную вырубку зеленых насаждений, лесные хозяйства, национальный институт биоресурсов и природопользования

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.