неділя, 26 травня 2024 г.

Столичной власти предложили облегчить жизнь киевлянам на время карантина с помощью различных льгот

Столичной власти предложили облегчить жизнь киевлянам на время карантина с помощью различных льгот

Столичной власти предложили облегчить жизнь жителям Киева, а также функционирующим здесь юридическим лицам с помощью различных льгот на время карантина. Среди прочего, предлагается освободить или уменьшить плату за жилищно-коммунальные услуги для социально незащищенных слоев населения, не начислять штрафные санкции за просрочку сроков оплаты жилищно-коммунальных услуг для всех потребителей и прочее. 

Об этом идёт речь в материале KV Карантин без дезинфекции. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (16-22 марта 2020 года).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Глава комиссии Киевсовета по вопросам регламента и депутатской этики Вадим Сторожук (фракция “Солидарность”) предложил мэру Виталию Кличко на время карантина обеспечить соблюдение прав и законных интересов граждан и юрлиц. 

Так, он предлагает ввести в Киеве на период карантина следующие меры:

1. Освободить или уменьшить плату за жилищно-коммунальные услуги для социально незащищенных слоев населения;

2. Не начислять штрафные санкции за просрочку сроков оплаты жилищно-коммунальных услуг для всех потребителей;

3. Установить мораторий на отключение всех потребителей за долги от жилищно-коммунальных услуг;

4. Предоставить льготы юридическим лицам (сетям супермаркетов), которые обеспечивают для киевлян бесплатную доставку продуктов питания и, соответственно, позволяют избегать социальных связей. Депутат предложил полностью освободить их от уплаты налогов;

5. Выделить материальную помощь киевлянам, которые заболели коронавирусом;

6. Не начислять штрафные санкции за просрочку исполнения обязательства предприятиями коммунальной собственности;

7. Предоставить рекомендации насчет неначисления штрафных санкций за просрочку исполнения обязательства всеми предприятиями, учреждениями, организациями.

Как сообщала KV, по поручению Киевского городского головы в столице создан Единый центр координации действий для помощи малозащищенным слоям населения на базе Департамента социальной политики. Центр создан для налаживания сотрудничества с общественными, волонтерскими и другими организациями и координации их действий по оказанию помощи отдельным незащищенным слоям населения города Киева в условиях распространения новой коронавирусной инфекции.

Читайте: В Киеве создали Единый центр координации действий для помощи малозащищенным слоям населения на время карантина

Напомним, в рамках борьбы с распространением коронавирусной инфекции COVID-19 столичные власти решили рекомендовать ограничить использование личного транспорта во время действия карантина. Личным транспортом не рекомендуется пользоваться для перемещения между населенными пунктами, районами, регионами без насущной необходимости. 

Читайте: Хроники коронавируса в Украине: обновляется

Фото: “Дело”

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киева, виталий кличко, коронавирус, карантин, карантин, COVID-19, штраф, коммуналка, вадим сторожук, штрафы, льготы, жилищно-коммунальные услуги, штрафные санкции

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.