Сьогодні,13 лютого, у додатку “Дія” запустили голосування за найкращу воєнну марку
![Сьогодні,13 лютого, у додатку “Дія” запустили голосування за найкращу воєнну марку](/project/resources/2023/02/resized/two_column_bOhfinrw.jpeg)
Сьогодні, 13 лютого, у сервісі "Дія" запустили опитування, щоб обрати найкращу воєнну марку "Укрпошти". У списку 10 марок, що випустила Укрпошта за минулий рік.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби "Дії".
"Раніше ви голосували за дизайн воєнних марок у "Дії", а тепер час вибрати найкращу. Топову марку обирають майже у всіх країнах щороку. Україна не виняток. Проте в нас це – кілька кліків у смартфоні", – йдеться у повідомленні.
Проголосувати можна до 20 лютого.
Фото: відкриті джерела