субота, 18 травня 2024 г.

Снегоуборочная техника “Киевавтодора” работает с 5 утра - КГГА

Снегоуборочная техника “Киевавтодора” работает с 5 утра - КГГА

Начиная с 05:00, 2 декабря, дорожники начали активные работы по обработке и очистке улично-дорожной сети столицы от снега. Уже до 06:00, как уверяют в городской администрации, все дороги столицы обработали посыпочными материалами, благодаря чему организованы безопасные условия движения во избежание налипания мокрого снега и образования гололеда на дорогах. Также отмечается, что ситуацию на дорогах контролируют мобильные бригады “Киевавтодора”.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской городской государственной администрации (КГГА).

В первую очередь, как сказано в сообщении, обработка посыпочными материалами и уборка проводились на улицах со сложными условиями движения, главных магистралях, мостах, спусках и подъемах, улицах, по которым проходят маршруты движения общественного транспорта.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Особое внимание было уделено уборке правой полосы дорог, чтобы утром городской общественный транспорт мог беспрепятственно работать”, - сказано в сообщении КГГА.

В уборке улично-дорожной сети задействовано 196 единиц снегоуборочной и 33 единицы вспомогательной техники коммунальной корпорации “Киевавтодор”, уверяют в городской администрации.

В частности, на столичных дорогах работают 75 снегоочистительных машин, 95 солеразбрасывателей, 50 тракторов со специальным оборудованием и другая техника. Также к расчистке улиц были привлечены 23 бригады ручной уборки.

“Ситуация на дорогах Киева находится под постоянным контролем руководства компании, “мобильные группы” специалистов корпорации постоянно контролируют состояние уборки во всех районах города, чтобы киевляне и гости столицы не испытывали неудобств, связанных со снегопадом”, - сказано в сообщении мэрии.

Напомним, ранее из-за снегопада был запрещен въезд крупногабаритного транспорта в Киев. В Киевскую область решили также не пускать фуры.

Подробнее: В Киевскую область ограничен доступ крупногабаритного транспорта - глава КОГА Горган

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, контроль, снегоуборочная техника, улицы, посыпочные материалы

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.