п'ятниця, 12 серпня 2022 г.

Снегоуборочная техника “Киевавтодора” работает с 5 утра - КГГА

Снегоуборочная техника “Киевавтодора” работает с 5 утра - КГГА

Начиная с 05:00, 2 декабря, дорожники начали активные работы по обработке и очистке улично-дорожной сети столицы от снега. Уже до 06:00, как уверяют в городской администрации, все дороги столицы обработали посыпочными материалами, благодаря чему организованы безопасные условия движения во избежание налипания мокрого снега и образования гололеда на дорогах. Также отмечается, что ситуацию на дорогах контролируют мобильные бригады “Киевавтодора”.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской городской государственной администрации (КГГА).

В первую очередь, как сказано в сообщении, обработка посыпочными материалами и уборка проводились на улицах со сложными условиями движения, главных магистралях, мостах, спусках и подъемах, улицах, по которым проходят маршруты движения общественного транспорта.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Особое внимание было уделено уборке правой полосы дорог, чтобы утром городской общественный транспорт мог беспрепятственно работать”, - сказано в сообщении КГГА.

В уборке улично-дорожной сети задействовано 196 единиц снегоуборочной и 33 единицы вспомогательной техники коммунальной корпорации “Киевавтодор”, уверяют в городской администрации.

В частности, на столичных дорогах работают 75 снегоочистительных машин, 95 солеразбрасывателей, 50 тракторов со специальным оборудованием и другая техника. Также к расчистке улиц были привлечены 23 бригады ручной уборки.

“Ситуация на дорогах Киева находится под постоянным контролем руководства компании, “мобильные группы” специалистов корпорации постоянно контролируют состояние уборки во всех районах города, чтобы киевляне и гости столицы не испытывали неудобств, связанных со снегопадом”, - сказано в сообщении мэрии.

Напомним, ранее из-за снегопада был запрещен въезд крупногабаритного транспорта в Киев. В Киевскую область решили также не пускать фуры.

Подробнее: В Киевскую область ограничен доступ крупногабаритного транспорта - глава КОГА Горган

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, контроль, снегоуборочная техника, улицы, посыпочные материалы

п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
08:14
Тривають бойові дії біля селища Піски, - Генштаб
четвер, 11 серпня 2022 г.
20:47
На конференції в Копенгагені донори вирішили надати Україні понад 1,5 мільярда євро
20:21
У столиці в суботу, 13 серпня, змінять рух тролейбуси маршрутів №№ 5, 5Д, 26
20:05
В управління АРМА передано скраплений газ вартістю понад 83 млн грн, незаконно реалізований ПАТ “Укрнафта”
19:47
В полоні окупантів перебувають понад 130 жінок з “Азовсталі”, - Верещук
19:24
На Донецькому напрямку противник намагається прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
19:05
ОСББ під керівництвом скандальної екскерівниці Департаменту культури КМДА Світлани Зоріної без дозволу розбирає місток в історичній садибі на Гончара (фото)
18:46
У столиці на вихідних через ліквідацію аварії тепломереж на Лобановского буде змінено маршрут тролейбусів № 42 (схема)
18:26
Генсек ООН закликав вивести війська з Запорізької АЕС та припинити будь-які військові дії поблизу
18:05
На обстеження пошкоджених через бойові дії будівель в Дмитрівській громаді витратять 1,21 млн гривень
18:00
Артур Палатний про новий податок на імпорт: Не можна вводити 10% збір на товари для ЗСУ
17:47
Мережа ресторанів McDonald’s за декілька місяців повернеться в Київ
17:26
Майже всі школи Студениківської громади мають укриття, - голова
17:05
Резніков на конференції союзників у Копенгагені: Треба стабілізувати лінію фронту і підготувати контрнаступ
16:44
Жителів Білоцерківського району попереджають про вибухи через технологічні роботи
16:27
В АРМА передано техніку і транспортні засоби підприємства країни-терориста на понад 30 млн гривень
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.