среда, 20 октября 2021 г.

П'ять районів Київщини обрали постачальників харчування в школи та дитсадки

П'ять районів Київщини обрали постачальників харчування в школи та дитсадки

Відділи освіти Бородянської, Кагарлицької, Броварської та Богуславської райдержадміністрацій (РДА) і Миронівська міськрада визначилися з підрядниками для організації харчування для школярів та вихованців дитсадків. РДА Броварів також замовила харчування для учнів в таборах з денним перебуванням на базі шкіл.

Як KV стало відомо з оголошень електронної системи публічних закупівель ProZorro, договори щодо надання послуг з організації гарячого харчування в навчальних закладах п'яти районів Київщини були укладені у січні 2020 року.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Кагарлицький район

Відділ освіти Кагарлицької РДА * замовив (ціна договору – 1,24 млн гривень) надання послуг з харчування у ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Чайка" (**).

За умовами договору, підрядник до 1 липня 2020 року повинен організувати обіди для 49 724 учнів (529 діто/днів) для навчальних закладів Кагарлицького району (кількість закладів не повідомляється).

Богуславський район

Відділ освіти Богуславської РДА *** уклав договір (ціна – 3,78 млн гривень) на організацію харчування дітей району з ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Чайка".

Згідно договору, ТОВ організує харчування учнів 1-4 класів всіх категорій, 5-9 класів пільгових категорій (163 891 порцій) та дошкільнят у навчальних закладах району (23 478 порцій).

В опублікованих документах немає інформації щодо кількості навчальних закладів. Також не вказані строки надання послуг. Відомо, договір діє до 31 травня 2020 року. 

Броварський район 

Відділ освіти Броварської РДА **** уклав договір (ціна – 10,3 млн гривень) на організацію харчування у 16 навчальних закладах і літньому денному таборі сіл та селищ району з КП “Броварське районне виробниче управління об'єднання шкільних їдалень” Броварської райради” *****.

Договір передбачає поставку харчування протягом 187 днів для дошкільнят, 171 дня – для школярів пільгових категорій 5-11 класів та 1-4 класів всіх категорій. 

Крім цього підрядник буде 14 днів забезпечувати харчуванням учнів в таборах з денним перебуванням на базі шкіл.

Миронівський район

Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Миронівського району ****** замовив (ціна договору – 3,83 млн гривень) послуги з організації гарячого харчування учнів у ТОВ ”Миронівське громадське харчування” *******.

За умовами договору, протягом 2020 року підрядник поставлятиме гаряче харчування для учнів 5-11 класів пільгових категорій та 1-4 класів всіх категорій п'яти навчальних закладів.

Бородянський район

Відділ освіти Бородянської РДА ******** уклав договір (ціна – 898,8 тис гривень) на організацію гарячого харчування з КП Бородянської районної ради “Об'єднання шкільного харчування” *********.

Згідно з договором, протягом січня-травня 2020 року підрядник має забезпечити харчуванням школярів та вихованців дитсадків 12 навчальних закладів сіл та селищ Бородянського району (орієнтовно 61 803 діто/днів). 

За даними YouControl, ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Чайка" зареєстровано в Богуславському районі (с. Чайки) в 2004 році. Засновник, власник та директор підприємства – Світлана Резніченко.

За даними Zакупівлі, загальна сума підрядів компанії, отриманих за результатами публічних закупок, становить більше 91 млн гривен. Найбільший замовник – Мінсоцполітики (укладено 15 договорів на 57,6 млн гривень).

Читайте: Богуславська РДА вибрала постачальника харчування в навчальні заклади району

КП “Броварське районне виробниче управління об'єднання шкільних їдалень” Броварської райради” існує з 1997 року. Керівник – Лариса Запольська.

З 2008 року КП за результатами публічних закупок уклало договорів майже на 133 млн гривень. Найчастіше послуги з організації харчування  у підприємства замовляв відділ освіти Броварської РДА (загальна сума – 87 млн гривень) (інформація Zакупівлі).

ТОВ “Миронівське громадське харчування” існує з 1998 року. Засновник – Галина Притула (50%) та Віктор Шпиль (50%). Останній також є керівником.

Підприємство бере участь у закупівлях з 2017 року. Всі 7 договорів (без урахування нинішнього), укладених за результатами публічних закупівель, компанія отримала від Миронівської РДА та Миронівської міскради. За цими договорами ТОВ повинно було отримати 18,5 млн гривень (інформація Zакупівлі).

КП “Об'єднання шкільного харчування” Бородянської райради створено в 1995 році. З 1997 року підприємством керує Алла Дрепіна.

Підприємство активно бере участь у публічних закупівлях. З 2008 року КП уклало договорів на 151 млн гривень. З них більше 80 млн гривень компанія отримала від  відділу освіти Бородянської РДА (інформація Zакупівлі).

Читайте: Школярів та дошкільнят Бородянського району знову годуватиме місцеве КП

* Відділ освіти Кагарлицької РДА (Код ЄДРПОУ: 02143695)

** ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Чайка" (Код ЄДРПОУ: 20624493)

*** Відділ освіти Богуславської РДА (Код ЄДРПОУ: 2143658)

**** Відділ освіти Броварської  РДА (Код ЄДРПОУ: 02143873)

***** КП “Броварське районне виробниче управління об'єднання шкільних їдалень” Броварської райради (Код ЄДРПОУ: 24887315)

****** Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Миронівського району Київської області (Код ЄДРПОУ: 43122946)

******* ТОВ “Миронівське громадське харчування” (Код ЄДРПОУ: 25299365)

********  Відділ освіти Бородянської РДА (Код ЄДРПОУ: 02143910)

********* КП Бородянської райради “Об'єднання шкільного харчування” (Код ЄДРПОУ: 23239413)

Фото: 20 хвилин

КиевVласть

Олеся Данилова

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, закупки, кп, школы, закупівлі, питание, тов, детсады, школи, броварская рга, бородянская рга, Кагарлыкская РГА, кейтеринг, Богуславская рга, харчування, мироновский горсовет, дитячі садки, миронівська міськрада, богуславська рда, бородянська рда, броварська рда, кагарлицька рда, миронівське громадське харчування

среда, 20 октября 2021 г.
07:15
Сегодня, 20 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 20 октября 2021 года
вторник, 19 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:24
Кличко объявил дату начала отопительного сезона в Киеве
20:03
Решение Верховного Суда о незаконности отчуждения зданий завода “Большевик” является окончательным, - ФГИ
19:44
На Площади Звезд возле ТРЦ Gulliver открыли три звезды украинским спортсменам (фото)
19:26
Яготинский горсовет потратит почти 4 млн гривен на капремонт городского дома культуры
19:15
Перший місяць роботи ДІАМ: 99% звернень опрацьовуються протягом 24 годин
19:01
Неэффективное управление, убыточность и непрозрачная деятельность с признаками коррупции - результаты аудита коммунальных предприятий столицы, - Трубицын
19:01
Хулиган устроил погром в приемной депутата Киевсовета Лилии Пашинной (фото, видео)
18:45
Сучасний садок на місці нежитлової будівлі з'явиться на Київщині в рамках “Великого будівництва”
18:38
Дом №6 жилого комплекса “Нивки Парк” получил свой почтовый адрес
18:34
ВР намерена упростить назначение перевыборов местных голов, чьи полномочия досрочно прекращены
18:31
Рада собирается упростить доступ к получению земли под “мобильные вышки”
18:26
Фонд госимущества попытается продать на аукционе столичный завод “Электронмаш”
18:26
“Общины Киевщины могут остаться без бюджета развития”, - Ассоциация городов Украины
Календарь событий
Як парламент вміє створювати для українців проблеми, а потім героїчно їх вирішувати
13 октября 2021 г. 11:45
За політичним популізмом і прагненням робити все необдумано, депутати запустили механізм здорожчання послуг для кожного українця. На превеликий жаль, частина рішень українських парламентарів спрямована не на захист громадян та їхніх прав, а на створення додаткових проблем і перепон. У минулому році Верховна Рада схвалила закон про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, який одразу викликав неоднозначну реакцію в суспільстві.