вівторок, 9 серпня 2022 г.

П'ять районів Київщини обрали постачальників харчування в школи та дитсадки

П'ять районів Київщини обрали постачальників харчування в школи та дитсадки

Відділи освіти Бородянської, Кагарлицької, Броварської та Богуславської райдержадміністрацій (РДА) і Миронівська міськрада визначилися з підрядниками для організації харчування для школярів та вихованців дитсадків. РДА Броварів також замовила харчування для учнів в таборах з денним перебуванням на базі шкіл.

Як KV стало відомо з оголошень електронної системи публічних закупівель ProZorro, договори щодо надання послуг з організації гарячого харчування в навчальних закладах п'яти районів Київщини були укладені у січні 2020 року.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Кагарлицький район

Відділ освіти Кагарлицької РДА * замовив (ціна договору – 1,24 млн гривень) надання послуг з харчування у ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Чайка" (**).

За умовами договору, підрядник до 1 липня 2020 року повинен організувати обіди для 49 724 учнів (529 діто/днів) для навчальних закладів Кагарлицького району (кількість закладів не повідомляється).

Богуславський район

Відділ освіти Богуславської РДА *** уклав договір (ціна – 3,78 млн гривень) на організацію харчування дітей району з ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Чайка".

Згідно договору, ТОВ організує харчування учнів 1-4 класів всіх категорій, 5-9 класів пільгових категорій (163 891 порцій) та дошкільнят у навчальних закладах району (23 478 порцій).

В опублікованих документах немає інформації щодо кількості навчальних закладів. Також не вказані строки надання послуг. Відомо, договір діє до 31 травня 2020 року. 

Броварський район 

Відділ освіти Броварської РДА **** уклав договір (ціна – 10,3 млн гривень) на організацію харчування у 16 навчальних закладах і літньому денному таборі сіл та селищ району з КП “Броварське районне виробниче управління об'єднання шкільних їдалень” Броварської райради” *****.

Договір передбачає поставку харчування протягом 187 днів для дошкільнят, 171 дня – для школярів пільгових категорій 5-11 класів та 1-4 класів всіх категорій. 

Крім цього підрядник буде 14 днів забезпечувати харчуванням учнів в таборах з денним перебуванням на базі шкіл.

Миронівський район

Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Миронівського району ****** замовив (ціна договору – 3,83 млн гривень) послуги з організації гарячого харчування учнів у ТОВ ”Миронівське громадське харчування” *******.

За умовами договору, протягом 2020 року підрядник поставлятиме гаряче харчування для учнів 5-11 класів пільгових категорій та 1-4 класів всіх категорій п'яти навчальних закладів.

Бородянський район

Відділ освіти Бородянської РДА ******** уклав договір (ціна – 898,8 тис гривень) на організацію гарячого харчування з КП Бородянської районної ради “Об'єднання шкільного харчування” *********.

Згідно з договором, протягом січня-травня 2020 року підрядник має забезпечити харчуванням школярів та вихованців дитсадків 12 навчальних закладів сіл та селищ Бородянського району (орієнтовно 61 803 діто/днів). 

За даними YouControl, ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Чайка" зареєстровано в Богуславському районі (с. Чайки) в 2004 році. Засновник, власник та директор підприємства – Світлана Резніченко.

За даними Zакупівлі, загальна сума підрядів компанії, отриманих за результатами публічних закупок, становить більше 91 млн гривен. Найбільший замовник – Мінсоцполітики (укладено 15 договорів на 57,6 млн гривень).

Читайте: Богуславська РДА вибрала постачальника харчування в навчальні заклади району

КП “Броварське районне виробниче управління об'єднання шкільних їдалень” Броварської райради” існує з 1997 року. Керівник – Лариса Запольська.

З 2008 року КП за результатами публічних закупок уклало договорів майже на 133 млн гривень. Найчастіше послуги з організації харчування  у підприємства замовляв відділ освіти Броварської РДА (загальна сума – 87 млн гривень) (інформація Zакупівлі).

ТОВ “Миронівське громадське харчування” існує з 1998 року. Засновник – Галина Притула (50%) та Віктор Шпиль (50%). Останній також є керівником.

Підприємство бере участь у закупівлях з 2017 року. Всі 7 договорів (без урахування нинішнього), укладених за результатами публічних закупівель, компанія отримала від Миронівської РДА та Миронівської міскради. За цими договорами ТОВ повинно було отримати 18,5 млн гривень (інформація Zакупівлі).

КП “Об'єднання шкільного харчування” Бородянської райради створено в 1995 році. З 1997 року підприємством керує Алла Дрепіна.

Підприємство активно бере участь у публічних закупівлях. З 2008 року КП уклало договорів на 151 млн гривень. З них більше 80 млн гривень компанія отримала від  відділу освіти Бородянської РДА (інформація Zакупівлі).

Читайте: Школярів та дошкільнят Бородянського району знову годуватиме місцеве КП

* Відділ освіти Кагарлицької РДА (Код ЄДРПОУ: 02143695)

** ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Чайка" (Код ЄДРПОУ: 20624493)

*** Відділ освіти Богуславської РДА (Код ЄДРПОУ: 2143658)

**** Відділ освіти Броварської  РДА (Код ЄДРПОУ: 02143873)

***** КП “Броварське районне виробниче управління об'єднання шкільних їдалень” Броварської райради (Код ЄДРПОУ: 24887315)

****** Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Миронівського району Київської області (Код ЄДРПОУ: 43122946)

******* ТОВ “Миронівське громадське харчування” (Код ЄДРПОУ: 25299365)

********  Відділ освіти Бородянської РДА (Код ЄДРПОУ: 02143910)

********* КП Бородянської райради “Об'єднання шкільного харчування” (Код ЄДРПОУ: 23239413)

Фото: 20 хвилин

КиевVласть

Олеся Данилова

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, закупки, кп, школы, закупівлі, тов, питание, детсады, школи, броварская рга, бородянская рга, Кагарлыкская РГА, харчування, кейтеринг, Богуславская рга, дитячі садки, мироновский горсовет, миронівська міськрада, богуславська рда, бородянська рда, броварська рда, кагарлицька рда, миронівське громадське харчування

понеділок, 8 серпня 2022 г.
20:44
В Ірпені відключатимуть електроенергію на 45 вулицях
20:24
Від початку широкомасштабної війни у столиці одружилися більше 12 тисяч пар та народилося 6 тисяч малюків
20:04
У Вишгородському центрі первинної медико-санітарної допомоги затвердили тарифи на платні послуги
19:46
Дії військових рф на ЗАЕС є ядерним тероризмом, – Держатомрегулювання
19:23
Колаборанти Стремоусова намагались створити паралельні органи влади на Київщині
19:02
На Донецькому напрямку ворог намагається завдати максимальних втрат українським підрозділам, - Генштаб ЗСУ
18:43
Кілери спецслужб рф планували вбивства очільників розвідки та Міноборони України, - СБУ (фото,відео)
18:21
У Макарові на Київщині вже місяць працює мобільний шпиталь, який передала Данія (фото)
18:06
У Києві тимчасово не збирають плату за паркування на муніціпальних майданчиках
17:45
Суд призначив 10 років ув’язнення танкісту армії рф за розстріл будинку в Чернігові
17:24
Олексій Кулеба: На Київщині триває розбір завалів та вивіз будівельного сміття (відео)
17:03
“Українська команда” відправила для військових швидкі та спецодяг для пожежників, - Палатний
16:46
ТРЦ Gulliver запрошує бажаючих привітати з екранів торгівельного центру Україну в День Незалежності
16:28
Колишньому міністру оборони Єжелю оголосили підозру за сприяння окупації Криму
16:03
Олексій Кулеба: На Київщині тривають ремонтні роботи на пошкоджених об’єктах соціальної сфери
15:43
Безпілотники “Байрактар” будуть виробляти в Україні
Календар подій