середа, 10 серпня 2022 г.

Прокуратура судится за кинотеатр “Жовтень”

Прокуратура судится за кинотеатр “Жовтень”

В судебном процессе по освобождению незаконно занимаемых помещений столичного кинотеатра “Жовтень” прокуратура Подольского района отстаивает исключительно интересы столичной общины, которая является владельцем этого имущества.

Об этом после судебного заседания в Хозяйственном суде города Киева сообщила прокурор прокуратуры Подольского района Ксения Степаненко.

По ее словам, проверкой, проведенной по обращению Департамента коммунальной собственности КГГА установлено, что с 2011 года ООО “Киноман” безосновательно пользуется помещениями целостного имущественного комплекса государственного коммунального предприятия кинотеатр “Жовтень” для осуществления своей предпринимательской деятельности.

Читайте: КГГА - кинотеатру “Жовтень”: “Концепция изменилась! Забираем все!”

“На сегодня установлено, что Киевсовет не принимал решения о предоставлении в аренду “Киноманом” данных помещений. Так же не существует никаких судебных решений о признании права этого общества пользоваться имуществом. Именно поэтому, защищая законные интересы территориальной общины, которая, по сути, лишена возможности эффективно распоряжаться своей собственностью, прокуратура обратилась в суд с соответствующим иском”, - подчеркнула прокурор.

В прокуратуре также отметили, что судебное рассмотрение этого дела не лишает ООО “Киноман” права на законных основаниях заключить с Департаментом коммунальной собственности КГГА договор аренды указанных помещений.

Суд объявил перерыв в заседании до 28 апреля.

Читайте также: Из кинотеатра Киевсовет хочет сделать Дом молодежи

Теги: прокуратура, аренда, кинотеатр, жовтень, киноман

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.