вівторок, 9 серпня 2022 г.

Прокуратура подала иск в суд и требует вернуть землю парка “Юность” в коммунальную собственность

Прокуратура подала иск в суд и требует вернуть землю парка “Юность” в коммунальную собственность

Прокуратура Киева намерена доказать в суде, что земельный участок под застройку жилого дома по улице Картвелишвили (Покотило) в Святошинском районе был передан в собственность частному предприятию незаконно, поскольку является частью парка “Юность”, и соответственно, относится к зеленой зоне, где любое строительство запрещено.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы прокуратуры Киева.

Прокуратура города Киева в суде требует признать недействительным договор аренды 1 га земли, который относится к территории парка “Юность”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Решением Киевского горсовета в 2004 году земельный участок на ул. Картвелишвили был передан в аренду частному обществу для строительства жилого комплекса со встроенными помещениями социального назначения, пристроенным помещением киноконцертного зала и подземным паркингом.

Однако, это решение было принято в нарушение закона, так как указанная земля находится на территории парка “Юность” и относится к территории зеленых насаждений, на которой любое строительство запрещено.

Прокуратура Киева подала иск в Хозяйственный суд столицы об отмене решения Киевского городского совета и признании недействительным договора аренды указанного земельного участка.

Напомним, 10 ноября 2016 года Киевсовет предложил застройщику парка “Юность” добровольно уйти с земельного участка по улице В. Покотило (быв. Картвелишвили), 6. В случае отказа застройщика решать конфликт мирно, депутаты пригрозили разорвать договор земельного участка в одностороннем порядке и передать участок на баланс коммунального объединения (КО) “Киевзеленбуд”.

Читайте: В Киевсовете продолжается псевдоборьба за парк “Юность”

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, прокуратура, святошинский район, парк юность, улица Картвелишвили

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
16:25
У КМДА пообіцяли керівникам столичних райдержадміністрацій і комунальникам “кадрові рішення” за відсутність контролю за підготовкою до зими
16:03
В Таращанській громаді на Київщині протягом трьох днів відключатимуть електроенергію (адреси)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.