субота, 27 квітня 2024 г.

Попов попросил Черновецкого не отдавать в аренду аэропорт “Киев”

Первый заместитель председателя Киевской горгосадминистрации Александр Попов заявил, что решение о передаче в длительную аренду частной структуре объектов аэропорта “Киев” (Жуляны) до конца не проанализировано, а поэтому с его введением в действие следует спешить.

В связи с этим Киевскому городскому председателю Леониду Черновецкому будет направлено обращение с просьбой пока не подписывать соответствующее решение депутатов горсовета. Об этом Попов сообщил 14 июля.

Так, отвечая на вопрос об отношении к решению Киевсовета об аренде аэропорта, принятого 8 июля, Попов сказал: “Не могу пока прокомментировать. Я просил не рассматривать вопросы, связанные с землей и собственностью на сессии Киевсовета, которая была 8 июля. Рассмотрение все же состоялось. Я просил об этом потому, что мы (профильные заместители председателя КГГА – ред.) до конца не проанализировали все проекты, которые выносились на рассмотрение. Поэтому сейчас мы подготовили обращение в городской совет, к его председателю по поводу того, что уже ограничено количество принятых решений, по нашему мнению, не прошла соответствующей процедуры”.

Согласно объяснению Попова, мэра просят не подписывать ряд решений, пока не будут выполнены все процедуры и анализы. “Мы просим пока не подписывать эти решения городским председателем. И в том числе это решение, о котором вы говорите”, - сказал он журналистам.

Напомним, 8 июля Киевсовет утвердил ООО “Мастер-авиа” арендатором комплекса зданий аэропорта “Жуляны” по результатам проведенного конкурса Главным управлением коммунальной собственности КГГА.

Проект решения о передаче имущества, которое принадлежит территориальной общине Киева, в аренду на конкурсных принципах был внесен с голоса в повестку дня депутатом Блока Литвина, членом постоянной комиссии Киевсовета по земельным вопросам, градостроению и архитектуре Денисом Костржевским.

В конце мая этого года стало известно, что Киевсовет объявил конкурс на право аренды сроком на 49 лет комплексов зданий, сооружений и оборудования ряда объектов аэропорта “Жуляны”.

В условиях конкурса отмечено, что имущество и оборудование КП “Международный аэропорт “Киев” (Жуляны) будет передан арендатору, который согласится погасить долг предприятия в размере 22,468 млн. грн. перед ОАО КБ “Крещатик” и профинансировать строительство нового пассажирского терминала общей площадью 12 тыс. кв. м.

Документы на участие в конкурсе подавали три компании: “Юридическая фирма Эс энд Пи”, “Мастер-авиа” и “Промсоцпроразвитие”.

“Обозреватель”

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.