четвер, 1 серпня 2024 г.

Попов лично проверит, как питаются в детсадах

 

Киевская городская власть проверяет качество питания в детских садах.

В Главном управлении образования и науки уже 2 месяца работает комиссия, которая инспектирует организацию питания детей в учебных заведениях столицы. В ее состав вошли специалисты профильного управления, районных управлений образования, Киевской городской санитарно-эпидемиологической станции и представители депутатского корпуса Киевсовета.

Проверка продлится до марта 2012 года, сообщает пресс-служба КГГА.

“Я намерен лично принять участие в этой проверке. Сложно судить о том, насколько качественно питаются наши дети, опираясь лишь на отчеты на бумаге. Более того, мне уже не раз обращались родители дошкольников с сетованиями на детские обеды”, - сказал Александр Попов.

Всего в дошкольных учебных заведениях питаются более 93 тысяч дошкольников. Согласно действующему законодательству организации их питания осуществляют районные в городе Киеве государственные администрации как главные распорядители бюджетных средств. Финансируется питание детей Главным финансовым управлением в соответствии с заявками, которые предоставляют районные администрации.

Из-за задержек в финансировании ежегодно в декабре возникает определенный долг в оплате детского питания из бюджета города. Однако в этом году он будет погашен в полном объеме, еще до первого января. Урегулирование вопроса взял под личный контроль глава КГГА Александр Попов. По его словам, сейчас горадминистрация ведет соответствующие переговоры с госказначейством. Для решения проблемы нужно 7-8 млн. грн.

“Сегодня действительно есть определенный долг из-за поставок продуктов питания и медикаментов для бюджетных учреждений, в частности, детсадов. И, к сожалению, такую ситуацию, когда продукция поставляется заранее и лишь впоследствии финансируется, мы наблюдаем в Киеве ежегодно. Но к 1 января все эти долги будут погашены. У нас есть полное понимание с Госказначейством, и никаких сбоев быть не может”, - заявил Александр Попов.

Стоимость питания детей раннего возраста в детских садах столицы, в среднем, составляет 12,50 грн., дошкольников - 18,59 грн. По закону половину этой суммы платят родители. Это 6,25 и 9,30 грн. соответственно. Вдвое меньше платят родители, которые воспитывают трех и более детей.

Питаются бесплатно и 2 891 воспитанники детсадов, которые имеют статус пострадавших вследствие аварии на Чернобыльской АЭС.

Также за счет бюджета в детских садах города бесплатно питаются:

- 114 детей из малообеспеченных семей;

- 7 862 детей, нуждающихся в коррекции физического и психического развития, длительном лечении и реабилитации;

- 103 ребенка с особыми потребностями;

- 123 ребенка-сироты.

Напомним, по словам председателя фракции “БЮТ-Батькивщина” в Киевсовете Татьяны Мелиховой, задолженность бюджетных учреждений, содержащихся за счет городского бюджета, перед поставщиками пищевой продукции составляет более 42 млн грн.

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.