среда, 16 июня 2021 г.

Понад 70 компаній заснували Клуб “HR You” для розвитку людського капіталу в Києві (фото)

Понад 70 компаній заснували Клуб “HR You” для розвитку людського капіталу в Києві (фото)

Напередодні Нового Року в Києві відбувся Форум Людського Капіталу “Україна Майбутнього” в рамках соціального проекту “Освітній хаб міста Києва”, який реалізує КНП “Освітня агенція міста Києва”. Керівники провідних українських приватних компаній та державних корпорацій поділились своїми планами, щодо розвитку та навчання своїх співробітників на 2020 рік.

Про це KV повідомила прес-служба “Освітнього хабу міста Києва”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Першою взяла слово начальник департаменту розвитку персоналу “Auchan Retail” Катерина Давидова, яка розповіла про те, як Ашан формує середовище для розвитку своїх співробітників в усьому світі і яку роль в цьому відіграють цінності компанії і корпоративна культура.

Ця тема була продовжена директором з управління персоналом та соціальної політики “Укрзалізниця” Євгеном Козаком. Євген поділився досвідом трансформації системи управління персоналом найбільшої корпорації України, а також розповів про стратегію розвитку HR-політики компанії в наступні п’ять років.

У своєму виступі заступник генерального директора з питань персоналу “Укрпошта” Лілія Бушина розказала про те, які практичні інструменти використовує найбільша логістична компанія країни в процесі ринкової трансформації, а також розповіла про реалії роботи з персоналом, який працює в найвіддаленіших куточках України.

В свою чергу Manager People Advisory Services “Ernst&Young” Антон Новаковський, поділився із членами Клубу “HR You” концепцією підтримуючого корпоративного середовища своєї компанії, а також зазначив, що work-life-balance не завжди є оптимальною стратегією щодо розвитку персоналу.

Learning & Development Manager провідної української IT-компанії “Ciklum” Любов Прядко, у своєму виступі сфокусувалась на досвіді своєї компанії в провадженні онлайн-навчання, а також розповіла як саме в “Ciklum” записували перші самостійні курси.

Досвідом роботи іноземця в Україні поділився sales manager комп’ютерної академії “ШАГ” Juba Cherbine.

А підвів підсумки цієї цікавої та насиченої зустрічі CEO “HR You” Володимир Страшко, який розповів про дієві інструменти нематеріальної мотивації і зазначив: “Мотивація – це середовище. Досить мотивувати своїх людей. Побудуйте систему, в якій люди зможуть реалізувати свій потенціал”.

І на завершення, звичайно, були новорічні подарунки для всіх учасників форуму: книга-бестселер “Lingva Incognita” від відомого психолінгвіста та поліглота, автора наймасовішого освітнього проекту України “Lingvа Skills” Віталія Зубкова та нова інноваційна гра для розвитку навичок активного спілкування англійською мовою “Lingva Game”. Адже і на святах час можна проводити весело та з користю.

Ось в такій душевній атмосфері пройшов Форум Людського Капіталу “Україна Майбутнього” , із грандіозними планами на наступний рік.

Саме співпраця з HR-ми компаній є невід’ємною частиною стратегії розвитку Освітнього хабу міста Києва, оскільки одним з головних завдань Освітнього хабу є створення кадрового резерву міста Києва і надання можливості роботодавцям працевлаштовувати найкращих киян на роботу в Україні, тим самим зупиняючи масовий відтік українців закордон.

Фото: прес-служба “Освітнього хабу міста Києва”

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новини києва, форум, освіта, клуб, освітній хаб міста києва, розвиток, hr you, україна майбутнього, людський капітал

среда, 16 июня 2021 г.
12:48
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
13:22
В KAN рассказали о ходе строительства пятой очереди ЖК “Файна Таун”
13:03
Депутат Киевсовета пожаловалась руководству “Киевтеплоэнерго” на некачественное восстановление после ремонта брусчатки на улице Гарматной
12:43
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 2 человека
12:27
В КГГА распределили между медучреждениями столицы коронарные стент-системы
12:06
В “Киевгорстрое” подписали первый договор по программе “Доступная ипотека 7%”
11:45
После обысков в “Киевпастрансе” подельник Кличко Левченко пытается “порешать” с силовиками, - блогер
11:42
Захворювання на коронавірус виявили в 75 жителів Київщини
11:27
Президент Зеленский сменил четверых своих уполномоченных на советников-уполномоченных
11:26
За 5 месяцев года уровень выполнения Соломенской РГА строительных и ремонтных работ по программе соцэкономразвития составил 16,5%
11:03
На Киевской таможне занимались вымогательством взяток с предпринимателей - СБУ (фото)
10:45
Девелопер KAN рассказал о ходе строительства Unit.Home в мае
10:22
За сутки в Украине выявили 1045 носителей коронавируса
10:04
Курс валют в Киеве: 16 июня 2021 года
09:42
Под Киевом произошла массовая драка из-за вырубки леса застройщиком
09:26
Киевское высшее профучилище машиностроения и компьютерно-интегрированных технологий заявляет о возможной самоликвидации из-за бездействия Минобразования
Календарь событий