понеділок, 15 серпня 2022 г.

Полиции Киевщины не хватает почти 17% сотрудников

Полиции Киевщины не хватает почти 17% сотрудников

Некомплект в общем штате Главного управления Нацполиции в Киевской области составляет 16,9%. При этом не хватает больше аттестованных работников (17,7%), чем вольнонаемных (7,2%).

Об этом KV сообщили в пресс-службе ГУ Нацполиции в Киевской области.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

На сайте полиции Киевщины указаны 13 вакантных должностей, конкурс на замещение которых будет проведен с 30 октября по 2 ноября текущего года.

Вакантными являются должности ведущих специалистов, специалистов и главных специалистов в различных подразделениях полиции столичной области. В частности новые кадры ищут в следственный отдел Броварского отдела полиции, сектор раскрытия преступлений категории прошлых лет управления уголовного розыска, управление кадрового обеспечения; управление финансового обеспечения и бухгалтерского учета и отдел организации финансового обеспечения подчиненных подразделений.

По информации пресс-службы, с начала года руководство полиции Киевщины провело и завершило 35 конкурсных отборов на открытые вакансии.

“Только 57,4% кандидатов, которые подали электронные анкеты, были допущены к участию в следующих этапах конкурсов. И 2% из общего количества отказано в подаче документов на службу в полицию, которые не отвечают требованиям, определенным законодательством”, - сообщили КВ в пресс-службе.

Читайте: На Киевщине начал работу новый батальон патрульной полиции (фото)

В соответствии со статьей 13 закона “О Национальной полиции”, общая численность полиции, которая содержится за счет госбюджета, до 1 января 2018 года не может превышать 140 тыс. человек.

Фото: “РБК-Украина”

KиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киевской области, новости киевщины, полиция, конкурс, кадры, вакансии, вакантные должности, некомплект

понеділок, 15 серпня 2022 г.
16:33
У столиці сьогодні і завтра очікуються грози – Укргідрометцентр
16:01
З фасаду КНУ ім. Шевченка зняли меморіальну дошку російському письменнику Булгакову
15:43
Верховна Рада продовжила воєнний стан в Україні
15:26
Родини захисників України з Макарівщини отримають матеріальну допомогу, - голова Макарівської громади
15:02
У КМДА відзвітували про закінчення капітального ремонту вулиці Івана Франка (фото)
14:44
Зеленський звільнив начальників управлінь СБУ у трьох областях та призначив нового очільника в Києві та Київській області
14:28
На Київщині 439 випускників отримали найвищі бали у складанні мультитест
14:07
“Київміськбуд” повідомив, що Фінансова компанія “Житло-Капітал” з лютого не перераховує кошти на добудову об’єктів “Укрбуду”
13:50
“Разом переможемо!”, - Залужний та Резников привітали Польщу з Днем збройних сил (відео)
13:04
СБУ викрила кримінальників з рф, які намагалися вступити до добробатів Києва
12:45
“За ЗСУ та проти знищення малого бізнесу”: столичні підприємці організували автопробіг
12:25
З 16 серпня на станції метро “Тараса Шевченка” будуть міняти турнікети
12:04
ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на грошову допомогу вимушеним переселенцям
11:44
Від сьогодні в Києві та області заборонений вилов раків
11:21
Здавав місцевих окупантам: на Київщині засудили зрадника із села Перемога
11:03
Ізраїльська компанія готова інвестувати у завод з переробки будівельного сміття на Київщині
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.