вівторок, 28 червня 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 9 листопада 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: ім. Гетьмана Сагайдачного, Пархоменка, Шевченків шлях Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Поправка: Зарічна, СТ Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Річна, Гагаріна, Левада, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Мазепинці: Кільцева, Замкова, Івана Мазепи, Ярова Виконання приєднання клієнтів з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Таращанська Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Богуславський Медвин: Шевченка, Воробйова, Проценкова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Богуславський Іванівка: Центральна, Виноградна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Воронькiв: Українська, Дніпровська, Дружби, Слобідська, Центральна, М. Карпенка, Ватутіна, Слобідський Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Першотравневий, Горького, Кошового, Ватутіна, Першотравнева, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Московська

Бориспіль: Київський Шлях

Займище: Горького

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Воронькiв: Кийлівська, Незалежності, Ясна, Горова, Київський пров., Заборного, Народна, Джерельна, Першотравнева, Центральна, Кільцева, Вишнева, Мазепи, Я.Ручко, Садова, Осовиця, Шевченка пров., Шевченка, Кутовська, Мамайсура, Нова, Зарічна, Щасливий, Щаслива, Озерна, Паркова, Українська, Романківський, Берегова, Польова, Красна, Дачна, Кийлівський, Польовий пров., Молодіжна

Рогозiв: 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький

Мартусівка: Мойсеєва

Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська, Лісова, Гайова, Лесі Українки, Піонерська, Озерна, Дамба

Головурiв: Гарфункіна

Жереб`ятин: Центральна, Заповідна, Берегова, Лісова, Садова

Бориспіль: Тургенєва, Київський Шлях, Шевченка

Петропавлівське: Тополина

Гнідин: Приозерна

Сошникiв: Ліченка

Сеньківка: Польова

Вишеньки: Лугова

Жовтневе: Приозерна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Миру, Нова, Мисливська, Першотравнева, Московська, Пушкіна, Садова, Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Гайдара пров., Лісова, Лугова, Затишна, Задорожнього, М.Рильського, Рильського пров., Лермонтова пров., Корольова, Дружби, Щорса пров., Гоголя пров., Шевченка пров., 8 Березня, Шевченка, Гагаріна, Щаслива, Прудкого, Горького, Прудкого пров., Ватутіна пров., Пушкіна пров., Першотравневий, Кошового, Ватутіна, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Польова, Івчука, Набережна, Гоголя, Північна, Тиха, Довженка, Тичини, Героїв АТО, Тичини пров., Ланова, Сонячна, Аптечний, Горького пров., Приозерна, Молодіжна, Бориспільська

Любарцi: Центральна

Бориспіль: Київський Шлях, Толстого

Займище: Горького

Глибоке: Квіткова

Безуглівка: 2 Степова

Мала Олександрівка: Степова

Іванків: Народний

Велика Олександрiвка: Київський Шлях

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бородянський Загальці: Незалежності

Бородянка: Шевченка

Дружня: Чубаря

Ремонтні роботи з 10 по 13 год
Бородянський Шибене: Шевченка, Піонерська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Дружня: Чубаря, Петровського Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Калинівка: Чернігівська, Лісова, Новий, Садова

Требухів: Котовського

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Калинівка: Травнева, Північна, Жовтнева, Шкільна, Травневий Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Калинівка: Ігорева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Калинівка: Миру, Північна

Требухів: Горького, Б.Хмельницького, Миру, Гоголівська, Будівельників, Пушкіна, Дружби, П'ятниці, Чкалова, Жовтнева, Свердлова, Щорса, Червоноармійська, Матросова, Матросова пров., Поповича, Кучанська, Паркова, СТ "Переможець", Суворова, Квітнева, Горького пров., Корольова, Суворова пров., Польовий, Польова, Котовського, Котовського пров., Довженка, Пасічна, Світанкова, Лугова, Кутузова, Луговий, Ватутіна пров., О.Холод, І. Ковбасинського, Комінтерна, Коцюбинського, "СТ ""Переможець""", -, Єсеніна, Вербна, Зіркова, Гоголя

Рудня: Л. Українки

Бровари: Броварської сотні, Болбочана Петра пров., Орлика Пилипа

ПереможецьТребухів: Перемоги, Ю.Бабіча, Заозерна

Гоголів: "СТ ""Прогрес""", Київська, Вулиця невизначена, Абрикосова, Требухівська, М. Заньковецької

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Красилівка: Гагаріна, Лесі Українки, Троїцька, Козацька, Шкільна, Горошкова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Броварський Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, -, "Масив ""Кругла""", Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, "Масив ""Діброва""", Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, "Масив ""Залющина""", Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака, Калініна

Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Броварський Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Семиполки: Остерське шосе, Остерський пров., Щорса, Київське шосе, Петровського, Красуцького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Калита: Миру, Шевченка, Ювілейний, Скока, Молодіжний, Піщана, Сонячна, Осіння, Новоселів, Польова, Прорізна, Малинова, Бредака, Кобзаря, Кленова, Бредака пров.

Погреби: Малишка

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Калита:

Бровари: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Молодіжна

Калита:

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Калита: Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Васильківський Багрин: Польова, Волошкова, Гагаріна, Квіткова, Механізаторів, Дружби, Незалежності, Заводська

Кожухівка: Данилівська

Технічне переоснащення з 10 по 16 год
Васильківський Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна

Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"

Васильків: Донбасівський

Барахти: СТ "Прип'ять"

Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська

Глеваха: траса Київ-Одеса

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Глеваха: Київська, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Жовтневої Революції, Кожарова, Михайлівський, Набережна, Вокзальна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Плесецьке: Гагаріна, Островського, Мотовилівська, Лісна, Пушкіна пров., 1-го Травня, Островського пров., Лисенка, Лисенка пров., Хоменка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Іванковичі: Березова, Вишнева, Підгайна, Лесі Українки Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Мономахівська, Кармелюка, Степова, Дундича, Прорізна, Садовського, Парковий, Паркова, Тупікова, СКОВОРОДИ, Садова, Успенський, Зарічна, Нижня, Ярославська, Соборна, Олегівська, Гетьманська, Ромашків Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Новий Шлях, Космонавтів, Сагайдачного, Кооперативна, Вокзальна, 1 Травня

Плесецьке: Хоменка

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Полуботка, Деснянська, Хвойна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Київська, 1 Травня, Річна, Жовтневої Революції, Комсомольська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Київська, Садова, Річна, Авіаційна, Вулиця невизначена Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Фастівська, Залізнична, Фастівський Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Дослідна, Наукова, Академічна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Стефаника, Лесі Українки, Зоряна, СКОВОРОДИ Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Карла Маркса, Саксаганського, Кирилівська, Галицька, Академічна, Любавинська, Мефодіївська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Окружна, Вокзальна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Новий Шлях, Вишневий, Київська, Бориспільська, Механізаторів Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Коцюбинського, Учительська, Учительський, Київська, Пушкіна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Київська, Комсомольська, 1 Травня, Механізаторів, Шкільний, Шевченка, Лугова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Вокзальна, Ботанічна

Данилівка: Шляхова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Вишгородський Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна

Старі Петрівці: Леніна, Польова

Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо

Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи

Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка

Лебедівка:

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Вишгородський Сухолуччя: Мічуріна, Миру, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Революції, Глибочицька Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Набережна, Миру, Ярослава Мудрого, Козацький, Лівобережна, Шевченка, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя Перемоги, Перемоги, Перемоги пров., Житній, Кооперативна, Парковий

Завадівка: Шевченка

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Володарський Володарка: Миру, Ярослава Мудрого, Прибережний, Яблуневий, 30-річчя Перемоги Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Володарський Рубченки: Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Згурівський Войтове: Паркова, Миру, Перемоги, Набережна, Генерала Опанасенка, Космонавтів, Незалежності, Загреблівська, Європейська, Чкалова, Корольова, ПІдгайна, Київська, Молодіжна, Щаснівська, МТФ, Лесі Українки, Шевченка

Крупіль: Щаслива, Мирна, Незалежності, Київський шлях, Комарова, Українська, Набережна, Шевченка, Зоряна, Голубівка, Перемоги, Гагаріна, Жданова, Шкільна, Польова

Вільне: Вільне

Середівка: Г. Кривди

Усівка: Шевченка

Лизогубова Слобода: Дружби

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка, Тетерівська, К.Фещенко, Сосніних, Івана Проскури, Чорнобильська, Комунальна, Миролюбна, Польова, Григоренка, Галіоса, М.Примаченко, Пилипа Приходька, Поліський Шлях, Розважівська

Шпилі: Київський шлях

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Іванківський Іванків: Толочина, Тетерівський узвіз, 1-го Травня, Івана Проскури, Поліська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Розважів: Іванківська, Лісова, Підгірна, Миру Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Свято-Покровська, площа Рекунова, Нова, Вербицького, Сонячний, Сонячна, Леніна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Сонячний, пров. Мальовничий Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Кірова, Богдана Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Незалежності, 2-й провулок, Дачна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Неграші: Петрівського, Ватутіна, Індустріальна, Польова, Активна, Шевченка, Зелена, Будівельна, Затишна, Садова, Шляхова, Межова

Музичі: Ватутіна, Кооперативна, Прорізна, Долиногірська, Зоряна, Зелена, Вишнева, Зоряний, Сонячна, Сонячний, Зарічна, Ентузіастів, Леніна, К.Маркса, Урожайна, Харченка, Шевченка, Гагаріна, Південний, Київська, Лугова, Приозерна, Літня, Першотравнева, Жовтневий, Першотравневий, Дачна, Садова, Грибний, Кар'єрний, Лісний, Дружби, Вільхова, Затишна, Берегова, Підгірна, Підлісна, Ярова, Кар’єрна

Білогородка: 40 років Перемоги, Леніна

Тарасівка: Шевченка

Боярка: І. Мазепи, Дачна

Віта-Поштова: Київська

Дмитрівка: Гагаріна

Мила: Прорізна

Гореничі: Північна

Технічне переоснащення з 10 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Щаслива, Волошкова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Незалежності, Садова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Б.Хмельницького Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Шевченка, Промислова

Святопетрівське: Абрикосова, Виноградна, Бишівська, Озерна, Окружна, Яружна, Зоряна, Господарська, Садова, Незалежності, Приозерна, Молодіжна, Соборний пров, Святомихайлівська, Польова, Приміський, Б.Хмельницького, Петрівського, Лугова, Яблуневий, Амосова, Білгородська, Травневий, Білогородська, Сонячна

Петрушки: Шевченка

Шевченкове: Джерельна

Чайки: Франка

Стоянка: Лісна

Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська

Шпитьки: Центральна

Софіївська Борщагівка: Соборна, Мала Кільцева

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Леніна, Миру, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова

Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8

Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева

Стоянка: Польова, Тичини

Забір'я: Грушевського

Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська

Новосілки: Єрмоленко

Кременище: 50 років Перемоги

Капітанівка: СТ "Берізка-2"

Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська

Петропавлівська Борщагівка: Вишнева

Бобриця: Лісна

Хотів: Енергетиків

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Музичі: Кар'єрний, Дачна, Кар’єрна, Семеренка

Княжичі: Новоселицька, Газопровідна

Лука: Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Теплична, Київська, Жовтнева, Свердлова, Левадна, Слав'янська, Шевченка, Весняна, Чайковського, 40 років Перемоги, Чайки, Нова, Миколаївська, Дзержинського, Ставкова, Князя Володимира, Озерна, Жовтневий, Слов'янська, К.Маркса, Ірпінський Спуск, Шудрівська, Джерельна, Калініна, Поляна, Гагаріна, Комарова, Якіра, Будьоного, Семашка, Хмельницька, Вулиця невизначена, Волошкова, Каштанова, Санаторна, Героя Печеного, Південно Українська, Запорізька, Вишнева, Ковальська, Степова, Рибацька, Михайлівська, Андріївська, Лікарська, Георгіївська, Річна, М.Величка, Виноградна, Круча, Стародубівська

Софіївська Борщагівка: Ярова

Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Київська

Хотів: Богомольця, Промислова

Шевченкове: Андріївська, Ковальська, Мисливська, Святославська, Березова, Княгині Ольги, Шудрівська, Санаторна, Прорізна, Лікарська, Чайка, Джерельна, Миколаївська, Освітянська, Липнева, Степова, Героя Печеного, Амосова, Малиновського, Церковна, Шевченка, Волошкова, Малинова, Ранкова, Виноградна, Сонячна

Жорнівка: Першотравнева

Чайки: Панаса Мирного

Крюківщина: Боярська

Петропавлівська Борщагівка: Островського

Нове: Дружби Народів

Київ: 15+900 км автошляху Київ-Чоп, 14+900 км автошляху Київ-Чоп, 20+950 км автошляху Київ-Чоп, 18 км автошляху Київ-Чоп

Чабани: Квіткова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Красний Пахар, Промислова, Я.Мудрого, Янтарна, Вишнева, Індустріальна, Лесі Українки, Героїв Дніпра, Польова, Володимирська, Шевченка, Шкільна, Петрівського, Теплична, 40 років Перемоги, Молодіжна, Шкільний Масив, Космонавтів, Амосова, Ф.Г. Світанок ІІІ, Святомихайлівська, Північна, Зоряна, Б.Хмельницького, Райдужний, Окружна, Грушевського, Незалежності, Господарська, Назарія Яремчука, Боярська, Енергетиків, Соборний пров, Прорізна, Приміський, Козацький, Одеська, Приміська, Святоюріївська, Лісний пров., Київська, Об'їзна, В.Чорновола, пров. Затишний

Дмитрівка: Травнева

Юрівка: Горохівська

Вишневе: Київська, Промислова, Ломоносова, Залізнична, Вітянська

Білогородка: Леніна

Шпитьки: Гагаріна

Петропавлівське: Молодіжна, Польова

Крюківщина: Лісна

Боярка: Магістральна

Личанка: Польова

Музичі: Ватутіна

Тарасівка: Зелена, С. Лов'ягіна, Вітянська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Сонячна, Вишнева, Ягідна, Будаївського, Нова, Кібенка, Лисенка, Деснянська, Зоряна, Ясна

Софіївська Борщагівка: Пушкіна

Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Боярська, Одеська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Кагарлицький Панікарча: Польова, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Калинівка: Київська, Калинівська, Макарівська, Лісова, Благодатна, КТП в полі

Макарів: Першотравнева

Копилів: Макарівська, Лісова, Зелена, Сонячна

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Заводська, Абрикосова, Шкільний, Заводський, Ярослава Мудрого Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Соснівка: Мічуріна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Конопельки: Польова

Козичанка: Конопельки

Соснівка: Конопельки, Набережна

Маковище: Польова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Миронівка, Красилівська, Заслонова, Аверіна, Залізнична, Набережна, Толстого, Франка, Корсунська, Будівельників, Захарченка, Стрілецька, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна, Корсунський, Полуботка, Берегова, Соборності

Владиславка: Центральна, Корсунська, Берегова, Павла Полуботка, Набережна, Будівельників, Заводська, Академіка Кириченко

Юхни: Хутірна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Обухівський Копачів: Гагаріна, Горького, СТ "Либідь", Південна, Хуторянська

Обухів: Трипільська

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Мала Вільшанка: Джерельна, Шевченка, Миру, Молодіжна, Горького Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Перше Травня: СТ “Лісник”, М.Рильського, Лісова, СТ “Зв’язківець”, Зелений, Зв'язку, П. Гудима Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Мала Вільшанка: Шевченка, Васильківська, Горького Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Копачів: СТ "Зарічне", Шевченка, Гагаріна, Центральна, Парковий, Південна Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Красна Слобідка: Чубаріна, Першотравнева, Гагаріна, Садова, Якуніна, Шевченка, Кабанця, Незалежності, Пушкіна, Польова, Леніна

Козин: Старокиївська, Іржавська

Мала Вільшанка: Садова

Григорівка: Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Світанок: Польова, Ботанічна, Ювілейна, Свято-Миколаївська, Лесі Українки, Садова, Київська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Світанок: Київська, Свято-Миколаївська, Садова, Польова, Ювілейна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ковалин: Хвойова, Дригуча Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Острів: Я. Мудрого, Білоцерківська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Шевченка, Слобідська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Пустоварівська, Володимирівська, Кобилянської Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Сквирський Оріховець: Зарічна, 8 Березня Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Шамраївка: Волоти Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Сніжки: Цимбала, Лисогірська, 40 років Перемоги, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Торчиця: Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Торчиця: Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Бовкун: Січнева, Кобзаря, Шевченка Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Таращанський Бовкун: Шевченка, Гайова, Січнева, Лісова

Станишівка: Калиновий пров.

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Таращанський Мала Березянка: Колгоспна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Загребельна, Ярова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Липнева, Білоцерківська, Сагайдачного Петра, Набережна, Гаражний, Глибічок Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Лука: Дружби, Київська, Стадіонна, Козацька, Заводська Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 19 год
Тетіївський Черепинка: Лісова, Радянська, Комсомольська, Мічуріна, Кузнецова

Черепин: Радянська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Фастівський Фастів: Житомирська, Генерала Пількевича, Генерала Пількевича пров., Савченка, пров. Савченка Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Фастівський Фастів: Дачний Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Фастівський Фастів: Бенардоса, Будівельна, Будівельний, Героїв України, Мічуріна, Лісна, Будівельник Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Фастівський Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева, Комсомольська, Стеценка

Велика Офірна: Дачний масив "Унава", Дачний, Без назви, 8 Березня, Кірова, Дачна, Озерна, Дачний масив "Світанок", Вишнева, Річна, Леніна, СТ "Іскра", вул. Вишнева, СТ "Іскра", вул. Садова, Тихий пров., Чумацький Шлях

Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова, Руденка, Хутір Тюри, Хутір Страшуки, Хутір Руденки, Садова, Ковальського, Шкільний, Шкільна

Дорогинка: Фастівська, Офірянська, Офірянський, Без назви, Садова, Польова, Вінницький, Вінницька, Нечипоренка, Тереховська, Набережна, Лісна

Мала Снітинка: Гагаріна

Тарасенки: Лісова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Дмитрівка: Шевченка, Пушкіна, Садова, Лісова, Пушкіна пров. Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Ставки: Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви

Вильча: Невизначена

Вільча: Лісна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 8 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, путін, Київобленерго, дтек

вівторок, 28 червня 2022 г.
09:28
На пошті у Гостомелі близько півсотні людей чекають старту продажу марки з “Мрією”
08:59
Зросла кількість загиблих від російських обстрілів у Лисичанську, - Гайдай
08:10
Наразі знайдено вже 18 загиблих від ракетного удару РФ по ТЦ у Кременчуці, 25 госпіталізовано, - ДСНС
07:40
ЗСУ відбили наступ на Довгалівку, тривають бої біля Лисичанського НПЗ, – Генштаб
понеділок, 27 червня 2022 г.
22:38
Російська держава стала найбільшою терористичною організацією світу, - Зеленський
22:23
У Лисичанську рашисти обстріляли з “Ураганів” чергу за водою: 8 людей загинуло, 21- госпіталізовано
22:07
Турецька Baykar передасть Україні три байкатара, на які волонтери збирали гроші, безкоштовно
21:41
США запровадило 35% митні тарифи на дозволену російську продукцію, - ОП
21:27
Через міжнародний пункт пропуску “Ягодин” вирішили пропускати лише вантажівки та автобуси, - Держприкордонслужба
21:06
В Україні арештували майно російських холдингових компаній на 4,5 млрд гривень
20:43
Внаслідок обстрілу рашистами Харкова загинуло щонайменше 4 людей, постраждали 19, - Синєгубов
20:20
10 людей загинуло та більше 40 поранено внаслідок ракетного удару по ТРЦ у Кременчуці, - голова Полтавської ОВА
20:05
Великобританія допоможе перешкодити надходженню вкраденого росією українського зерна на світовий ринок
19:46
Невдовзі очікується продовження авіаційних та ракетних ударів з території білорусі, - Генштаб ЗСУ
19:22
У річці Тетерів на Київщині знайшли тіла двох потонулих рибалок
19:05
Реформувати систему оплати праці державних службовців буде гривневий мільйонер-міністр
Календар подій