понедельник, 17 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 9 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 9 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому та Сквирському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Бориспільський Гора: Інститутська, Шевченка, Жовтнева, Мічуріна, Центральна, Шкільна, Калинова, Покровська, Західна, Бориспільська, Пушкіна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Переяслівський, Польова, Свободи, Переяславська, Сергія Оврашка, Короленка, Нижній Вал, Володимирський, Кравченка, Симона Петлюри, Кутузова, Ясна, Київський Шлях, Теплична, Кравченка пров., Левадний, Свободи пров., Короленка пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Бориса Дробинського, Київський Шлях, Шевченка, Лютнева, Головатого, Толстого, Коцюбинського, Ганни Берло, Шкільний, Лобановського Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Блізниченка

Гора: Київська, Горіхова, Шевченка, Пушкіна, Мостова, Калинова

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Першотравнева, Польовий, Польова, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Степова, Коцюбинського, Київська, Парникова, Покровська Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Погреби: Теплична, Гончара, Майданівська, Гайова, Єдності, Тепличний пров., Горького, Лугова, Нова, Райдужна, Озерна, Гайдара Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Воїнів-афганців, Бандери Степана, Чайковського, Старченка, Механізаторів, Тракторний

Рожівка: Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Квітневе: Квітнева Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Залісся:

Богданівка: Горького, Горького пров., Богдана Хмельницького, Молодіжна, Юнацька, Висока, Лісова

Княжичі: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Гоголів: Європейська, Винарського, Тургенєва, Фрунзе, Володимирська, Леніна пров., Топіхи, Винарського пров., Чубинського, Кошового, Богуна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Мар'янівка: Комсомольська, Зарічна, Фастівський, Красікова, Лугова, Чапаєва Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Вишгородський Новосілки: Деснянська, Енергетиків, Шевченка, Придеснянська, Ореханова, Урожайна, Польова, Яблунева, Кар'єрна, Буртова, Соснова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Новосілки: Леніна, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Новосілки: СТ "Наука" Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Революції, Соборна, База стільникового зв'язку, Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Глибочицька, Толстого, Набережна, Яблунева, Шевченка, Пугачова, Злагоди, ВАТ "Укртелеком", Пушкіна, Миру, Чорновола Вячеслава, Бударіна, Вулиця невизначена, Дніпровська, Польова, Спортивна, Молодіжна, Ентузіастів, Хутірська, Ватутіна, Олександра Довженка Реконструкція з 9 по 18 год
Згурівський Крупіль: Комарова, Щаслива, Мирна, Незалежності, Перемоги, Зоряна, Гагаріна, Голубівка, Жданова, Шкільна

Войтове: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Горностайпіль: Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Горностайпіль: Шевченка, Чорнобильська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Горностайпіль: В.Правика, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Ворзель: Затишна, Стражеска Реконструкція з 8 по 19 год
Ірпінський Горенка: Лісова

Мощун: Кірова, Шевченка, Лісова, Франка, Лісництво, Б.Хмельницького

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Мощун: Лісова, Грушевського Реконструкція з 8 по 1
Кагарлицький Стайки: Заводська, Дніпровський, Польова, Берегова, Озерна, Ставкова, Шестопала

Ржищів: Радіаторна

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Стайки: Польова, Озерна, Ставкова

Ржищів: Радіаторна

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Ярослава Мудрого, Княгині Ольги, Князя Володимира, Винниченка, Незалежності, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Польова, Лісна, Кошового

Софіївська Борщагівка: Польова

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Коротченко, Леніна, Мельниченко Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гореничі: Польова, Леніна, Щорса, Соборна, Космонавтів, Нова, Молодіжна Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Бузова: Садова, Інститут Газу, Леніна, Садовського, Центральна, Шевченка, Зоряна, Бенчука, 36 км Житомирського шоссе, Григорія Бенчука, СТ "Бузок-2", СТ "Мрія", 35+200 км автошляху Київ-Чоп, СТ “Надія”

Гурівщина: Київська, Польова, Липова, Садова

Любимівка: Київська, Польова, Садова

Забір'я: Вітянська

Гореничі: Петрівського

Шпитьки: Гагаріна

Софіївська Борщагівка: Соборна, Дачна

Гатне: Інститутська, Валовня, Лісова, Підлісна

Чабани: автомобільна дорога М-05 Київ – Одеса км 14+300

Реконструкція з 10 по 17 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Польова, Крайова, Дачна, Заводська

Рожів: Червона Площа, Котовського, Здвижка, Комсомольська, Польова, Бондарівка, Шевченка, Висажна, Молодіжна, Миру, Леніна, Щорса

Великий Карашин: Радянська, Леніна, Перемоги, Ровенська, Дубнівська, Брусилівська, Набережна, Польова, Шевченка, Нова, Ланова, Островського, Коломійська, Будівельна, Франка, Косівська, Галицька, Дружби, Київська, Костопільська, Кузнецова, Жовтнева

Карашин: Окружна

Реконструкція з 9 по 17 год
Обухівський Обухів: міський пляж (р.Стугна), Київська Реконструкція з 9 по 16 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова Реконструкція з 10 по 16 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Кучеренка, Центральна, Слави, Шкільна, Молодіжна, Кучеренка пров., Партизанська, Механізаторів, Лугова, Механізаторів пров., Широка, Губаря пров., Губаря, Озерна, Леніна пров., Шевченка

Мазінки: Пушкіна, Шевченка

Стовп'яги: Шкільна

Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна, Сонячна, Слави

Гланишів: Старо-Рудня

Гребля: Польова, Нова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Барвінкова, Успенська, Гончарна, Архітектурна, Зарічна, Кривоноса Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Капітальний ремонт з 9 по 20 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 8 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, отключения электроэнергии, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін

воскресенье, 16 мая 2021 г.
14:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:01
В центре Ирпеня автомобиль сбил девушку на пешеходном переходе (видео)
17:03
В Киеве открыли световой фонтан у памятника основателям Киева (фото)
16:05
Полиция Киевщины задержала двух мужчин, воровавших топливо из грузовиков (видео)
15:01
В продажу поступили билеты на железнодорожный маршрут Киев - Вена
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умер 21 человек
13:03
Столичную власть просят возместить убытки от падения дерева жителю дома № 8 по ул. Парково-Сырецкой
12:01
За добу на Київщині виявили 277 носіїв коронавірусу
11:05
В Фастовском районе подросток зарезал отчима
10:06
За сутки в Украине выявили 3 620 новых носителей коронавируса
09:04
Сегодня, 16 мая, на улице Льва Толстого на полтора месяца ограничили движение (схема)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 мая 2021 года
суббота, 15 мая 2021 г.
18:03
Сегодня в Киеве заработали фонтаны
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
Календарь событий