среда, 26 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 7 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 7 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 7 грудня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Семенівка: Аршавська, Піщана, Будівельників, Коротченко, Братів Греськів, Шевченка, Гайова, Шевченка пров., Маяковського, Молодіжна, Вишнева, Мисливська, Червоноармійський, Корольова, Центральна, Зарічна, Семенівська, Дніпропетрівська, Народна, Лісна

Леляки: Вигонська, Квітнева, Мирна, Горького, Калинова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Узин: Коханка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Кобзаря, Гетьмана Пилипа Орлика, Травнева, Новосельський, 2 Піщана, Лісова, Новосільський, 1 Піщана, Радонова, Абрикосовий, Кагарлицька Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Терезине: Гагаріна, Першотравнева, Польова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Томилівська, Раскової, Роз'їздна, Гризодубової Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Богуславський Біївці: Стеблівська, Глибока, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Сосюра, Герцена, Покровська, Франка, Ціолковського пров., Академіка Шульги пров., Чернишевського, Василя Лукашевича, Каховська, Герцена пров., Академіка Шульги, Князя Бориса Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бориспільський Глибоке: Садова, Окружна, Ватутіна, Суворова, Вишнева, Фестивальна, Гайова, Перемоги, Вишневий пров. Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бориспільський Бориспіль: Головатого Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бориспільський Затишне: Г. Бідненко, Садова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бориспільський Мартусівка: Бориспільська, Молодіжна, Вишнева, Шевченка, Радгоспна, Шкільний, Калинова, Мойсеєва, Поле, Виноградна, Козацька, Шкільна, Котляревського пров., Дружби пров., Радгоспний, Дружби, Київський, Кооперативний, Чубинського, Широка, Перемоги, Гагаріна, Заводська, Лесі Українки, Польова, Травнева, Каштанова

Щасливе: Фестивальний

Гнідин: Нова, Польова, автодорога Київ-Ревне-Рогозів 9 км, Зелена, Дачна

Петропавлівське: Сливова, Садова, Абрикосова, Харківська, Полтавська, Будівельна, Вчительська, Тополина, Бориспільська, Травнева, Вишнева, Дружби, Молодіжна, Київська, Зелена, Центральна, Польова, Бузкова, Переяславська, Григорія Берегового, Григоренка, Берегового, Горіхова, СТ "Форвард+", вул. Каштанова, Лустівська

Проліски: Промислова

Воронькiв: Паркова

Київ: Лютеранська

Затишне: Центральна, Польова, Молодіжна, Шевченка, Травнева, Н.Тютюна, О.Бердник, Садова, Г. Бідненко

Святопетрівське: Вишнева, Лугова

Петрівське:

Вишеньки: Каштанова, Юності, Набережна, 4005

Бориспіль: Київський Шлях

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Процiв: Дружби, СТ “Симфонія”, Веселкова, Берегова, Пролісок, Висока дамба, Вишнева, Урочище Млиново

Бориспіль: Шевченка, Нова ІІ, Київський Шлях, Броварська, Спортивна

Гнідин: Урочище Млиново, Урочище Гатне, Салютна, Лугова, Дачна, Млиново, СТ “Княжий затон”, Виноградна, Л-123 “Лютіж”, Польова, Зелена

Вишеньки: Приозерна, Садова, Б.Хмельницького, Набережна, Млиново, Зелена, Нова, Берегова, Лугова, Леніна, Шлюз, Придніпровська, Дамба-3, Вербова, Ялтинська, Роздільна, Центральна

Дударкiв: Лесі Українки

Кийлiв: Рудяківська

Петропавлівське: Тополина

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Блиставиця: Соборна, Польова, Молодіжна, Ярослава Мудрого, Полянського, Єдності, Поліська, Нова, Лісова, Грушевського, Садова, Центральна, Незалежності, пров. Петровського, Шевченка, Приозерна, Вишнева, Узвізна

Немішаєве: Біохімічна, Паркова, Чкалова

Луб'янка: Шевченка, Чкалова, Квіткова

Бородянка: Жовтневий, Велика

Здвижівка: Шевченка

Бабинці: Травнева

Галинка: Центральна

Микуличі: Центральна

Мироцьке: Політехнічна, Леніна

Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Балабуєва, Південний пров.

Чабани: Польова

Ремонтні роботи з 9 по 15 год
Бородянський Пилиповичі: Незалежності, Шевченка, Гагаріна, Воровського, Петровського, Дружби, Вишнева, Молодіжна, Макійчукова, Привокзальна, Сонячна, Дачна, Миру, Польова, Світанкова, Лісова, Весела, пров. Сонячний-1, пров. Сонячний-2

Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна, СТ “Дружба-2” вул. Центральна

Шибене: Кооперативна

Бородянка: Київська

Галинка: Центральна

Клавдiєво-Тарасове: Вулиця невизначена

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Бородянський Блиставиця: Соборна, Польова, Молодіжна, Ярослава Мудрого, Полянського, Єдності, Поліська, Нова, Лісова, Грушевського, Садова, Центральна, Незалежності, пров. Петровського, Шевченка, Приозерна, Вишнева, Узвізна

Немішаєве: Біохімічна, Паркова, Чкалова

Луб'янка: Шевченка, Чкалова, Квіткова

Бородянка: Жовтневий, Велика

Здвижівка: Шевченка

Бабинці: Травнева

Галинка: Центральна

Микуличі: Центральна

Мироцьке: Політехнічна, Леніна

Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Балабуєва, Південний пров.

Чабани: Польова

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Бородянський Шибене: Петровського, Лісова, Сонячна, Перша Зарічна

Михайленків: Хутір Михайленка

Великий Ліс: Великий Ліс, Лісова

Мирча: Шевченка, Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Бородянський Немішаєве: Чкалова, Біохімічна, Різдвяна, Мічуріна, Ювілейна, Заводська, Вулиця невизначена

Бородянка: Будівельників

Оперативні перемикання з 8 по 18 год
Бородянський Микуличі: Залізнична, Яковенка, Старосільська, Ясенева, Яблунева, Паркова, Гулака – Артемовського, Зелена, Будівельна, Шляховий, Шляхова, Ніни Сосніної, Щастя, Польова, Варшавська, Садова, Центральний

Немішаєве: Залізнична, Шевченка, Шкільна, Заводська, Лесі Українки, Богдана Хмельницького, Молодіжна, Садова, Технікумівська, Гулака-Артемовського

Оперативні перемикання з 8 по 18 год
Бородянський Немішаєве: Шкільна, Інститутська, Пушкіна Оперативні перемикання з 8 по 18 год
Бородянський Пилиповичі: Вишнева, Шевченка, Привокзальна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Мирна, Максименка, Зелена, Слави, Лисенка, Майська, Травнева, Гороб'я, Стогнія, Польова, Соборності, Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Будівельників, Княжий пров., Садова, Київська, Дачна, Озерна, Стогнія пров., 5 Лінія, Київський, 3 Лінія, Ялинкова, Вільхова, Лісна, 9 Лінія, Ювілейна, Кутузова, Абрикосова, Марії Лагунової, Кутузова пров., Щаслива, Патріотична, Шкільна, Глибока, Свободи, М.Логунова, Нова, Осинкова, Лесі Українки, Гагаріна, Ясна, Поповича, Ясний, Райдужна, Корольова, СТ "Ялинка", "СТ ""Ялинка""", -, Кільцева, Любомира Гузара, Гузара, Затишна, Кагатна

Требухів: Щаслива

Зазим'є: Мельника

Бровари: Гордієнка Костя, М.Лагунової, Короленка, Металургів, Окружна

Шевченкове: Теплична, Космонавтів, Київська

Соболівка: Воїнів Інтернаціоналістів

Технічне переоснащення з 10 по 12 год
Броварський Бровари: Грушевського, Ярослава Мудрого, Возз'єднання Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Гоголів: Київська Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Бровари: Шевченка, Злагоди, Драгоманова, Кобилянської, Абрикосова, Сковороди, Фельдмана, Мазепи, Стефаника, Майбороди, О.Вишні, Чубинського, пров. О.Вишні, Виноградна, Зіркова, Спортивна, Нечуй-Левицького, Винниченка, Соборний Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Требухів: Садова, Шевченка, Першотравнева, Садовий, Ковпака, Ватутіна, Крайова, Постишева Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Броварський Жердова: М.Онопрієнка, Озерна, Лугова, Лисенка, М. Заньковецької, Леніна, Лісова, Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Требухів: Вокзальний, Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова

Красилівка: Гагаріна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Соборна, Бобрицька, Ситюкова, Щорса пров., Щорса, Шевченка, Леніна пров., Пархоменка, Різдвяна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Зоря Войково: Гагаріна, Гагаріна пров., Леніна, пров. Перемоги, Перемоги, Щорса, Миру

Зоря: Сонячна, Димерська, Каштанова, Смерекова, Затишна, Перемоги

Гоголів: Каштанова, Жовтнева, Миру

Велика Димерка: Вокзальна, Садова, Бобрицька, Вереснева, М.Миронець, Тарасівська, Степана Разіна, Квітнева, Пушкіна, Богданівський, Заліська, Лісова, Квітневий, Богданівська, Відродження, Січнева, Пушкіна пров., Городня, Північна, Комунальна, Вишнева, Докучаєва, Покровська, Чернігівська, Сковороди, Окружна, Молодіжна, Котовського, Бобрицький, Волошкова, Гайова, Тополина, Грушевського

Семиполки: Миру

Богданівка:

Рожни: Старе село

Русанів: Пролетарська

Требухів: Парникова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна

Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"

Васильків: Донбасівський

Барахти: СТ "Прип'ять"

Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська

Глеваха: траса Київ-Одеса

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Глеваха: Хвої, Боярська, Карпенків, Яблунева, Київська, Кирпоноса, Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Учительська, Морозова, Морозова пров., Шевченка, Шевченка пров., Васильківська, 1 Травня, Шкільний, Кошового, Додохова, Кооперативна, Антонова, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Окружна, Садова, Річна, Річний, Жовтневої Революції, Маяковського, Кожарова, Михайлівський, Нова, Синельників, Учительський, Незалежності, Лермонтова, Зелена, Зелений, Авіаційна, Польова, Матросова, Піщана, Піщаний, Франка, Пушкіна, Механізаторів, Ковальова, Лісна, Лісний, Набережна, Молодіжна, Ватутіна, Освіти, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Васильківський, Володимирська, Грушевського, Герца, Київський, Дорожна, Вишневий, Фастівська, Лермонтова пров., траса Київ-Одеса, Чернишевського, Вокзальна, Вулиця невизначена, Марка Шляхового, Спортивна, Залізнична, Фастівський, Перемоги, Уманська, Лугова, Бориспільська, СТ "Глеваха-4", Космонавтів

Мархалівка: Б.Хмельницького, Лісовий, Квіткова, Западинська, Польова, Сагайдачного, Горького, Шевченка, Лісова, Освіти, Сонячна, 1 Травня, Незалежності, Леніна, Шевченка пров., Польовий, Кооперативний, Братів Удовенків пров., Грушевського пров., Річний, Горького пров., Калініна, Грушевського, Франка пров., Озерна, Приозерна, Першотравневий, 8 Березня, Гагаріна, Сагайдачного пров., Лесі Українки, Комсомольська, Київська, Яровий, Нова, Садова, Молодіжна, Східна, Поле, Шкільна, Блакитна, Траса Київ-Одеса, Мархалівська, Дорошенка, Серпнева, Антонова, Васильківська, Південна

Дзвінкове: Леніна

Васильків: Ватутіна

Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса

Іванковичі: Селянська, Сонячна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Садова, Захисників Вітчизни, Польова, Березова, Вишнева, Підгайна, Лесі Українки, Котовського, Озірна, Д.Бідного пров., Загородній пров., Комсомольська, Нова, Південна, Радянська, Івана Кудрі, Ворошилова, Квіткова, Селянська, Автомобілістів, Окружна, Жовтнева, М.Цвєтаєвої, Козача, Південний, Радянський, Прорізна, Мисливський, СТ "Луч", СТ "Механізатор", СТ "Скіф-1", СТ "Еколог", Круглицька, Колгоспний, Д.Бідного, Сонячна, Травнева, Вербицького, Б.Хмельницького, Ягідна, Осіння, Зоряна, Гоголя, Степова, Грушевського, Місячна, Північна, Зодчих, 1 Травня

Васильків: В/М 11

Велика Бугаївка: Шевченка

Дзвінкове: Південна

Мархалівка: Поле

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Жовтнева Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Васильківський Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Саливонки: Леніна пров., Садова, 1-го Травня, Шевченка, Набережна, Молодіжна, Леніна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Устимівка: Лісова, Комінтерна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Калинівка: Центральна, Васильківська, Лисенка, Ватутіна, Матросова, Садова, Лесі Українки, Вишнева, Гагаріна, Промисловий, Індустріальна, Короленка, Київська, Сонячний, Вишневий, Зоряна, Калинова, Квіткова, Квітковий, Зоряний, Проектна, Вулиця невизначена, Виноградна, Лісова, Сунична, Кленовий, Центральний, Спортивна

Здорівка: Одеський Шлях

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Крячки: Центральна, Енергетиків, Матросова, Авіаторів, Кривова, Сосновий, Народна, Прорізна, Межова, Центральний, Святкова, Кленова, Паркова, Верхня, Березанська

Глеваха: Південна

Васильків: Декабристів, Радянська, Маяковського, Миколи Бурки пров., Космонавтів, Волошковий пров., Волошкова, Польова, Маяковського пров., Пилипа Орлика, Комарова пров., Миколи Бурки, Комарова, В/М 11, Бурки, Тракторна

Березанщина: Народна, Щаслива, Радгоспна, Кривова, Ковшевацького, Лісова, Київська, Сонячна, Бузкова, Миру, Озерний пров., Трипільська, Набережна, Пархоменка, Львівський, Львівська, Весняна, Науки, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров.

Путрівка: Вулиця невизначена, Траса Київ-Одеса, Софіївська, Польова, Ковшевацького, Путрівська, Підлісний, Бульварний

Кобці: Злагоди, Лісова, Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Сонячний

Калинівка: Залізнична

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Здорівка: Ватутіна

Васильків: Чорновола В.

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Глеваха: Поле, Сулими Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Путрівка: Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса

Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова

Глеваха: Комсомольська

Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений

Березанщина: Київська, Яблунева

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Крячки: Прорізна, Народна, Матросова, Симиренка, Добра, Вишнева, Весела, Абрикосова, Садове Кільце, Центральний, Травнева, Центральна, Святкова

Березанщина: Весняна, Науки, Васильківська

Путрівка: Підлісний, З’єднання, Підлісна

Крушинка: Щаслива

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Васильківський Крячки: Прорізна, Народна, Матросова, Симиренка, Добра, Вишнева, Весела, Абрикосова, Садове Кільце, Центральний, Травнева, Центральна, Святкова

Березанщина: Весняна, Науки, Васильківська

Путрівка: Підлісний, З’єднання, Підлісна

Крушинка: Щаслива

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Лебедівка: Сваромська, Соборна, Кургузова, Лебедина, Шолуденка, Шевченка, Затишна, Чкалова, Ватутіна, Калинова

Вища Дубечня: СТ "Автоматика", Леніна, Соборна, Визволителів

Осещина: Київська

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Вишгородський Богдани: Підгірна, Київська, Богдани, Набережна

Пилява: Лісова

Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Ново – Київська, Свято-Покровська, Польова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Вишгородський Петрівське: Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Володарський Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна

Рачки: Леніна

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Володарський Березна: Гагаріна, Дачна, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Володимирівка: Миру, Володимирівка, Перемоги, Польова, Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Згурівський Красне: Семенова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Згурівський Згурівка: СТФ, Переяславська, Франка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Тургенєва Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Радгоспна, Леніна, Радянська, Червоноармійська Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Садова, Садовий, Університетська, Українська, Павленка, Лесі Українки, Карла Маркса Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Лугова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Мечнікова, Соборна, Чехова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Квіткова, Ватутіна, Петропавлівська, Молодіжна, Будівельна, Лесі Українки, Бучанська, Софіївська, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Підприємців, Лісовий, Хутірська, Сонячний, Жуків Хутір, Зелена, Тиха, Шкільна, Польова, Садова, Квартал Онтаріо, Квіткова, Лісова

Забуччя:

Гурівщина: Благовісна

Козинці: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Героїв, 6 Лінія, Ломоносова, Ломоносова пров., Польовий, Польова, Львівська, Натана Рибака, Героїв пров., Полтавська Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 19 год
Ірпінський Горенка: Лісова

Мощун: Кірова, Шевченка, Лісова, Франка, Лісництво, Б.Хмельницького

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Ходосівка: Степова Ремонтні роботи з 10 по 18 год
К.-Святошинський Круглик: Лісна, Вітянська, Кардон, Квітнева, Лугова, Квіткова, Вітянський пров., Озерна, 7 років Жовтня, Максимова, СТ "Антей"

Хотів: Молодіжна, Соборності, Садова, Паширова, Яблунева, Невського, Козацька, Миру, О.Невського, Калинова, Дружби, Ветеринарна, Жидкова, Чирки, Шевченка, Шевченка пров., Комсомольський, Центральний, Гагаріна, Круглицька, Партизанська, Травнева, Перемоги, Молодіжний, Мальовнича, Коцюбинського, Ветеринарний пров., Мальовничий, Вітянська, Липовий Яр, Затишна, Богомольця, Б.Хмельницького

Нове: Тарасівська

Лісники: Свердлова

Тарасівка: Островського

Гореничі: Леніна, Спортивна

Забір'я: Васильківська

Гатне: Одеський, Південна, Лугова, Ботанічна, Андріївська

Кременище: Максимова, Якуніна

Мрія: Нова

Вишневе: Ломоносова, В.Чорновола

Ходосівка: Соборна, Набережна

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
К.-Святошинський Круглик: Лісна, Вітянська, Кардон, Квітнева, Лугова, Квіткова, Вітянський пров., Озерна, 7 років Жовтня, Максимова, СТ "Антей"

Хотів: Молодіжна, Соборності, Садова, Паширова, Яблунева, Невського, Козацька, Миру, О.Невського, Калинова, Дружби, Ветеринарна, Жидкова, Чирки, Шевченка, Шевченка пров., Комсомольський, Центральний, Гагаріна, Круглицька, Партизанська, Травнева, Перемоги, Молодіжний, Мальовнича, Коцюбинського, Ветеринарний пров., Мальовничий, Вітянська, Липовий Яр, Затишна, Богомольця, Б.Хмельницького

Нове: Тарасівська

Лісники: Свердлова

Тарасівка: Островського

Гореничі: Леніна, Спортивна

Забір'я: Васильківська

Гатне: Одеський, Південна, Лугова, Ботанічна, Андріївська

Кременище: Максимова, Якуніна

Мрія: Нова

Вишневе: Ломоносова, В.Чорновола

Ходосівка: Соборна, Набережна

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Леніна, Миру, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Хотів: Паширова, Лікарняний

Вишневе: Європейська

Нове: Тарасівська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
К.-Святошинський Тарасівка: Радянська, Космонавтів, Калініна, Боженка, Вишневий, Коцюбинського, Маяковського, Пушкіна, Леніна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
К.-Святошинський Музичі: Підлісна, Прорізна, Зоряний, Долиногірська, Вишнева Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Центральна, Шевченка, Підлісна, Зарічна, Дружби, Садова, Солов'їна, Леніна, Польова, Гагаріна, Булиги, Виселка, З-к Торговий, Жовтнева, Радянська, Освіти, Молодіжна, Калинова, Харківська

Зікрачі: Б. Хмельницького пров.

Демівщина: Леніна, Комсомольська, Гагаріна, Космонавтів, Молодіжна, Горького, Шевченка, Воровського

Кузьминці: Василя Путаненка, Гагаріна, Свободи, Садова, Нагірна, Кузьминці, Нова, Кірова, Придорожня, Кооперативна

Ржищів: Соборна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Панікарча: Польова, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Расавка Ліщинська: Степова

Ліщинка: Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Садова, Мічуріна, Циганкова, Київська Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Макарівський Андріївка: Набережна, О.Меля, 1 Травня Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Макарів: Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Макарів: Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Макарів: Шевченка, Б.Хмельницького, Героїв Крут, Героїв Чорнобиля, А/С Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Макарівський Небелиця: Молодіжна, Шевченка, 1 Травня, Старий Шлях, Миру Усунення дефекту з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Соборності, Захарченка пров., Стрілецька, Аверіна, Трансформаторна, Старченка, Енергетиків, Миронівка, Стрільця

Росава: Шкільний, Центральна, Київська, Шевченка, Нова, Острівний, Шкільна, Тракторна, Новосілка, Юрія Яценка, Травневий, Молодіжний, Польова, Підгірний, Берегова, Набережна

Владиславка: Набережна

Пустовіти: Пустовіти

Ремонтні роботи з 12 по 16 год
Миронівський Зеленьки: Садова, Центральна, Коцюбинського Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Македони: Авраменка, Центральна, Лісова, Садова, Джерельна, Македони, Донецька, Шахтобудівників, Копилова, Лугова, Горловська, Торезька, Шахтарів

Пії: Південна, Франка

Малі Прицьки: Яблунева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Тулинці: Перемоги, 12 Липня, Зелена, Барвіночна, Польова, Чкалова, Садова, Канівська

Миронівка: Бузницького, Миронівка

Грушів: Грушів

Ходорів: Героїв Дніпра

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Маслівка: Захарченка

Шандра: Дачна, Гагаріна, Чкалова, Фермерська, Вишнева, Садова, Михайлівська, Шандра, Т.Шевченка, Лугова, Трохименка, Євпаторійська, Сімферопольська, Севастопольська, Перекопський

Салів: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Миронівський Маслівка: Захарченка

Шандра: Дачна, Гагаріна, Чкалова, Фермерська, Вишнева, Садова, Михайлівська, Шандра, Т.Шевченка, Лугова, Трохименка, Євпаторійська, Сімферопольська, Севастопольська, Перекопський

Салів: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Дерев'яна: Хуторна Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Трипілля: Берегова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Степок: Корольова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Григорівка: Віті Коробка, Гагаріна Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Кулі: Дорошенка

Нові Безрадичі: Підгірна

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Дерев'яна: Ярова, СТ "Овражек", Сонячна, Польова, Гончарна Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Трипілля: Зелений Гай, Незалежності Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Жуківці: Київська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Халеп'я: Садова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Витачів: Городищенська, Старовитичська, Молодіжна, Воздвиженська Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Верем'я: Дубового Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Трипілля: Лермонтова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Германівка: Коваленка Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Красне Перше: Садова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Обухівський Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ "Берізка", Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська

Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена

Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська

Українка: Приозерна, Промислова, Зв'язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”

Семенівка: Грушевського

Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська

Малі Дмитровичі: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”

Матяшівка: Польова

Перше Травня: М.Рильського

Верем'я: Дубового

Великі Дмитровичі: Польова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Київ: Старообухівська

Григорівка: Героїв Майдану

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ "Берізка", Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська

Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена

Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська

Українка: Приозерна, Промислова, Зв'язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”

Семенівка: Грушевського

Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська

Малі Дмитровичі: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”

Матяшівка: Польова

Перше Травня: М.Рильського

Верем'я: Дубового

Великі Дмитровичі: Польова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Київ: Старообухівська

Григорівка: Героїв Майдану

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Новохатька Григорія пров., Шевченка, Велика Підвальна, Макаренка, Мазепи Івана, Музейний, Гімназійна, Хмельницького Богдана, Сковороди

Переяславське: Польова

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Хмельницького Богдана пров., Магдебурзького права, Покровська, Червоноармійців

Переяславське: Горького

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Семінарський пров., Рози Люксембург пров., Мала Підвальна, Малопідвальний, Фабрична, Велика Підвальна, Києвобрамський, Києвобрамська, Ломана, Ломаний, Анучина Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Запруддя: І. Франка, Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне-2: Заводська, Хоменка, Боженка

Синява: Першотравнева, Білоцерківська, Заводська, Заводський

Рокитне: Гната Хоменка, Козацька

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Маслова, Сонячна, Плугатаря, Чкалова, Першотравнева, Папаніна, Леваневського, Громова, Медовий

Антонів: Слобода

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Сквирський Рогізна: Центральна, Гагаріна, Горького, Жовтнева, Ворошилова, Чапаєва, Косіора, Шкільний, Котовського, Радянська, Щорса, Кірова, Франка, Шевченка

Сквира: Незалежності

Краснянка: Жовтнева

Дунайка: Першотравнева, Космонавтів, Червоноармійська, Ковпака, Мічуріна

Усунення дефекту з 8 по 17 год
Сквирський Горобіївка: Колгоспна, Травневий, Шевченка, Сквирська, Сквирський бульвар, Жовтнева, Жовтневий, Зв'язку, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Ставищанський Ставище: Польова, Нагірна, Зарічний пров., Ладика Олександра Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Таращанський Плоске: Садова Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Таращанський Ківшовата: Садова, Свободи, Шевченка, Шкільна, Польова, Івана Франка, Шолохова Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Таращанський Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров. Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Таращанський Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Чернин: Участки, Ювілейна, Ковалівка, Попівка, Лобківка, Перенька, Канівщина, Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка

Северинівка: Шкільна, Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка

Красюки: Лісова

Тараща: Видна

Лісовичі: Перемоги

Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, Пушкіна Усунення дефекту з 8 по 17 год
Тетіївський П'ятигори: Сікорського, Київська, Польова, Горького Ремонтні роботи з 8 по 16 год
Фастівський Томашівка: Рибинка, Вулиця невизначена, Лесі Українки

Дорогинка: Гагаріна, Гаєва, Шевченка, Комарова, Молодіжна, Колгоспна, Грисюка, Центральна, Грисюка пров., Дачна, Вулиця невизначена, Колгоспний пров., Шкільна, Польова, Польовий, Морозова

Пришивальня: Набережна, Набережний, Буйка, Буйка пров., Щорса, Щорса пров., Леніна

Ярошівка: Садова, Вінницька, Василенка, Буйка, Войтенка, Кооператив "Веселка", Польова

Велика Мотовилівка: Васильківська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Триліси: Степова, Садова, Степовий, Заводська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева, Комсомольська, Стеценка

Велика Офірна: Дачний масив "Унава", Дачний, Без назви, 8 Березня, Кірова, Дачна, Озерна, Дачний масив "Світанок", Вишнева, Річна, Леніна, СТ "Іскра", вул. Вишнева, СТ "Іскра", вул. Садова, Тихий пров., Чумацький Шлях

Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова, Руденка, Хутір Тюри, Хутір Страшуки, Хутір Руденки, Садова, Ковальського, Шкільний, Шкільна

Дорогинка: Фастівська, Офірянська, Офірянський, Без назви, Садова, Польова, Вінницький, Вінницька, Нечипоренка, Тереховська, Набережна, Лісна

Мала Снітинка: Гагаріна

Тарасенки: Лісова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Дорогинка: Лісна, Садова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: Соборна, Родини Онищенків, Героїв Танкістів пров., пров. Соборний, Родини Онищенків пров., Ярослава Мудрого, Миру Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Яготинський Панфили: Українка, Франка, Аптечний, Центральна, Набережна, Гагаріна, Сомковська, Молодіжна, Сосновська, Шевченка, Корольова, Дослідне, Урожайний, П. Мирного, Ворошилова, Ворошилова пров., Польова, Мирний

Яготин: Київська, Польовий стан, Черняховського, Шевченка, Дарницька, Говорова, Незалежності, СТ "Екологія", Трудові Резерви, Черкаський, Приозерна, Студентська, Траса Київ-Харків

Засупоївка: СТ "Алгоритм", Козацька, Польовий стан, Сидоренка, Григорівка, Дачна ділянка, Хутір Григорівка, Григорівка, СТ “Ранковий”, Польова

Ремонтні роботи з 9 по 15 год
Яготинський Яготин: Шевченка, Валерія Лобановського пров., Сікорського Ігоря, Гайдамацький, Танкістів, Офіцерський Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Поштова, Траса Київ-Харків

Воронівщина: Шевченка, Гайдара, Лесі Українки, Лесі Українки пров.

Двірківщина: Яготинська, Центральна, Двірківська, Двірківський, Гагаріна

Черняхівський відділок: Черняхівський відділок, Центральна, Польовий стан

Черняхівка: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 6 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 25 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:28
В Киеве за полгода электронным билетом в транспорте воспользовались почти 140 млн раз
20:04
Профсоюз КП “Муниципальная охрана” требует от Кличко разорвать трудовой договор с директором предприятия Чернышевым
19:46
У “Бориспольтеплосеть” отсутствует разрешение на выполнение работ повышенной опасности - Гоструда
19:31
На Киевщине чиновника подозревают в организации незаконной свалки опасных промышленных отходов (фото)
19:15
В КГГА заявили, что в прошлом году обустроили около 107 километров сетей наружного освещения
19:04
В феврале в Киеве будут тестировать оплату банковской картой в наземном транспорте
18:49
В Киеве проведут внеплановый аудит КП “Спецжилфонд”
18:33
В Чернобыльской зоне задержан турист-экстремал
18:27
На дороги Украины выехали патрули-“фантомы” (видео, фото)
18:14
В центре Киева мужчина устроил стрельбу под зданием СБУ (видео)
18:02
Тимошенко: Задача власти остановить рост цен
17:52
В Киеве проверят финансовую и хоздеятельность Больницы скорой помощи
17:42
Правительство Национального единства - путь к спасению Украины,- Тимошенко
17:34
“Неприпустимо заморожувати зарплати військовим у країні, яка воює”, - Палатний з “УДАРу Віталія Кличка” закликає негайно збільшити видатки на оборону
17:23
Филатов попросил Кличко не превращать вопрос теробороны в собственную пиар-акцию
Календарь событий