вторник, 11 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 6 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівському, Обухівському, Сквирському та Таращанському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Василів: Садова, М.С.Стадника, Ставок Реконструкція з 8 по 17 год
Богуславський Киданівка: Ковалівка, Аштемівка, Дикарівка, Житомир, Горобцівка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Сошникiв: Іванова, Ліченка, Іскрівська, Революційна, Зоряна, Стрімка, Молодіжна, Калініна, Герасименка, П. Тригуба, Ліченка пров., Жовтнева, Коцюбинського, Лісова, Зелений Гай, Чапаєва, Боженка, Щорса, Солонська, Комарова, Гагаріна, Щучинська

Гнідин: Лугова, Млиново, Шкільна, Шкільний

Старе: Лісова, Левадна, Сріблянська, Молодіжна, Герасименка, Садова, Гагаріна

Чубинське: Яблунева

Бориспіль: Київський Шлях, Лермонтова, Григора Тютюнника, Пилипа Орлика, Головатого

Кийлiв: Озонна

Дударкiв: Миру

Вишеньки: Б.Хмельницького, Чубинського

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Блізниченка

Гора: Київська, Горіхова, Шевченка, Пушкіна, Мостова, Калинова

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Броварський Погреби: Теплична, Гончара, Майданівська, Гайова, Єдності, Тепличний пров., Горького, Лугова, Нова, Райдужна, Озерна, Гайдара Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Чапаєва, Поповича, Зеленого, Залізнична, Челюскінців, Франка, Лермонтова, Київська, Жовтнева, Польова, Броварська, Введенська, Вербна, Парникова, Чернігівська, Комсомольська, Б.Хмельницького, Григорія Миронця, Степова, Коцюбинського, Механізаторів, Бобрицька, Щорса пров., Прорізна, Щорса, Ситюкова, Зелена, Соборна, Першотравнева, Польовий, Незалежності, Сидоренків, Зоряна, Покровська, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров., Олімпійська, Яблунева, Миронця Григорія, Миру, Сонячна

Гоголів: Преображенська

Княжичі: Майська

Бровари: М.Лагунової, Мейса Джеймса

Пухівка: Піонерів

Рожни: Зелена, Піщана, Свободи

Красилівка: Козацька

Рожівка: Польова

Калинівка: Теплична

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Декабристів, Кривова, Чорновола В., Авіаторів, Київська, Володимирська, Зарічна, Польова, Комарова, Прорізна, Соснова

Борисів: Клименка, Боженка, Боженка пров., Квітнева, Ставкова, Фабрична, Козацька

Реконструкція з 10 по 16 год
Вишгородський Димер: Революції, Соборна, База стільникового зв'язку, Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Глибочицька, Толстого, Набережна, Яблунева, Шевченка, Пугачова, Злагоди, ВАТ "Укртелеком", Пушкіна, Миру, Чорновола Вячеслава, Бударіна, Вулиця невизначена, Дніпровська, Польова, Спортивна, Молодіжна, Ентузіастів, Хутірська, Ватутіна, Олександра Довженка Реконструкція з 9 по 18 год
Іванківський Кухарі: Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Ніни Сосніної, Т. Шевченка, Садова, Лесі Українки, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Молодіжна, Т. Шевченка, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: СТ "Калина", Радянська, Мічуріна, Абрікосова, Світла

Забуччя: Рідна

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Радянська, 3 Лінія, Хутірська

Забуччя: Рідна

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Чехова Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Гетьманська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Кошова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Гагаріна, Пушкіна, Комарова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Польова, Шевченка, Київська, Прорізна

Петропавлівська Борщагівка: Польова

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Крюківщина: Гагаріна, Квіткова, Шевченка, Котляревського, Андріївська, Ужгородська, Каштанова, Поповича, Зоряна, Володимирська, Б.Хмельницького, Шкільна, Тарасівська, Археологічна, Зелена, Сахравська, Вітряна, Молодіжна, Парникова, Гайова, Львівська, Райдужна, Виноградна, Лісна, Перемоги, Ситниченко, Тургенєва, Кільцева, Жовтнева, Ситниченко пров., Механізаторів, Новосільська, Космонавтів, Сагайдачного, Вишнева, Балукова, Київська, Парковий, Теплична, Поштова, Лугова, Будьоного, Затишна, Приозерна, Гетьмана Сагайдачного, Садова

Петропавлівська Борщагівка: Південна

Святопетрівське: 40 років Перемоги, Лесі Українки, Святоюріївська

Музичі: Космічна, Щорса, Лісний

Тарасівка: Зелена, Зелений, Поле

Дмитрівка: Лісна, Дачна

Софіївська Борщагівка: Толстого, Велика Кільцева

Гатне: Київська, СТ “Арсеналець-5”, Дамбова, Квіткова

Хотів: Паширова

Гурівщина: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Кленова, Чумацька, Охіньківська, Степова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Звенигородська, Набережна, Боярська, К.Маркса, Боярський, Лесі Українки, Шевченка, Прорізна, Мічуріна, Ковпака, Островського, Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова, Нова, Зелена, Гоголя, Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Паркова, Одеська, Траса Київ-Одеса, Кооперативна, Банкова, Ярослава Мудрого, Вітянська, Стрілецька, Лисенка, Василя Стуса, Ревен Яр, Вереснева, Тарасівська

Юрівка: Набережна, Шевченка

Боярка: Михайла Грушевського

Тарасівка: Ярова

Малютянка: Амосова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Сільгосптехнікум

Юрівка: Шевченка, Шкільний Тупик, Гайова, Лісна, Горохівська, Довженка, Паркова, Польова, Зелена, Кооперативна, Кооперативний, Нова, 40 років Перемоги, Шкільний, Сіверська, Набережна, Васильківська, І.Мазепи, Соснова, Лугова

Вишневе: Європейська

Бобриця: Лісна

Тарасівка: Жовтневий, Патріотів, Шкільна, Василя Погребного пров., Шевченка, Комарова, Бондарчука, Грушева, Комсомольська, Липова, Сливова, Вишнева, Березова, Черешнева, Київська, Щаслива, І.Вентова, Б.Хмельницького, Парникова, Сіверська, Вентова, Л. Бикова, Братів Щеглов

Крюківщина: Південний

Віта-Поштова: Боярська, Звенигородська, Грушевського, Ревен Яр

Нове: Виноградна

Гатне: Ярова

Софіївська Борщагівка: Скіфська, Пушкіна

Забір'я: Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гореничі: Польова, Леніна, Щорса, Соборна, Космонавтів, Нова, Молодіжна Реконструкція з 9 по 17 год
Кагарлицький Ржищів: Соборна, Ярослава Мудрого, Ярмаркова, Київський Шлях, Панорамна, Василя Тищенка, Запорізька, Джерельна, Шевченка, Лесі Українки, Героїв Крут, Берегова, Рибальська, Паризької Комуни, Січових стрільців, Либідська, Гагаріна, Гагаріна пров., Соснова, Силкіних, Оболонська, Крутий вивіз, Липова, Київська, Молодіжний

Кагарлик: Паркова

Юшки: Шурухіна, Садова, Мічуріна, Вишнева, Юшки

Гребені: І.Зими

Стайки: Польова

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Чистка траси з 8 по 17 год
Обухівський Старі Безрадичі: СТ “Медик-3”, Березова

Нові Безрадичі: Підгірна, пров. Підгірний

Реконструкція з 10 по 17 год
Сквирський Сквира: Шевченка, Київська, 8 Березня, Абрикосова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Шамраївка: Волоти, Центральна, Шевченка, Городище, Шкільна, Шкільний пров., Садова, Паркова, Синявщина, Набережна, Ватутіна, Меліоративна, Іванівська, Чапаєва, Першотравнева, Новоселів, Новоселиця, Медична, Ювілейна, Лісова, Миру

Тарасівка: Миру, Партизанська, Зелена, Набережна, Лісова, Гагаріна, Гоголя, Квітнева

Кам'яна Гребля: Шевченка

Саврань: Савранська

Нова Пустоварівка: Дружби, Шевченка

Руда: Іванівська, Першотравнева, Чапаєва, Ювілейна, 30 років Перемоги, Новоселів, Паркова, Заводська, Лісова, Медична

Безпечна: Шевченка

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Таращанський Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна

Тараща: Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька

Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Чернин: Лобківка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Таращанський Кислівка: Шевченка, Левадна Технічне обслуговування з 8 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 5 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, отключения электроэнергии, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін

вторник, 11 мая 2021 г.
09:22
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
09:23
В Киеве из-за ссоры с женой мужчина “заминировал” дом
09:02
За сутки в Украине выявили около 2 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 11 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 11 мая 2021 года
понедельник, 10 мая 2021 г.
18:05
В Киеве возле станции метро “Бориспольская” заметили потерявшегося олененка (видео)
17:04
Столичные правоохранители сообщили о подозрении 55-летнему хулигану “заминировавшему” Верховную Раду
16:04
В столице за сутки выявили сотню новых носителей коронавируса
15:05
Журналисты подсчитали во сколько бюджетных средств обойдется столице реконструкция Труханова острова
14:04
За останню добу на коронавірус захворіло 184 жителів Київщини
13:03
Кличко просят восстановить благоустройство в межквартальных проездах в Подольском районе
12:02
Украина получила еще полмиллиона доз вакцины CoronaVac (фото)
11:03
ТРЦ Gulliver открывает сезон экскурсий на крыше
10:04
За сутки в Украине выявили около 3 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
09:04
В Киеве результате пожара в многоэтажном доме погибла женщина
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 10 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
30 апреля 2021 г. 09:30
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
В августе 2021 года Высший антикоррупционный суд (ВАКС) может закрыть уголовное производство, в рамках которого расследуется причастность руководства КП “Информатика” к крупной растрате бюджетных средств. Речь идет о закупке этим коммунальным предприятием в 2016-2017 годах систем видеонаблюдения у ООО “Каргон” и ООО “Интелекшуал Констракшн”. Сотрудничество указанного КП с этими компаниями, по информации аудиторов Киевской горгосадминистрации (КГГА), привело к потере городским бюджетом около 30 млн гривен. Именно аудиторский отчет лег в основу уголовного производства, открытого Национальным антикоррупционным бюро (НАБУ) в сентябре 2019 года. Но детективы этого бюро, по мнению судей ВАКС,  явно затягивают не самое сложное дело: провалили проведение судебно-товароведческой экспертизы, фактически ничего не делали по этому делу с августа 2020 года. 
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
29 апреля 2021 г. 12:00
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
В Киеве бюджетные средства вливаются в обустройство очередного парка в отсутствии оформленной для этого земли. На сей раз речь идет о заливе Берковщина, где на берегу Днепра Ян Табачник и Иосиф Кобзон с санкции Киевсовета ранее планировали построить высотный многофункциональный комплекс. Теперь “Киевзеленстрой” там обещает построить парк “Прибрежный” (по документам работы значатся как “капремонт благоустройство парка”). Подрядчик  – ООО “Евротехнологии групп” – в минувшем году получил за соответствующие работы 6,8 млн гривен, сейчас подписан договор еще на 33,7 млн гривен. В учредителях этой компании ранее значился замначальника управления  капвложений “Киевзеленстроя” Тарас Бойправ. Наверное, не удивительно, что указанное ООО сделали генподрядчиком создания парка еще до его победы в первом тендере.